Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-25 18:33

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 203 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 521 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-15 17:57 
Offline
User avatar

Joined: 2006-12-28 15:28
Posts: 33
Location: Klaipėda
Pritariu, nuo 60 lvl kažkaip nebeįdomu... TBC irgi nelabai... kai grįšiu į wow'ą, tai jaučiu naują char'ą kelsiu ;DDD

_________________
i love life


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-15 18:36 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Kiekvienam savo. Bet man 60 lvl tėra žaidimo pradžia. Tik pasiekęs 60 lvl tu dar nepamatai pusės įdomių dalykų kurių yra žaidime. Nepadarai įdomių Questų ir nepabūvoji įdomiose vietovėse, problema labai paprasta vien 60 lvl tam neužtenka: reikia ir raidų, ir gearo. Nu vat čia ir prasideda time sinkinimas.

Vat vakar pasilabinau su Ragnarosu (tiesa užmušė jis mus :)) Ir dar yra priešų kuriuos noriu pamatyti ir vietų kurias noriu aplankyti.

Šiaip labiausiai gaila ne pražaisto laiko (šito "true" gameriui niekada ne gaila :D) man gaila, kad šitą laiką praranda artimieji, bo aš tada "as good as dead".

Aš žinau, kad esu addicted bet mesti mesiruošiu ir tie krūva variantų kaip viena geimą keisti kitu yra tas pats kas mesti gerti keičiant alų į vyną...

P.S. O_O yra kažkas kam patiko eiti į mokyklą kai ji dar nesibaigė!!!!??!!!

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-16 10:14 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Eeech....
O man "otchodniakas".
Pasijungiu - patikrinu aukciona, isoku i battlegrounda, nupurto, isjungiu, paspaudineju keleta randominiu icon'kiu ant desktopo ir susivokes, kad nenoriu nieko zaist - shutdown.

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-16 11:43 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
golemas wrote:
Eeech....
O man "otchodniakas".
Pasijungiu - patikrinu aukciona, isoku i battlegrounda, nupurto, isjungiu, paspaudineju keleta randominiu icon'kiu ant desktopo ir susivokes, kad nenoriu nieko zaist - shutdown.
Iki skausmo pazistama situacija =) Kazkas panasaus ir man. Tokiais momentais pagalvoji, kaip gerai buna tuo metu, kai prie kompo turi ka veikti. Prisedi ir iskart uzsikrauni ka nors pazaisti. Aagh! As ligonis! :D
Na bet pastaruoju metu padidejes uzimtumas realiam gyvenime "palengvino sita sunkia dalia" - vos randu laiko apskritai prie PC prisesti. Tad patarimas visiems norintiems mesti - pradekit kuom nors gyvenime be pc dometis. Pradekit galu gale i baseina ar dar kur ramiai bet aktyviai laika leisti. Ir raumenys ne taip atrofuosis :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-16 14:17 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-28 22:58
Posts: 653
Location: Discordia
As dar nebandziau wow'o... ar as normali?... daugelis mano draugu TAI jau dare, pls daktare atsakykite, tai labai svarbu!!!1

Nazg,
Vilnius, XX metu

_________________
It is by will alone I set my mind in motion...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-16 14:54 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Nazgul - atejai pasitycioti is ligoniu? Gedos turetum....
(juokauju zinoma)

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-16 15:13 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 21:29
Posts: 121
Aivaras wrote:
P.S. O_O yra kažkas kam patiko eiti į mokyklą kai ji dar nesibaigė!!!!??!!!
jo, kažkada patiko.. O dabar 4 valandų EVE serverio downtime'as. kančia :(
P.S. Nazgull gėdos visai neturi :P

_________________
No one dies a virgin, Life screws us all.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-16 16:16 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-18 1:13
Posts: 330
Location: Kaunas
Baisoka skaityti, tiesą sakant. Žmonės taip lengvabūdiškai pasakoja, kaip jiems žaidimai gyvenimus griauna, ir vis tiek nieko dėl to nedaro.. Kai kurių pasisakymuose netgi, sakyčiau, pasidižiavimas šia priklausomybe skamba. :shock:

Kažkada buvau sėdes ant visokiu single player PC žaidimų, bet išsiderinusios dienotvarkės ir pašlijusios sveikatos pakako, kad susitvarkyčiau su šia problema. Online žaidimų niekada nemėgau ir stengiuosi jų vengti dėl tos pačios priklausomybės. Mokausi iš klaidų, o ir svetimų pavyzdžių pilna.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-16 17:24 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Na, nežinau. MMOGų gyvenime rimčiau žaidęs du - Lineage 2 (pusmetį, lietuviškam serveryje ) ir Kingdom of Loathing (žaidžiu antrus metus, laikas nuo laiko su kelių mėnesių pertrauka, bo rutina užknisa), bet niekada jokio adiktyvumo nejaučiau. Šiaip jau multiplay nemėgstu, nebent su realiais draugais, bet visgi L2 laikus prisimenu su nostalgija.

Taip, kompiuteriniai žaidimai man yra malonus laiko praleidimo būdas, kartais - bangomis - netgi hobis, buvo ir pragyvenimo šaltiniu tapę, bet kad nuo to nukentėtų kažkas kita... Nelabai įsivaizduoju kaip taip įmanoma užsiimti vienui viena veikla, kad ji surytų viską.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-16 19:18 
Offline
User avatar

Joined: 2004-08-06 14:15
Posts: 302
Location: Memel
Nazgull wrote:
As dar nebandziau wow'o... ar as normali?... daugelis mano draugu TAI jau dare, pls daktare atsakykite, tai labai svarbu!!!1

Nazg,
Vilnius, XX metu
Mieloji Nazg,

Tau gali atrodyti keistai kai visi aplinkui kalba vien tik apie tai, o Tu dar nesi to bandziusi. Bet skubu Tave uztikrinti, kad esi visiskai normali. Tiesiog vieni bresta anksciau, o kiti veliau. Palauk kol Tau atsiras tikrai nenumaldomas noras pabandyti ir tada TAI bus ... (negadinsiu Tau ispudziu gilumo).

Pagarbiai,
Daktaras
Di

P.S. Kai kurie gali Tave bandyti ikalbeti padaryti tai anksciau. Nepasiduok jiems ir lauk tikrojo jausmo. Tu zinosi kada tai bus.

_________________
You accuse me of being a madman. What right have you to judge what is sane and what is not?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 203 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 521 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited