Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 22:18

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: 2007-11-22 12:53 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
Niu kagi, pamaigiau keleta valandeliu daug zhadejusi ir visu labai laukta x360 ishskirtini bio ware zhaidimuka - mass effect...
Tiesa pasakius labai ash jo nelaukiau ir nieko nesitikejau, nes nemegstu kosminiu rpg (man nereikia molekules skaidanchiu hyperblasteriu ir uber ateiviu, man reikia magijos ir elfu;)...
taigis pirmi ispudzhiai:

zhaidimas didelis ir grazhus aplinkos super, vietos daug, voice aktingas - super... gameplay'us - kolkas labai shaunus...

Kas nervina - inventorius - tragishkas, skilu sistema - keista ir gal bishki skurdoka, nors kaip matau ji bishki plechiasi... ir visishkai durnas AI, tiek prieshu, tiek savishku - jei prieshas tupi uzh kliuties, tai vis tavishkiai labai shauniai sustos ir plieks i ta siena:)
Mane bishki nervina, kad mano pasirinktas "magas" (nius kaiptais protingai kitaip ten vadinas:) "magijos" turi "throw" "shield" .. ir dar pora... vienu zhodzhiu shaudyt ji nemoka, "burt" nemoka.. uzhtad moka mirt...
Ale ish principo niekad nezhaidzhiu uzh warriorus:)

Anyway, tik dabar gavau savo laiva ir galesiu skraidyt po planetas.. tada manau prasides pats shaunumas... Ruoshiuosi aptureti daug smagesio heheheh :P

_________________
©Toxis


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited