Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 12:46

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page « 1 2 3 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-25 16:06 
Offline
User avatar

Joined: 2006-01-11 1:24
Posts: 39
Location: Kaunas
Planescape torment taip pat galima skirti prie tu, kur gale nebutinai privalai mustis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-25 18:12 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-11 1:15
Posts: 115
Location: Vilnius
Halo isvis nera jokio boso, nei gero, nei blogo :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 1:30 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
Ti Halo tai ne rpg. I vienitelis bosas ten pats spartietis. :wink:

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 14:46 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
kazkokiam labai senam game....
rodos "kniaz" vadinasi (jei mano rusiskos zinios nemeluoja - "kunigaikstis" kazkoks)
ten gali zaist uz viena is triju, vienas geras, kitas blogas (uz kuri zaist lengvaiusia nes pradzioje gauni bonusu), kitas neutralus.
ir ten "bosai" yra tie du uz kuriuos nezaidi, kuriuos reikia primust norint gaut amuleto dalis.
o daugiau tik siaip auksto lvl mobu prie paskutinio tikslo pilna.
ir su sutiktu drakonu gale kautis nereikia, tu jam amuleta parodai ir viskas.


o siaip pastebejimas geras. del paskutinio boso. Isimciu tikrai mazoka.
Bet jeigu tu esi su problemom aligmente, ar tau nesinori uzmust kazkokio blogiuko, kuris atseit stipresnis uz tave? nematau problemos tame, jog evil charas sumusa evil god ir uzima jo vieta pasaulio naikinime.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 17:59 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
ash paskutinio boso buvima vertinchiau kaip dirbtini ispudzhio stiprinima.. juk kaip prasideda istorijos tikrai turesianchios paskutini bosa?
"Nubudes demon lordas eme grasinti pasauliui"
"Piktasis <irashyk pats> paverges shimtus tautu atreja prie karalystes sienu"
ir t.t. musu herojus i istorija istumiamas dirbtinai jo tyrumui ir geriui prieshpastatant piktaji bosa - kitaip tariant tiksla.
Juk sukurti zhaidima kuris prasideda atsikelimu ish lovos, nusiskutimu, nuejimu iki parduotuves mineralkos ir cigarechiu turbut ne visai apsimoketu (zhinau zhinau, postalas:)... nes i ji labai reikia stengtis ikisht intriga...
Visas zhaidimas tai yra pabegimas ish monotonijos i veiksmo ir nuotykiu kupina pasauli, o norint ten klaidzhiot - reikia turet tiksla, o mazhiausiai sunkumu kurejams sudaro tokie tikslai:
kershtas (jis ishprievartavo mano chameka - mirtis tau shunie!)
noras apsaugot x nuo blogio (jis kesinasi ishprievartauti mano chamiaka - niekada shunie!)
*apapildykit patys... nebesigalvoja i darbu pabaigas:)

taigis norint uzhbaigt savo "misija" reikia sunaikint problemos shaltini... o kas gi butu uzhtikrintas, kad laimejus priesh savo arch enemy shokiu konkurse, ar shashkiu partijoje jis pasakys "blast! you win... I won't try to concquer da world again"
per shiu metu leipcigo game conventa kalbejo elder scrollsu tevas... jis kaiptik akcentavo zhaidejo itraukimo i pasauli problema... na, kas jau kas, ale tiek morrowindas, tiek oblivionas itraukima turi nebloga

Anyhow apie paskutine kova su arch enemy: turbut labiausiai man patikusi buvo ne zhaidime, o filme... ekvilibriume... super! daugiau tokiu... man buvo kazhkas nerealaus;)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 20:14 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
ash paskutinio boso buvima vertinchiau kaip dirbtini ispudzhio stiprinima.. juk kaip prasideda istorijos tikrai turesianchios paskutini bosa?
"Nubudes demon lordas eme grasinti pasauliui"
Tiesa sakanat geruose žaidimuose istorijos prasideda visiškai ne taip. Jos prasideda nuo pakankamai buitinių dalykų: rask berniuką ir perduok jam žiedą; išsprogdink sandėlį, na – „surask GECK'ą“ gal kiek mažiau buitinė. Eigoje žaidėjas pradeda suprasti kad įsivėlė į kiek rimtesnį reikalą nei atrodė iš pradžių, įtampa pamažu didinama kol reikšmingumas pasiekia pasaulinį mastą :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-29 11:04 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
taip tiesiogiai teigt, kad _geruose_ zhaidimuose istorij aprasideda ne taip irgi per stipru... hm.. pirma reiktu apsibrezht, kas yr geras rpg:)

man geri buvo m&m6-8 (ten net pavadinimai epishi - mandate of heaven, blood and honor, day of the destroyer;) falloutas (na.. jis apskrytai yra tiesiog kitosk rpg.. super rpg sakychiau;)
(dabar badau pirshtais i dangu, kad galechiau pritempt prie savo "tiesos";)
oblivionas (piktavaliai uzhmusha karaliu - veriasi gates of oblivion;)
kche kche.. diablo 1 (face it, kai tik pasirode zhaidimas buvo tikrai super... ar tai rpg, jau buvo diskutuota;)
gothic 2\3 ... imho ishkart tave imeta i bala

gerai, jau gerai .. ishimchiu yra turbut panashiai, jeigu ne daugiau ;)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-29 20:12 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
taip tiesiogiai teigt, kad _geruose_ zhaidimuose istorij aprasideda ne taip irgi per stipru... hm.. pirma reiktu apsibrezht, kas yr geras rpg:)
Kol dar nepradėjome apsibrėžinėti ką tai reiškia „apsibrėžti“, patikslinu, kad reikėjo suprasti taip: „bent jau dalyje RPG žaidimų, ypač – tuose, kurie man (Nomad) patiko, pradžia visiškai ne tokia“.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-30 10:08 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
niu va, kitas reikalas... =)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-09-02 15:49 
Offline

Joined: 2005-10-14 14:59
Posts: 111
Location: jonava
nepasakyciau kad kerigan yra apsoliutus blogis, ji juk tik nori padaryt savo invazija ir issiplest visur kur tik imanoma, beje sc2 maciau jau siustis, gal perejus paaaisketu kas ten darosi :D

_________________
I am I and you can do nothing about this


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page « 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited