Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-28 14:14

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 94 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 510 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-22 13:36 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Salemas wrote:
O kodel panasumas i Homeworld yra neigiamas (ar bent ne teigiamas ) bruozas? Homeword yra puikus RTS in space zaidimas.
na man homeworld paliko slogu ispudi su savo sudetingu valdymu :| simta kart vartaliojau ekrana kol pagaliau susinervines meciau. O kad tai neigiamas bruozas tik mano asmenine nuomone, siaip jis tikrai nebuvo blogas zaidimas ir daug kam patiko, bet ne man ir tuo labiau nelyginant su alpha centauri :|

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-22 13:38 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Aha, man taip pat.
Matyt mano erdves suvokimas itin skiriasi.
Ispudis labai neblogas, bet as nesugebejau jo pazaist....

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-22 17:18 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
heh kievienam savo :) Homeworld buvo stiriai uzkabines. vien tas erdves pojutis ka reiskia :roll:
O alfacentauri man kaip tik atvirksciai - neprisiverciau suzaisti kol jis save parodytu arba man kazko pas ji truko . :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-23 11:34 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 21:29
Posts: 121
zhukaSS wrote:
hmz, perskaicius liuto posta susidare ispudis kad iseina kazkas panasaus i alpha centauri(kuris iki siol mano manymu yra viena geriausiu strategiju), o cia pasirodo kazkas panasaus i homeworld :|
nors tai kad jie patys kaip supratau kure expansiona galactic civilizations teikia vilciu ;)
tamsta kažką prieš Homeworld turi? :)

_________________
No one dies a virgin, Life screws us all.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-23 12:05 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Aš irgi prie tų, kuriems su Homeworldu kokios nors problemos :D Pasirašyčiau po trečiąja golemo eilute.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-23 20:00 
Offline

Joined: 2007-01-02 20:49
Posts: 204
Location: Kaunas
siaip tai neesu RTS fanas, man TBS labiau patinka, bet palyginimas su CIV ir vien Vinge pavarde ka reiskia...
Tiek to palauksim paziuresim... kol kas ir HoMM ir CIV IV uztenka :)
Nors nauja Alfa Centauri versija butu irgi idomu.

Sid'as kuria kazkoki stebukla, tipo ateities zaidima - va tada ir paziuresim kas tai bus...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-13 16:13 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
ooo! kadangi isigijau dalyka, kuris tiesiog privalomas, kiekvienam vedusiam vyrui... subrendusiam... XBOX360!!! ;) tai daba gausiai laukiu sekanchiu:

Elveon (www.elveon.com) action rpg (skambus pavadinimas, manau rpg elementas bus vienas - elfai:) based on ivairi kirstyniu technika (ietys, kardai, durklai...etc), pazhiurejus multikus suzhavejo grafika, judesiu plastishkumas ir ivairiu kautyniu formu galimybe...

Assasins creed - buvo vienas tu zhaidimu, kurie nuleme, kad konsole tikrai pirxiu... Ankstyvieji viduramzhiai, kryzhiuochiu valdomi saracenu miestai, assasinu brolija... kaip sako zhaidimo kurejai, kad zhaidimas tures tikra istorini pagrinda (t.y. zhmones, vietos) begalini laisves pojuti (multikai rodo, kad bent shiuo atzhvilgiu jie tikrai giriasi pelnytai)... ispudinga crowd reakcija ir realistishkuma.. ir be abejo daugmazh tikrovishka combat systema (t.y. aishku tu busi uzhturbintas, ale vienas smugis kardu i gyvybishkai svarbia vieta ir gulesi paslikas kraujo klane... todel tiesiogine kova nera geriausias pasirinkimas) (berods bus ir pc)

The Witcher - lenku studija kurianti sapo raganiu... turetu but tikrai smagu (chia for pc)

Bioshock - pokraupis sci-fi zhaidimukas povandeniniame mieste.. treileriai ispudingi

Alan wake (psichodelinis trileris... labai tikiuosi, kad bus bent lashiuka panashus i senaji lighthouse.. ten tai buvo kazhkas tokio...)

Be abejo UT3, Crysis, HL:E2 (ir portal), Halo3, smagu butu pamatyt gta5, ar koks jis ten ruoshias but.. treileris atrodo ispudingas... tekkeno naujo (doa4 fun, ale norisi pamaigyt ka kita), Gears of war 2.. prmas buvo tikrai ispudingas...ir be abejo

Project offset (darbinis pavadinimas), pagal ju ideja tai turetu but pirmas epinis FPS, su drakonais kaip seadge weaponais, baisiniais troliais ir nerealia grafika (pirmieji filmukai parodo, kad grafika tikrai turetu but pasakishka!), jei turit laisvo laiko, pazhiurekit www.projectoffset.com skiltyje downloads galima rast keleta muviku... didysis (su troliu) atrodo nerealiai ispudingai... deja bijau, kad gali ir neishvyst shviesos shis projekchiukas:\ per dideli uzhmojai... (nors del stalkerio irgi daug kas turejo abejoniu.. nezhiurint i tai, kad velavo gerus 3 metus zhaidimas gavosi labai ir labai neblogas... siulau (tik reikia uzhsimerkt priesh bugus)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-16 11:59 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
niu dar karta... visi zhaidzhiantis TBS ir zhinantys Total war serija jau turbut zhino shia gera naujiena.. Naujajame medieval total war papildyme galesime musht kryzhiuochius zhaisdami uzh pagonishkaja lietuvele
http://www.gamespot.com/pc/strategy/med ... 3B4&page=1
(pirmo puslapio gale ir antro pradzhioj shiek tiek plachiau aprashyta lietuvos scenarijus).. niu ka, pasirodo lietuvaichiai aktyvistai besirekiantys total war forume visgi pasieke savo!
nors nezhaidzhiau nei vienos total war dalies, manau shita reiks pabandyt ish principo!

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-01 13:49 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Labiausiai laukimas: http://www.1944d-day.com/

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-14 0:25 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-13 16:03
Posts: 5
Location: Šiauliai
Laukiu Fallout 3,Fall 2008 :wink:

_________________
[ img ]

War.War never changes...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 94 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 510 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited