Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-18 10:37

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 94 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-11 14:26 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Salemas wrote:
Tas standartizuotas irenginis darosi vis universalesnis. Kaip "entertaiment center" PS3 nieko nenusileidzia PC: klausais muzikos zaidi, ziuri filmus narsai internete. Is kitos puses PC irgi yra specializuotu, bet niekas nelaiko ju visiskai atskirais prietaisais.
Nope konsolės neuniverslėja nuo pribumbasų kiekio prie ju kabinamo. Vienos konsolės hardvarinė konfiguracija gali pakisti labai nežymiai ir tai tik garantuotai palaikomais pakaitalais/upgradais. Kai du identiškus parametrus turintys PC gali būti sudaryti iš radikaliai skirtingų komponentų ir dėl to gali (ir dažniausiai kyla) įvairiausių suderinamumo problemų. To biš kiek navarotų į konsolę beprikiši jei visos tos konsolės turės juos maksimaliai panašius jos bus nepalyginamai standartizuotesnės negu PC.
Salemas wrote:
Todel, kad visa tai daroma specifiniuose zaidimuose: lenktyvese, skraidymo simuliatoriuose ir t.t. kuriuose sitie pribumbasai patogesni nei klava ar pele. Cia kalba prasidejo visu pirma apie Civ strategini zaidima, o ne visus apskritai. Pvz Rezident Evil zinau zmoniu kurie zaidzia su gamepad ant PC nes taip patogiau. Fighting zaidimai - daug patogiau valdyti su gamepad. Taciau siu zaidimu interfeisas tikrai nera sudetingas ir tam pakanka gamepado.
Po to kai draugės sesuo mane žaidžiantį gamepadu sukalė žaisdama klaviatūra fightinge (guilty gear XX) aš atsikračiau tokių naivių pareiškimų apie kontrolės ir interfaso pranašumus vienas prieš kitą. Viskas susiveda į įvesties elementų skaičių, viskas kitkas yra žaidėjo preference dalykas.
Quote:
Man neužtenka laiko pažaisti visus PC žaidimus, kuriuos norėčiau. Bet ir šiaip abejoju, ar man patiktų konsolės – jau vien todėl, kad pripratęs prie PC ir jo galimybių.
O tai juk ir yra visa šio pasidalinimo į PC ir konsolinius geimus esmė. Aš žaidžiu ir PC, ir konsole. Ir matyt todėl neskiriu kokių subjektyvių svorių nei vienai nei kitai.

Akordui: Apie cuttingedge elementą jau kabėjau. Tik man nėra taip jau svarbu kiek aš išspausių fps ant Crysis. Man svarbiau patį žaidimą pažaisti, o ne kažką iš jo spaudyti, todėl "senos" konsolių video kortos pilnai pakankamai man tarnauja :).

Nu ir galų gale. Aš ne tik, kad neprieštarauju, kad padarytų konsolinę Civ versiją. Aš kaip tik mėginu paaiškinti kodėl tai yra super sveikintinas ir teisingas žingsnis.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-11 20:40 
Offline

Joined: 2006-10-17 15:10
Posts: 6
Location: Vilnius
http://s1.gladiatus.lt/game/c.php?uid=33660

va cia geras! 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-11 20:47 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
Mimikas wrote:
Po poros savaičių įgrįso jį žaisti. Kai sistemą įkerti, jokio įdomumo nebelieka.

_________________
Is it real, or is it edhead?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-13 10:07 
Offline

Joined: 2007-01-02 20:49
Posts: 204
Location: Kaunas
ltforce wrote:
Aš tai dabar labiausiai laukiu Spore ir Crysis
na pagaliau išaiškėjo kad pasirodys Spore

http://www.electronicarts.co.uk/spore/

turėtų būti naujas žanras - evoliucijos žaidimai.

Beveik kaip Sid Mayer su CIV sukūrė atskirą žaidimų kartą bei tas pats atsitiko su Spore autoriaus SIMsais, tai ir čia, atrodo bus naujas žanras...

_________________
Geriausias įrodymas kad kitur visatoje egzistuoja protinga gyvybė yra tai kad su mumis niekas iki šiol nesusisiekė.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 94 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited