Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-05-03 9:41

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 114 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 712 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-22 18:59 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
Isskyrus tas pacias rases ir keleta senu unitu kol kas nematau SC2 nieko seno. Paziurekit i Protossu unitus ir pastatus - viskas pakeista, tik zealotai liko. Paziuresim kaip su kitom rasem bus - itariu is senu Terranu liks tik marine, siege tank ir battlecruiser. Is Zergu maciau tik zerglingus. Salemai, stop bitching and wait for the game ;)

_________________
Is it real, or is it edhead?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-22 19:36 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Salemas wrote:
Na ok. Blizzu naujas geimas... Blokbusterio Starcraft tesinys.
Starcarft2 RTS. Nauja 3D grafika ir koviniai vienetai. Blizzard vardas.

So f* what. o kur kabliukas. greitai uzmetes aki i screen ir filmukus pagalvotum kad cia pirmas stracraft. Toks ispudis, kad paprasciausiai Starcrafto addonas pavelaves kelis metus. Dar be to RTS kur jau ne taip lengva kazka nustebinti.

O jei rimtai jei ismestume Blizard ir StarCraft vardus ar sitas geimas liktu toks pats geras?

Asq as StarCraft kaliau dienom ir naktim. Jis puikus zaidimas, bet... nenoriu vel kad man iskistu ta pati tik grazesniame ipakavime. O nostalgijos apimtas galiu ir pirma SC susinstaliuoti ir man nereikia grazesnio ipakavimo.
Be gražesnio įpakavimo, ten dar bus patogesnis valdymas, naujesni ir įdomesni unitai ir savybės, kiek kitokia kovos sistema. Čia yra antras Starcraft. Jei nori kažko kito, imk kitą žaidimą. Aš asmeniškai labai džiaugiuosi, kad jie nieko principinio nekeitė, net rasių naujų nepridėjo. Iš to ką mačiau gameplay trailerį, panašu, kad nieko idealiau nesugalvočiau net jei pats galėčiau diktuoti jiems sąlygas.
Quote:
Ne vienas pavyzdys yra kaip perpektyvus novatoriskas geimas isleidziamas nezinomos kompanijos ir jis neprasimusa pro "garsiu" kompaniju vidutinybiu "triuksma".
Pvz.?

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-22 19:44 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
as ir noriu pabashint salema :)
Mano manymu tesinys privalo buti panasus i savo pirmtaka, o tai paskui gaunas tokie sudai kaip heroes4, po blockbusterio h3. Kalbant apie geriausia mano manymu tesiny - fallout2, o dabar rask 10 skirtumu tarp fallout1 ir fallout2 ;)

Ir zinoma, in blizzard we trust, jie tiesiog negali pagaminti nenusisekusio zaidimo. Man pvz wc3 ziauriai nepatiko, bet custom map kurimo milziniskos galimybes sukure toki shedevra kaip dota. Taip kad ruoskites pakratyti pinigines ponai ;)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-22 19:46 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
EdHeaD wrote:
Is Zergu maciau tik zerglingus. Salemai, stop bitching and wait for the game ;)
Aš dar mačiau mutas ir atrodo hidras, traileryje. Be hidrų apskritai žaidimas neturėtų teisės vadintis starcraftu ;)
Quote:
Blizzai padarys sy geima taip kad visi cia sedintis seile varvins :]
Jau varvinu :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-22 20:28 
Offline

Joined: 2007-02-20 15:54
Posts: 13
Aš šiuolaikiniuose geimuose jau nebesiorientuoju, bet tai man kažkaip iš video atrodo, kad ten žostkai gero kompo reikia tam SC2 :(

Nors tiesa, radau štai ką:
Quote:
Blizzard representatives have stated that the game's special effects will "definitely make the game look good," but are being designed to have a minimal effect on the game's actual performance on your computer (and of course, you'll be able to dial down the detail levels for various effects).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-22 21:22 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
zhukaSS wrote:
as ir noriu pabashint salema :)
:rofl:
zhukaSS wrote:
Mano manymu tesinys privalo buti panasus i savo pirmtaka, o tai paskui gaunas tokie sudai kaip heroes4, po blockbusterio h3.
Apie shita patylim :lol:

O sheip ash manychiau, kad zhaidimas visu pirma turi buti geras. Orginalus ar neorginalus, koks skirtumas jei fun zhaisti? :wink:

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-23 9:37 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Salemas wrote:
Na ok. Blizzu naujas geimas...
Quote:
Ne vienas pavyzdys yra kaip perpektyvus novatoriskas geimas isleidziamas nezinomos kompanijos ir jis neprasimusa pro "garsiu" kompaniju vidutinybiu "triuksma".
Pvz.?
Age of Wonders? Nors nežinau kiek jis ten užsieniuose populiarus buvo. O ir tai greičiau išimtis, nei taisyklė.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-23 10:23 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
Kaip ir sakiau
Salemas wrote:
mano isankstine nuomone apie SC2 nieko bendro neturi su apsiprendimu ji pirkti ar ne.
Nesuprantu kur jus isskaitet, kad tai ka as pasakiau laikau absoliucia tiesa? nevermaind svarbu parekti ant kito, kad jis pasake skirtingas mintis nesigilinant i tai , kodel jis taip pasake :(
Salemas wrote:
Na bet ne esme. Turit savo nuomone, turiu savo.. tai tegul taip ir lieka.
Bent jau iki SC2 isejimo.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-23 12:16 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Age of Wonders? Nors nežinau kiek jis ten užsieniuose populiarus buvo. O ir tai greičiau išimtis, nei taisyklė.
Age of Wonders bugų skaičiumi drasiai gali konkuruoti su Arcanum :)
Quote:
Nesuprantu kur jus isskaitet, kad tai ka as pasakiau laikau absoliucia tiesa? nevermaind svarbu parekti ant kito, kad jis pasake skirtingas mintis nesigilinant i tai , kodel jis taip pasake
I could see that comming. Kiekvienas laiko savo neginčyjama teise išsakyti nuomonę apie kažką, bet vos išgirsta kito nuomonę apie savo nuomonę - prasideda "aš ir nesakiau kad mano nuomonė šventa teisybė", "tu turi savo nuomonę aš savo", "jum tik parėkti svarbu" ir taip toliau. Sunku su diskusijų kultūra kol kas mūsuose.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-23 13:36 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Na salemas visiems uzkliuvo todel, kad jis nori kazko naujo, kai visi cia(ir greiciausiai visam pasauly) istroske tu paciu senuju zerglingu, marinu ir zealotu :lol: Todel nieko keisto kai visi siuncia tave losti n kitu strategiju jei tu to nenori :)

beje man labai juokingai susiskaite Nomad komentaras, kuris save laiko labai ishsilavinusiu ir protingu:
Nomad wrote:
Blizzard yra oficialiai paskelbę, kad antrojo starcraft nebus ir apskritai šios serijos nebetęs.
Na taip, jie nebetes franchises kuri verta didziojo gabalo kompanijos turto, yea right ;)
cia beveik kaip spekuliacijos del fallout3, kaip jis gali neisheit jei vien vardas garantuoja milziniska pelna :)

In the end its only matter of time, friend :)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 114 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 712 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited