Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 8:51

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 203 posts ]  Go to page 1 2 3 4 521 »
Author Message
PostPosted: 2007-01-12 18:32 
Offline

Joined: 2005-07-12 20:31
Posts: 84
Location: Vilnius
Bebrowsindamas užtikau tokį puslapėlį: http://www.wowdetox.com/ . Jiame žmonės rašo apie tai kaip jie bando mesti / metė World of Warcraft. Iš anksto noriu pasakyti kad aš neturiu nieko prieš (kaip ir už) WoW'ą, paprastai neturiu pakankamai laiko tokiems geimams, bet šitas saitas pasirodė gana įdomus / linksmas. Gal ir iš forumiečių kas pasidalins savo patirtimi?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-12 20:12 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Praktiskai visiskai meciau MMOGus. DAOCa siek tiek dar kartais pazaidziu. Siek tiek zaidziau LOTR Online Beta.

Ar buvau priklausomas nuo MMOGu? Nemanau, nors potraukis zaisti bent kas antra diena buvo.

Kodel meciau? PvE slamstas. PvP DAOCe deja po truputi mirsta, sunku susirasti casual pick-up grupe. Deja, nesusidejau su gera PvP chebra, o ir solo PvP nepernesu, tad tenka ieskoti tokiu grupiu. Kai grupes paieska uztrunka virs valandos, dingsta potraukis zaisti. :( Kitu geru RvR PvP zaidimu nezinau. Kiek skaiciau, WoW PvP praktiskai priklauso nuo ilgo PvE reidinimo ir looto, ko visiskai nenoriu. Guild Wars man yra per daug turnyrinis sportas. Ko gero lauksiu Warhammerio Online.

Kill me Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-13 3:45 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-23 23:43
Posts: 132
Location: Kaunas-Ilgakiemis
Taip ... sunku rast zaidima kuris butu mane labiau itraukes negu WoW tris menesius losiau (visa vasara), zala akivaizdi. Daugiau nelosiu, nors potraukis isliko ... skykstu.

_________________
Leonardas Kurpiv


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-14 2:26 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-26 22:58
Posts: 124
IMHO Ryl 2 kiek zinau yra RvR MMO for free Daug nezaidziau nes kompas vilko gana sudetingai


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-14 17:12 
Offline

Joined: 2006-01-31 15:46
Posts: 96
Esu wow maniakas, sergu, bet žadu mažinti dozes ir mesti...
Raimondas wrote:
Kiek skaiciau, WoW PvP praktiskai priklauso nuo ilgo PvE reidinimo ir looto, ko visiskai nenoriu. Ko gero lauksiu Warhammerio Online.
po paskutinių patch'ų visi persimė į Honor grindinimą nes tai kaip ir pinigai, žodžiu gali užsiimti vien tik PvP ir galų gale turėsi net geresnį equpmentą negu tie kurie tą patį laiką skyrė PvE. O dėl lygumo, tai aišku pradžioj gausi į galvą nuo analogiško generolo lygio eq turinčio žaidėjo, bet po kurio laiko, pas tave bus tas pats eq ir kalsiesi kaip lygius su lygiu...

Tai va wow lankstus gamas, bet kai kurie posūkiai, tokie rezki, kad sunku net prisitaikyti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-14 21:09 
Offline
User avatar

Joined: 2006-12-28 15:28
Posts: 33
Location: Klaipėda
Aš matyt būčiau wowo maniakė, jei tėvai taip žiauriai man jo neribotų. ;DDD įtraukiantis žaidimas. gali prasėdėti valandų valandas ir nieko.

_________________
i love life


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-15 11:29 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Kuri laika gerai isivaziaves buvau. Pasiekiau 60 leveli ir viskas. Nusivyliau. Prasidejo altu gaminimas (isbandziau visas klases, beveik su visais iki kokio 40lvl prisiexpinau). Man WoW'e smagiausia pasaulio tyrinejimas ir taip tas pats rutiniskas mobu kalimas, tik del kvesto aisku, farminti negaleciau. Zadu sugrizti menesiui, kai iseis Burning Crusade (tiksliau jis iseis rytoj! :D ), bet palauksiu kelis menesius, kad biski apsiramintu ir nusistovetu Outland'as ir visas triuksmas del naujoviu.
Siaip zaidimas blogis, kuris ryja laika. Bet kol jauti malonuma, tai zaidi ir nesinori daugiau nieko kito bandyti. Istyrinesiu Outlanda ir vel baigsiu. Raidu ar instance'u nemegstu vien del to, kad per juos negali normaliai nieko kito veikti, kaip kad zaisti ir tai dar non stop bent pora valandu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-15 12:26 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
as tai gydausi warhamerio miniatiuru zadimu :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-15 15:09 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 21:29
Posts: 121
man yra labai didelė priklausomybė EVE-Online (pagal mmorpg.com 2005 bes pvp). Negaliu nė dienos (tiksliau 4h)be jo ištverti. Sėdėjimas mokykloje pasidarė baisi kančia (anksčiau labai patiko)o dabar praleidžiu pusę nakties "campindamas" vartus arba kasdamas rūdą. Reikia mažinti ir žiauriai, ba mokslai stipriai krito

_________________
No one dies a virgin, Life screws us all.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-15 17:28 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
Kazkaip wow manes neima taip giliai, kad nieko kito nematyciau. gal kol dar nebuvo 60, idomiau buvo zaisti. Dabar arba raid arba BG. Vos ne kaip kokia "teniruote" pasidare, kas antra vakara eiti raid. fu ... TBC ir visai nekabina.
Jauciu geras vaistas nuo WoW bus Vanguard, o gal ir to nereiks.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 203 posts ]  Go to page 1 2 3 4 521 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited