Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 20:25

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Devil May Cry
PostPosted: 2013-01-24 16:56 
Offline

Joined: 2013-01-09 0:22
Posts: 5
Kažkaip nesuradau forume tokios temos, taip kad naujo žaidimo išleidimo proga būtų įdomu padiskutuoti ką manote apie šią žaidimų seriją?

Aš asmeniškai pirmiausia peržaidžiau trečiąją dalį, kuri labai mane sužavėjo, nes geiplėjus buvo fun fun fun, o Dantė turbūt yra vienas iš įsimintiniausių pagrindinių veikėjų bet kokiame žaidime. Šiuo metu bandau originalųjį DMC, bet kažkaip sudėtinga pereiti nuo daug jautresnio DMC3 valdymo. Be to, sudėtingumas yra Nintendo Hard :D Arba aš nebemoku žaisti :D

Kas liečia reboot, tai tas perėjimas ant dark and edgy stiliaus manęs nevilioja, bet iš geimplėjaus pusės žaidimas yra labai geras, kaip teko girdėti (nebandžiau pats, nė vienas turimas kompiuteris nepavežtų :( )


Top
   
 Post subject: Re: Devil May Cry
PostPosted: 2013-01-25 12:03 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-01 19:11
Posts: 188
Location: Kleboniškės
Neperseniausiai perejau DMC 4, neblogas zaidimas, bet po God of war veiksmo scenos neatrodo tokios fun, valdymas pakankamai ribotas kaip ir lygiai, bet siaip nebloga serija.

Kas liecia pirma dali, todel dazniausiai jei yra galimybe ir zinau, kad serija nebloga, visada losiu nuo pradziu, nes paskui sunku buna gryzti i laikus kai nera puses dalyku prie kuriu esi priprates. As kai losiau nuo DMC1 nusivylimo nebuvo, bet pirma dalis man pati prasciausia, aisku pagal tu laiku standartus action buvo tikrai gerai sukaltas, bet dabar zaidimas tiesiog nuobodus.

Kas del naujausios dalies, ji visais aspektais lenkia senas, tik susilaukia tiek flago del Dantes metamorfoziu kuris pavirto kazkokiu lochu.

_________________
So close and yet so far...


Top
   
 Post subject: Re: Devil May Cry
PostPosted: 2013-02-01 12:45 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
DMC Devil May Cry padare gera ispydi, nors paprastai tokio tipo zaidimu nemegstu. Pvz DMC 3 man buvo buka kapojimo nuobodybe.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited