Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-17 0:24

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Chrono Trigger
PostPosted: 2007-07-13 16:22 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-13 16:03
Posts: 5
Location: Šiauliai
Sveiki,ar yra kas is forumieciu zaides si zaidima? :-P
Nes kiek pastebejau,visa kalba daugiausiai eina apie pc zaidimus.Nejaugi nera zmoniu kurie zaistu zaidimus per koki emulatoriu(Znes,gba ir t.t.)Vien ant Znes pilna geru zaidimu su fantasy pasauliu tokiu kaip Secret of mana,chrono trigger,breath of fire II,FF ir t.t :atia:

_________________
[ img ]

War.War never changes...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-13 16:51 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Aš asmeniškai esu PSX eros žmogus.
Taigi mėgstu kiek kitus žaidimus, jei jau jap RPG kalba eina, tai:
Final fantasy VII, VIII ir IX( šitas mažiausiai), Wild Arms, Suikoden I&II, Breath of Fire III&IV (pastarsisi turi PC versija), Persona I&II.

Problema yra kitame, gerų žaidimų yra daug ir, kas įpatingai svarbu RPG su savo minimum 40 val žaidimo, yra kiek per sunku prasidėti su senais gerais kai yra daugybė naujų neaiškių :D...

Tiesa dar taip žaidžiau ir Triggerį ir Crossą...

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-13 20:34 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-13 16:03
Posts: 5
Location: Šiauliai
Aivaras wrote:
Aš asmeniškai esu PSX eros žmogus.
Taigi mėgstu kiek kitus žaidimus, jei jau jap RPG kalba eina, tai:
Final fantasy VII, VIII ir IX( šitas mažiausiai), Wild Arms, Suikoden I&II, Breath of Fire III&IV (pastarsisi turi PC versija), Persona I&II.

Problema yra kitame, gerų žaidimų yra daug ir, kas įpatingai svarbu RPG su savo minimum 40 val žaidimo, yra kiek per sunku prasidėti su senais gerais kai yra daugybė naujų neaiškių :D...

Tiesa dar taip žaidžiau ir Triggerį ir Crossą...
Nezinau,seis laikais mano nuomone tokiu panasiu geimu kaip chrono trigger ant pc tikrai nepamatysi.Vat is tu geresniu zaidimu ant pc tai nebent Fallout 2 ir Arcanum,sie geimai ypatingi tuom,kad zaidime yra laisve.Budamas eiliniu zmogumi tu gali iskilti iki slovingo herojaus arba nusiristi iki besirdzio demono.Sio elemento ir truksta naujesnios kartos RPG zaidimams,tai LAISVES. :threaten: Nes kai visas zaidimas yra suplanuotas eiles tvarka,tai... :roll: Be to ant siu paprastesniu zaidmu yra ir visai kitokia grafikos atmosfera,man asmeniskai daug grazesne 8)
Taip pat seniuosne zaidimuose yra is ko pasijuokti.Pvz FF9 yra juokingu vieta :D
Ir dar,jei jau uzsiminiai apie breath of fire,gal zn is kur butu galima parsisiusti si zaidimo ant pc,o ne ant ps? :? :? Nes kiek skaiciau tai sis geimas tera ant ps. :o

_________________
[ img ]

War.War never changes...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-16 15:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Sorex wrote:
Nezinau,seis laikais mano nuomone tokiu panasiu geimu kaip chrono trigger ant pc tikrai nepamatysi.Vat is tu geresniu zaidimu ant pc tai nebent Fallout 2 ir Arcanum,sie geimai ypatingi tuom,kad zaidime yra laisve.Budamas eiliniu zmogumi tu gali iskilti iki slovingo herojaus arba nusiristi iki besirdzio demono.Sio elemento ir truksta naujesnios kartos RPG zaidimams,tai LAISVES. :threaten: Nes kai visas zaidimas yra suplanuotas eiles tvarka,tai... :roll: Be to ant siu paprastesniu zaidmu yra ir visai kitokia grafikos atmosfera,man asmeniskai daug grazesne 8)
Taip pat seniuosne zaidimuose yra is ko pasijuokti.Pvz FF9 yra juokingu vieta :D
Ir dar,jei jau uzsiminiai apie breath of fire,gal zn is kur butu galima parsisiusti si zaidimo ant pc,o ne ant ps? :? :? Nes kiek skaiciau tai sis geimas tera ant ps. :o
O.O
Kaip tu tai suderini? Japonai yra railroadinimo meistrai (RPG), o tu dainuoji odas nonlinear RPG...

O dėl Breath of Fire IV: nežinau iš kur gauti. Tik, kad mačiau diskus PC versijai, žaidžiau tai aš ant PSX.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-30 18:41 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Quote:
Final fantasy VII, VIII ir IX( šitas mažiausiai)
:o Pirma kart matau kad kazkam ir 7 ir 8 patiko labiau nei 9.
Quote:
Ir dar,jei jau uzsiminiai apie breath of fire,gal zn is kur butu galima parsisiusti si zaidimo ant pc,o ne ant ps?
Kad kiek pamenu ten 1:1, ner tikslo siust PC versija.

_________________
bu


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited