Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 13:00

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page 1 2 3 4 59 »
Author Message
PostPosted: 2008-01-09 21:29 
Offline

Joined: 2007-12-15 22:57
Posts: 130
Location: Forsyne-Kaunyne
Taigi man lbai idomu jusu rase ir klase kodel?

_________________
Take a money run!!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-10 3:45 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
meh

taip turiu:

70lvl draenei male shaman, pirmas charas, emiau nes patiko ideja loshti uz kazka nealliancisko alliance, if you get what i mean :)
70lvl night elf female rogue, kai pradejom losti, tai buvo bratkio charas, deja uzkelus iki 70lvl jis nustojo aktyviai zaisti(na tas pats accountas, tai sunkiai jam ka daryt isheina kai as pvz kokiam raid'e), tai jau baigiu ishfarminti pvp epicus visus :>
70lvl orc male warlock, naujausias eksponatas, norejau kazko overpowered and cool(gaila kad nerf/buff pasivijo ir lockai jau nera tokie stiprus kaip buvo), bet dabar losiu beveik tik ji :|
dar galvoju kurti orc female warrior :(

vaistu bus? :twisted:

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-10 11:30 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
zhukaSS wrote:
vaistu bus? :twisted:
Tokius kaip MES tik grabas pataisys...

Ne tokie geri rodikliai pas mani bet:

Troll female priest lvl 70. Buvo mano mainas iki TBC. Spėjome dar prieš expansija įsitrinti į neblogai įsibėgėjusį MC guildą ir sudalyvauti Ragnaroso žudyme. Gerokai po to kai jau buvo TBC transferinau į savo dabar reziduojamą servą ir dakėliau iki 70 paversdamas shadow.

Blood elf male paladin lvl 70. Dabartinis mainas. Atsirado su TBC (duh...) praktiškai iškarto buvo kurtas būti healeriu. Dabar po Zuko minėtų nerf/buff karusėlių smarkiai suprastėjo jo pozicija kaip ultimate healerio, bet savo darbą atlieka.

Draenei female hunter lvl 60. Mano draugės sesers charas su kuriuo ji žaidžia ant mano accounto. Kaip ir neblogai išrushino įskaitant kad su ja žaista praktiškai tik savaitgaliais ir per atostogas.

Dar yra keli šiaip mėginimai susivokti kas per padaras ta klasė yra:
Dwarf female warrior lvl 42,
Troll male rogue lvl 38 (o gi buvo paprastas bank/ah charas...),
Night elf male hunter 30 (mėginimas gilintis į pvp... Bet meh laaabai neveža),

Planuose dar yra išsikelti druidą ir shamaną kad turėčiau pilną spektrą healerių.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-17 4:23 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
hmz, ashei turiu

troli shaman 70lv, mainas, healeris, kai levelinaus galvojau but elemental muset, kaip koks shatneris :) bet gavosi kad hylint smagiau buvo - levelinaus kaip resto, be to kaip hyleris lengviau rasdavau grupes, o pamatyt instansus norejosi.

druida karve 70lv - keliaus kad butu kas pafarmina, nes su resto farmint jau buvo juodai nusibode. dabar beveik nezhaidziu nors turbut shitas charas daugiasiai exalted turi. feralol - labai nesazhiningas medis: ir pvp, ir grind, ir tank, ir dps viename (siuo metu zhaisdamas daugiau uz wariora del to labai liudziu, kad ten reik 3 spec tam paciam :>)

karve warijotas 70lv - shita keliaus pvp zhaisti ir siaip isshukis - uzhsilevelint wariora, kaipo sunkiausia uzhduotis ever. palyginti su druidu buvo tikrai sunkiau. jau pvp epaxu kazkiek turiu, nors arenoj neypach sekasi ;/ buff warriors! :)

dar turiu kruva 20-30 lv charu, visu rasiu ir visu klasiu, bet ketvirto 70 turbut nebeturesiu, labai jau ilgai uzhtrunka gearinimas, ilgiau nei pats levelinimas ir atmusha visa nora dar kazka pasikelt iki 70. nors siaip planuose buvo paladinas (paskutine tanking klase ir trecias hyleris viename), bet sustojo ties 22 lv su kokia 20h /played :>


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-17 15:59 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
zhiuriu ash chia vienintelis apsiribojau

Undead mage (female) 60 Lvl... pasiekiau, palakschiau po kelis high lvl instances.. tbc net nebebandzhiau.. tiesa, 60't lvl ash pasiekiau turbut per 9 menesius...

buvo dar kazhkokiu vaiku, bandzhiau su war, su locku, su rogue'u.. nothin' beats da mage

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-17 17:06 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Nors žaidžiu jau beveik metus, kol kas aukščiausias charas - 59 lvl tauren hunteris (TBC neturiu ir dar kokį mėnesį tikrai nesiruošiu įsigyti). Patinka hunterio klasės suteikiama galimybė solinti. Nelakstau po instancus, į battlegroundus užsuku gana retai. Daugiausia - prekiauju.

Va kuo mane veža WoW, tai ekonomika. Bent pusę žaidimo kaifo patiriu taip ir neiškeldamas kanopos iš Thunder Bluffo :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-18 12:05 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Turiu human paladina 66 lygio. Mano mainas kaip saka, kuris buvo iki tbc. Isejus tbc ir kiek pazaidus su paladinu (buvau pertrauka padares ir taip, tbc grazino i wowa, kaip ir lich kingas sugrazins :) ) supratau, kad pernelyg uzknisa su juo tas begalinis dauzymasis (nors savotiskai fun budavo kariaujant su melee blogiukais ziureti kaip dideja gyvybes. buvau protection).
Isejus tbc pasidariau nauja ir palevelinau iki 62 lygio night elf hunteri. Su hunteriu solointi (toks as zaidejas esu, netgi kvestus skaitau :P ) yra ZYMIAI lengviau, tiesa sakant todel ji ir rinkausi.
Toliau turiu 40lvl mage, kruva 30 levelio ir t.t. Esu isbandes visas klases. Kad zinociau kaip kuri veikia. Tikiuos papildyme iseis kaip nors pasibandyti ir Deathknight (epiciniai kvestai wowe ziauriai uzknisa (tiksliau galimybe solointojui susirasti normalia grupe). Su paladinu taip dar ir neturiu epic mounto arkliuko).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-18 12:49 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Dox wrote:
Turiu human paladina 66 lygio. Mano mainas kaip saka, kuris buvo iki tbc. Isejus tbc ir kiek pazaidus su paladinu (buvau pertrauka padares ir taip, tbc grazino i wowa, kaip ir lich kingas sugrazins :) ) supratau, kad pernelyg uzknisa su juo tas begalinis dauzymasis (nors savotiskai fun budavo kariaujant su melee blogiukais ziureti kaip dideja gyvybes. buvau protection).
Isejus tbc pasidariau nauja ir palevelinau iki 62 lygio night elf hunteri. Su hunteriu solointi (toks as zaidejas esu, netgi kvestus skaitau :P ) yra ZYMIAI lengviau, tiesa sakant todel ji ir rinkausi.
Toliau turiu 40lvl mage, kruva 30 levelio ir t.t. Esu isbandes visas klases. Kad zinociau kaip kuri veikia. Tikiuos papildyme iseis kaip nors pasibandyti ir Deathknight (epiciniai kvestai wowe ziauriai uzknisa (tiksliau galimybe solointojui susirasti normalia grupe). Su paladinu taip dar ir neturiu epic mounto arkliuko).
Gah, nežinau, kas čia per nuostatos, bet IMO absoliučiai visos klasės gali solointi. Taip kai kurios gali solointi geriau kitos blogiau, trečios labiau gali solointi vieną kitos kitą.
Čia daugiau klausimas kiek ir ko gali mesti į kovą (buffai, cooldownai). Įskaitant, kad kėliausi savo priestą iki 60 kaip holy tai soloinau irgi be problemų ir grupę susirasti irgi paprasta buvo. Tiesa viena iš priežasčių kodėl nuėjau shadow buvo ta kadnuo galvos nuliptu tas tuntas "come heal up plz" žmogelių. Paladinai still neturi ultimate dungeon healerio reputacijos tai galima gyventi ir kaip holy.

Dėl levelinimosi: Na pasiektas maximalus lvl skaičiukas dar nėra pasiektas maximalus lygis. Tiesiog toliau levelinimas vyksta rengiantis Epixus... Todėl yra toks didelis skirtumas tarp lvl 70 šviežio ir lvl 70 raiderio. Still nematau nieko blogo sustoti tada kada norisi, nors man tai ir nelbai priimtina. Alternatyviai nežinau ar sugebėsiu išspausti iš savęs tiek daug kad pasiekčiau visiškai end game contentą (dabar MH/BT). Nos jau esu ant jų slenksčio.

Toliau dėl klasių: IMO Hunteriai smarkiai per lengvai gyvuoja (čia išvada pagal tai kaip mačiau žaidžiantį ant mano accounto 61 lvl hunterį). Net ne tuo, kad lengvai grindina, ar tuo, kad lengvai iš kebeknės išsikapanoja. Tiesiog bišką pernelyg pofegistiškai krenta priešai kurie neturėtų taip lengvai kristi...

O toliau kas čia per pasakymas, kad warriorai sunkiai kelias? Aš aišku su warriorka dar tik mid game, bet ten viskas gana paprasta. Svarbiausiais dalykas su warrioru yra tinkamo ginklo pasirinkimas (greitis, lygis, kokybė ir atributai, turi maximaliai tikti). Ir nuo to momento ganėtinai easy. Įskaitant, kad warriorai irgi bene geriausiai dirba su mažom grupėm (du, trys mobai) tai nematau didelių problemų jį levelinti... Nu tikrai ne daugiau nei kokią roguškę... Čia aišku aš darau prielaidą jog nesirenkama leveleintis kaip prot (kas irgi nėra blogai jei gali stabiliai sedėti instuose). IMO nėra WoWe clasių kurias sunku levelinti yra tik L2P...

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-18 14:37 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
Aivaras wrote:
O toliau kas čia per pasakymas, kad warriorai sunkiai kelias? Aš aišku su warriorka dar tik mid game, bet ten viskas gana paprasta. Svarbiausiais dalykas su warrioru yra tinkamo ginklo pasirinkimas (greitis, lygis, kokybė ir atributai, turi maximaliai tikti). Ir nuo to momento ganėtinai easy. Įskaitant, kad warriorai irgi bene geriausiai dirba su mažom grupėm (du, trys mobai) tai nematau didelių problemų jį levelinti... Nu tikrai ne daugiau nei kokią roguškę... Čia aišku aš darau prielaidą jog nesirenkama leveleintis kaip prot (kas irgi nėra blogai jei gali stabiliai sedėti instuose). IMO nėra WoWe clasių kurias sunku levelinti yra tik L2P...
na warriorai tikrai sunkiau keliasi, bent jau kol kas sunkiausai ish visu 3 klasiu. warriorai neturi excape abiliciu - tu arba uzhmushi arba mirshti. taip gali pafearint ir begt, bet dazhnai gausi daze, daze, daze (beje dabar daze nebeturi diminishing returnsu, jei gerai pamenu). be to, gyvenant pvp serveriuje yra taip - matai preisha, chardzink, kitaip mirsi. easy like that. as praktishkai niekada nepradedavau combato, kol levelinau druida, nes gana lengvai susitvarkydavau su prieshais, gal del to dazhnai mirdavau su warrioru :). aisku reiktu paminet, kad pirmas normalus (be boosto) instansas i kuri ejau su warrioru buvo rampartai, todel gearas visada kiek atsilikinejo. taip pat buvo ir su druidu, bet kazkaip nebuvo bedos kad gearas shlubuoja. dar reiktu paminet, kad stealthas yra super dalykas - dazhnai gali apeit kruvas mobu ir padaryt kvesta uzhmushdamas tik viena ju ar panashiai.

o del to, kad mano manymu sunkiausia levelint warriora, tai galima perzhvelgt visas klases atskirai -

paladinas - gali levelint kaip MS wariora, tik turi divine shielda, Bop, bof, fear undead, healai. tikrai atrodo lengviau.

rogue - cooldownai, stealthas etc

priest - aoe fear, shackle, healing.

hunter - viska uzh tave daro petas

warlock - su warloku mushti viena moba kazkaip nuobodu net..

druid - jau minejau

mage - sheep, frost nova, ice cube, blink, frost kiting spellz

shaman - ish esmes panashu i wariora, neturi aoe fearo, bet turi healus, FROST SHOCK! :)

ir del soloing - melee klases solinimas daug sunkesnis - na kaip meshka gana daug galejau solinti, bet del to kad dar ir hylus turejau, tuo tarpu su warrioru (na ash arms levelinau, nes tingejau respecint), tai gal furry kazka ir galetu padaryt :> zhodziu QQ :>


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-18 15:12 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Aaaa supratau.. Teisingai juk tu pas mumi PvP realme žaidi...
Tada jo vienas Warrioras yra liūdnuva.

Bet nepasakyčiau, kad labai jau ten viskas blogai. Escape mechanizmai yra daugiau pvp dalykas. Nes PvEjei papulinai addsus tai dažniausiai tavo sloppy žaidimas. Konkrečiai su Arms Warrioriu kelių addsų papulinimas tik ir tereiškia, kad iš tavęs ištraukė potą ir/arba cooldowną...

Imo Roguškės net labiau varganos už Warriorus, užsibugines arba nurezistintas vanish ir tu corpse runini...

Anyway aš su warrioru tik ankstyvuose 40 lvl gal vėliau situacija smarkiai blogėja (panašiai kaip pas ret paladinus).
Tiesa pabėgimo elemente bubble/hs yra neaplenktas :P. Nors asmeniškai aš kaip blogiausio dps klasė jeu neatsimenu kada bėgau iš kombato... Nu patraukei ten pusę kaimo... vis vien gerti po to reiks... kill all and be done with it...
Shadow priestas daug jautresnis tokiems dalykams kaip adai... Ir šiaip jo controlės elementai labiau čiulpia negu warrioro (mon got hamstring no?)...

Ir taip pvp aš visai nevertinu... Tai man apskritai waste of time I can spend better... Net mindless grindas man malonesnis laiko praleidimas.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page 1 2 3 4 59 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited