Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 19:50

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 122 posts ]  Go to page « 19 10 11 12 13 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 23:23 
Offline
User avatar

Joined: 2008-10-05 19:17
Posts: 167
Location: Vilnius
Arba, galima žaisti už arcane warrior specializacijos magą - tuomet galima pamiršti visas mechanikas, ginklus ir kitą power gaminimą, o užsimesti vienu metu visus įmanomus gynybinius buffus ir žiūrėti, kaip beveik neužmušamas veikėjas eina per viską lyg įkaitintas peilis per sviestą. Žaisdamas su arcane warrior elfu 1.00 versiją and hard lygio beveik nesusidūriau su rimtesniu pasipriešinimu. Tiesa, neįveikiau to paties Gaxkango ;) Na taip, čia pats lengviausias kelias, tačiau tokio tipo personažas dar ir konceptualiai vienas kiečiausių, gaila, kad DA2 tokios specializacijos nebeliko...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 23:39 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
revenant wrote:
Arba, galima žaisti už arcane warrior specializacijos magą - tuomet galima pamiršti visas mechanikas, ginklus ir kitą power gaminimą, o užsimesti vienu metu visus įmanomus gynybinius buffus ir žiūrėti, kaip beveik neužmušamas veikėjas eina per viską lyg įkaitintas peilis per sviestą.
Nežinau, gal man buff'ų trūksta, bet neveikia šitas metodas. Arcane warrior'ą (Wynne su Armor of the Legion ir dvirankiu kalaviju) turiu, miršta maždaug taip pat greitai, kaip ir įprastiniai tankai.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 23:53 
Offline
User avatar

Joined: 2008-10-05 19:17
Posts: 167
Location: Vilnius
Aš nuolat naudodavau geriausius turimus šarvus (su skydu) ir šiuos buffus:

Combat magic - arcane warrior kasdienė duona; paverčia spellpower į damage, t.y., leidžia daryti didžiulę žalą paprasta ataka ginklu. Be to, įjungtas aktyvuoja kitus arcane warrior pasyvius įgūdžius kaip kad Fade shroud;

Rock armor - didiną gynybą;

Arcane shield - dar didina gynybą;

Shimmering shield - didina atsparumą žalai ir gynybą, labai svarbus buffas. Tiesa, jį naudojant jau galutinai tenka atsisveikinti su paskutinėmis galimybėmis castinti kitus kerus;

Miasma - tai net ne buffas, o prakeikimas supantiems priešininkams, sumažinantis jų daromą žalą. Turi lievą savybę išsijunginėti pereinant tarp vietovių - bugas.

Sujungus visa tai vienu metu, magas tampa itin atsparus :) Aišku, žalos jis vis dėlto gauna, tačiau reikia prisiminti, kad pirmame Dragon Age gydomųjų eliksyrų galia priklauso nuo magic atributo, todėl magams jie tampa itin efektyvūs. Jei health baras nukrenta žemai (o intensyvėse kovose taip neišvengiamai nutinka), visuomet reikia turėti pasiruošus potionų. Ypač sudėtingose kovose reikia ir pamanevruoti - pvz., įlįsti į kampą, kad vienu metu senovinį elfų magą galėtų atakuoti mažiau priešininkų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-31 6:40 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Damn it... Ką tik pabaigiau žaidimą, keturis kartus kartojau paskutinį mūšį, bet taip ir nesugebėjau paaukoti savo veikėjo, visi dialogo variantai baigdavosi tuo pačiu – Alistair paaiškindavo man, kad jis neklausia mano nuomonės ir nesuteikia man pasirinkimo. Čia priklauso nuo jo approval score ar koks velnias? (Šiuo atveju approval score 100...)

Edit: pasirodo, prieš pat paskutinį mūšį paaiškinus Alistair, kad „žinai, buvo smagu, bet aš dar per jauna įsipareigojimams“, po to galima pasirinkti ir kitą variantą. :)
Nū bet visiems pabaigos variantams panaudoti tą pačią animaciją... Pigu. Tikrai galėjo ir labiau pasistengti, ypač atsižvelgiant į tai, kiek reikėtų laiko norint visus tuos variantus pasiekti.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-31 9:07 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aš tai ten pamenu dar vieną truputį užknisusį dalyką. Vieno side questo (be Gaxxango) irgi tam pačiam mieste nesugebėjau padaryti. To, kur reikia kažkiek ten banditų gaujų išpjauti skersgatviuose. Berods tris (nepamenu tiksliai) aptikau, sunaikinau, o questas vis dar reikalavo dar surasti... Atsimenu ratais laksčiau po to miesto žemėlapį ir nieko neradau... taip ir liko neužbaigtas.
Ir dar: savo magui atsimenu, kažkokią rogue savybę priklijavau (ar tik ne pikpoketą :)), kad galėčiau vieną sidequestą pabaigt, kur reikia elfų miške strėlę signalinę iššaut :D Kaip supratau, tą queste gali padaryt tik pagrindinis veikėjas ir tik jei turi būtent tą skilą.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-31 9:59 
Offline
User avatar

Joined: 2008-10-05 19:17
Posts: 167
Location: Vilnius
Quote:
Ir dar: savo magui atsimenu, kažkokią rogue savybę priklijavau (ar tik ne pikpoketą :)), kad galėčiau vieną sidequestą pabaigt, kur reikia elfų miške strėlę signalinę iššaut :D Kaip supratau, tą queste gali padaryt tik pagrindinis veikėjas ir tik jei turi būtent tą skilą.
O kam reikia to skillo? Atsimenu, man tiesiog daėjo, jog reikia savo pagrindiniam veikėjui magui duoti į rankas lanką, ir jis sėkmingai iššovė strėlę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-31 10:12 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
revenant wrote:
O kam reikia to skillo? Atsimenu, man tiesiog daėjo, jog reikia savo pagrindiniam veikėjui magui duoti į rankas lanką, ir jis sėkmingai iššovė strėlę.
Jei gerai pamenu, man kažkodėl taip paprasta nebuvo... vien strėlė nepadėjo. Neatsimenu kodėl ir ką, bet kažką aš ten ėmiau magui (gal cunning o ne pickpocket...) senokai tas buvo.

EDIT: dar klausimas ghoului, kaip šviežiai ėjusiam :) Žaidime galima užmegsti romanus su veikėjom/veikėjais. Aš buvau vienu metu su Leliana ir Morigan, tai jos kažkuriuo metu tarpusavyje pyktis dėl manęs buvo pradėjusios, visai įdomių dialogų suskeldavo beslampinėjant po žemėlapį :) Vėliau nusprendžiau, kad nereikia išsidirbinėt ir pasirinkau vieną variantą. Įdomu, ar kažkuriuo momentu neprieitų konfliktas iki to, kad koks nors charakteris paliktų būrį su visam dėl tokių dalykų? :) Nebandėt kas nors?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-31 11:23 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Taigi blyn. Assassinas turi superinį "Mark of Death", o Duelisto viens talentų yra "All criticals" keliom minutėm, jau vien tai turi gerai jį aplamdyti. Ir kiba nė viena magė neturi nieko iš Hex'ų?

Savo arcane warriorą aš palikau lakstyti su chalatų - būtent kad liktų manos castavoti. Nuo mobų atsimušti aurų užtekdavo, o prieš bosus jau per atstumą, su lazda.


Dėl romanų, tai lygtai tiesiog kol neišsiaiškini santykių, subjektai apie daugiau nieką kitą nekalba ir tiek.

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-31 18:12 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Aš tai ten pamenu dar vieną truputį užknisusį dalyką. Vieno side questo (be Gaxxango) irgi tam pačiam mieste nesugebėjau padaryti. To, kur reikia kažkiek ten banditų gaujų išpjauti skersgatviuose. Berods tris (nepamenu tiksliai) aptikau, sunaikinau, o questas vis dar reikalavo dar surasti... Atsimenu ratais laksčiau po to miesto žemėlapį ir nieko neradau... taip ir liko neužbaigtas.
Ir dar: savo magui atsimenu, kažkokią rogue savybę priklijavau (ar tik ne pikpoketą :)), kad galėčiau vieną sidequestą pabaigt, kur reikia elfų miške strėlę signalinę iššaut :D Kaip supratau, tą queste gali padaryt tik pagrindinis veikėjas ir tik jei turi būtent tą skilą.
Gaujas reikia išpjauti tik tris, trijuose pažymėtuose skersgatviuose. Gal kuriame nors palikai kur nors kamputyje pasislėpusį nedamuštą banditą? Arba bugas, jų čia netrūksta, pvz., aš niekad negavau Lelianos quest'o, nors jos approval'as siekė virš 90 vienu metu.

Dėl strėlės – tikrai pickpocket nereikia, mano rogue niekada jo neturėjo, bet sėkmingai iššovė tą strėlę.
Pjovejas wrote:
EDIT: dar klausimas ghoului, kaip šviežiai ėjusiam :) Žaidime galima užmegsti romanus su veikėjom/veikėjais. Aš buvau vienu metu su Leliana ir Morigan, tai jos kažkuriuo metu tarpusavyje pyktis dėl manęs buvo pradėjusios, visai įdomių dialogų suskeldavo beslampinėjant po žemėlapį :) Vėliau nusprendžiau, kad nereikia išsidirbinėt ir pasirinkau vieną variantą. Įdomu, ar kažkuriuo momentu neprieitų konfliktas iki to, kad koks nors charakteris paliktų būrį su visam dėl tokių dalykų? :) Nebandėt kas nors?
Lelianta ir Morrigan? Phew, newbs. Aš vienu metu turėjau romanus su Leliana, Zevranu ir Alistairu. Galiausiai viskas baigiasi tuo, kad bandant su bet kuriuo iš jų šnekėtis tave įvaro į kampa ir reikalauja pasiaiškinti dėl kitų dviejų, tada tenka arba rinktis vieną, arba tiesiog nesikalbėti nė su vienu iš savo romantinių interesų. Kol nesikalbi, approval nekrinta, jei pasikalbi, jis gali kažkiek nukristi, bet ne tiek, kad nueitum į minusą (pragmatiškai pasirinkau Alistair, nes jis nuolatos buvo mano grupėje, Leliana tai įvertino ant -20, atrodo, Zevranas tiesiog filosofiškai pastebėjo, kad aišku, jis su princais lygintis negali).
Foniniai dialogai approval'o nekeičia.
krakadyla wrote:
Taigi blyn. Assassinas turi superinį "Mark of Death", o Duelisto viens talentų yra "All criticals" keliom minutėm, jau vien tai turi gerai jį aplamdyti. Ir kiba nė viena magė neturi nieko iš Hex'ų?
Praėjęs žaidimą pabandžiau dar kartą pas jį užsukti, vienintelė inovacija, kurią įnešiau, buvo nustatymas, kad visi veikėjai automatiškai gertų potion'us vos gavę menkiausią įbrėžimą. Tada beliko paleisti viską savieigai (absoliučiai nieko nevaldžiau, leidau automatiškai dubasintis) ir Glaxkangas krito greitai ir be didesnio pasipriešinimo. Žodžiu, ką aš žinau. Gaila, nepasižiūrėjau, kiek potion'ų šitame procese buvo suvartota.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-31 18:32 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
ghoul wrote:
Lelianta ir Morrigan? Phew, newbs. Aš vienu metu turėjau romanus su Leliana, Zevranu ir Alistairu.
Awww... kaip miela... :D man tokiam deriniui buvo dvi kliūtys: buvau vyriškoj rolėj (t.y. Alisteris tokiam romanui berods nepasirašo :), antra, papjoviau Zevraną, nes tuo metu kaip tik merginau ar tai Morigan, ar tai Lelianą, ar tai abi iškart ir objektui Zevrano likimas gyvųjų tarpe nemenkai numušdavo approval :)

O dėl gaujų tai turbūt buvo bugas, nes tikrai tuose skersgatviuose nebuvo likę gyvųjų.

Dėl Gaxxango praėjimo auto būdu tai įdomu...
Aš pvz., finalinį mūšį iš smalsumo pabandžiau eiti antrą kartą visai nesiveldamas su drakoša į artimą kovą. Mano nuostabai viskas vyko gerokai trumpiau ir efektyviau, bo drakonas beveik neskrido šalin iš pradinės vietos (tik kai jau buvo visai leisgyvis), o jo kviečiami spawnai buvo kažkur už regėjimo lauko ribų ir dėl to nelindo į tūsą...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 122 posts ]  Go to page « 19 10 11 12 13 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited