Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 18:18

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-18 16:41 
Offline

Joined: 2006-01-31 15:46
Posts: 96
Aivaras wrote:
Ir taip pvp aš visai nevertinu... Tai man apskritai waste of time I can spend better... Net mindless grindas man malonesnis laiko praleidimas.
na šeip vienas iš didžiausių skirtumų tarp single player ir multiplayer yra galimybė kovoti ne prieš kompą o prieš kitą žmogėną ...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-18 17:17 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Quote:
na šeip vienas iš didžiausių skirtumų tarp single player ir multiplayer yra galimybė kovoti ne prieš kompą o prieš kitą žmogėną
Akivaizdu. Bet jei aš to nenoriu?
Kovai prieš žmogų reikia greito mąstymo, greitos reakcijos etc. O man geimas turi būti relaksas, kai vienoje rankoje - bokalas alaus ar podelis arbatos, o kitoje - pelė.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-18 19:55 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Aivaras wrote:
Gah, nežinau, kas čia per nuostatos, bet IMO absoliučiai visos klasės gali solointi. Taip kai kurios gali solointi geriau kitos blogiau, trečios labiau gali solointi vieną kitos kitą.
Net nesupratau kodel mane cituoji :) Kur as sakiau, kad nei viena klase negali solointi? Jos visos gali, tik su vienomis lengviau su kitomis sunkiau (ka beje pats po to ir parasei). Tiesiog man su hunteriu solointi legviausia (su warlocku pernelyg nuobodu zaisti (curse curse ir lakstai po pievas). Tiesiog kaip megejas vienas nuolatos zaisti, kuomet susiduriu su elite kvestais, su hunteriu vargu turiu kur kas maziau. Su kitais (paladinu mano atveju) reik ieskot bent vieno naparniko :)
O apie PvP as net nesneku. Pvp as nemegstu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-20 17:34 
Offline

Joined: 2006-01-31 15:46
Posts: 96
Čia va Blizardas ir nušovė du zuikius. Privertė/pritaikė vieną žaidimą žaisti ir solo mėgėjus ir PVP mėgėjus .... :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-21 12:07 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Adis wrote:
Quote:
na šeip vienas iš didžiausių skirtumų tarp single player ir multiplayer yra galimybė kovoti ne prieš kompą o prieš kitą žmogėną
Akivaizdu. Bet jei aš to nenoriu?
Kovai prieš žmogų reikia greito mąstymo, greitos reakcijos etc. O man geimas turi būti relaksas, kai vienoje rankoje - bokalas alaus ar podelis arbatos, o kitoje - pelė.
Sigh. Kaip jau daugybę kartų rašiau kai noriu PvP įsijungiu Fighting geimą. O be to ką parašė Adis, be reakcijos ir greito mąstymo PvP turi atnešti dar ir malonumo. Kai aš PvP-šinu jaučiu tik diskomfortą: Kai aš gaunu į kaulus tai man gadinama nuotaika ir švaistomas mano laikas, kai aš duodu į kaulus aš gadinu nuotaiką ir švaistau laiką kažkam kitam... Aš apturiu daugiau malonumo su laaaaabai toopu PuGu heroice negu PvP...

Daba WoW PvP visgi yra labai reward based, iki 70 lvl yra twink wars kur žmonės su gerai išreikštais agresyviais polinkiais gankina kitus. Ant 70 tai yra grindfestas wellfare epicams...

To Dox: Ten tave citavau praktiškai grynai dėl Hunter soloinimo pakomentavimo. Man Hunteriu žaidimas beveik nesiskiria nuo Warlocko: Tik reikia daugiau kartų pele paspausti mygtuką, kad priešas nusibaigtų, nes reikia shotus rotatinti...

Man kažkaip įdomiausia solointi dabar būtent su paladinu: pofegizmo lygmuo ofegennas. Nu papulinai pusę rajono mobų, nu užmušei tik per truputėli ilgesnį laiką negu būtum užmušęs vieną iš jų, atsigėrei ir eini toliau. Lygiai taip pat su elite questais: soloinau 70 lygyje krūvelę 3 man questų. Man net savotikškai patinka tai, kad nesi garantuotas jog užmuši (taip pabėgti sugebėčiau matyt visada, bet ne to einama questinti ne?), kas su hunteriu būna dažnai ne vopros.
Palyginimui su Shadow priestu galiu išeiti į labai piktą mob kill festą, bet jei elitas nesifearina aš dažniausiai laižysiu savo Power Word: Shieldo vidinę pusę iki nusibaigsiu...

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-13 2:41 
Offline
User avatar

Joined: 2006-01-14 17:09
Posts: 21
Man pavyzdziui PvP WoW'e yra megstamiausiais dalykas. Jau apie puse metu apart Battlegroundu ir Arenu nieko nedarau (aisku deiliai ir siaip grindinimas enchantam,pinigam etc.) Taciau kas labiausiai knisa yra tai kad WoW'o pvp yra labai nesubalansuotas. Yra 5 klases su tam tikrais talent buildais kurios yra competitive o kitos joms free honor'as. Zaidziu uz warlock'a ir mano megstamiausias spec'as yra destruction,bet dabar,kai yra resiliance sitas specas yra paskutinis slamstas arenose todel,jei noriu pasiekti daugiau negu 1600 reitinga reikia specinti visu nemegiamu SL/SL...

O del kitu charu keliuu shamana (pries keleta minuciu dingino 67 ^_^ ) Norisi su juo ismeginti kaip sektusi PvE man. Bandysiu but elementalas,nes sitas specas labai patiko jau nuo pirmu leveliu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-17 6:03 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
SP wrote:
Man pavyzdziui PvP WoW'e yra megstamiausiais dalykas. Jau apie puse metu apart Battlegroundu ir Arenu nieko nedarau (aisku deiliai ir siaip grindinimas enchantam,pinigam etc.) Taciau kas labiausiai knisa yra tai kad WoW'o pvp yra labai nesubalansuotas. Yra 5 klases su tam tikrais talent buildais kurios yra competitive o kitos joms free honor'as. Zaidziu uz warlock'a ir mano megstamiausias spec'as yra destruction,bet dabar,kai yra resiliance sitas specas yra paskutinis slamstas arenose todel,jei noriu pasiekti daugiau negu 1600 reitinga reikia specinti visu nemegiamu SL/SL...
As paskutiniu metu irgi beveik tik i pvp persimeciau, bet pradedu manyti kad 3 charai geram pvp jau yra per daug :| But i will try my best ;)
Siaip as irgi is pradziu ziurejau i wow balanca labai neigiamai(t.y. galvojau kad jis labai prastas), bet kuo toliau tuo labiau manau kad jis vis del to yra pakankamai balansuotas. Zinoma yra ir ishimciu kaip pvz kokie protection warriorai, arba semi-mazo spec kaip tavo jau minetas destruction arba shaman enhanchement, kurie yra fun kokiam battlegrounde, bet kai pradedi lipt i didesnius arena reitingus jis pradeda labai ir labai stipriai buksuot. Paskui tas balansas dar pradeda vestis i tokius dalykus kaip bracketu didi ir zirkliu-akmens-popieriaus zaidima, pvz nors resto druidai ir labai overpowerinti 2x2, juos vargiai kas ima i 5x5
Quote:
O del kitu charu keliuu shamana (pries keleta minuciu dingino 67 ^_^ ) Norisi su juo ismeginti kaip sektusi PvE man. Bandysiu but elementalas,nes sitas specas labai patiko jau nuo pirmu leveliu.
Pakeiciau spec shamano i elementala :P aisku arenini, bet puikiai zinau kad pve elemental shamanu nemegsta ;) Jei nori pve specink resto, visi myles ir gerbs :)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-18 18:16 
Offline
User avatar

Joined: 2006-01-14 17:09
Posts: 21
Nu va dinginau 70 su shamiu. PvE smagu dmg dar padorus tik vat,kad thread sunku kontroliuot...WTB soulshatter


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-18 20:56 
Offline

Joined: 2007-12-15 22:57
Posts: 130
Location: Forsyne-Kaunyne
kokiuose serveriuose jus losiat???

_________________
Take a money run!!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-20 16:11 
Offline
User avatar

Joined: 2006-01-14 17:09
Posts: 21
Akordas wrote:
kokiuose serveriuose jus losiat???
Al'Akir EU. Kaip gijas patvirtins geriausias servas ;)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited