Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-17 3:49

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 122 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 1113 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-03 22:47 
Offline

Joined: 2007-02-20 15:54
Posts: 13
Na jei ir nepavyks išsiaiškinti, tai kaip sakant don't worry, nieko neprarasi nepažaidęs witch hunto.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-04 12:09 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
O žaidimas pas tave koks - iš piratebay'aus ar legalus? Bo jei nelegalus, tai ir milijonas taškų nepadės.

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-10 12:17 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Krakadylai: legalus
Herbui: oi oi oi... Iš kur ištraukei? :) Witch hunt man reikalingas vien dėl Morigan :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-10 18:37 
Offline

Joined: 2007-02-20 15:54
Posts: 13
Na tai dėl to paties ir aš sužaidžiau šį DLC :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-05 14:06 
Offline
User avatar

Joined: 2009-07-20 19:42
Posts: 65
Location: Vilnius
Prieš gerą pusmetį baigiau DA pereiti. Trumpus pastebėjimus brūkštelsiu ir aš :)
Originalus žaidimas lyg ir užvežė. Tiesa iš antro karto kai supratau jog jis buvo kurtas eiti su Human Warior :D Nes kai bandžiau su Elf Mage, sunkiai man ten sekėsi :) Perėjau ir antrą kartą aišku nebežaisiu (ne TES3 ar 4 gi čia). Buvo ten aišku jame idiotizmo ir populizmo nu bet dzin.

Bet va logiškai mąstant išbandžiau ten pratesimus, o nevertėjo pasirodo. Pačio pirmo pratęsimo pradžia: Armijos generolas (nu tipo mano charas) su vieninetele višta (tipo eilinis warioras, net ne grey wardenas) keliauja į savo pilį (kurią gavo dovanų). randa ją aišku užpultą vos kelių priešų (wtf? atsilaikyt nesugebėjo prieš kelis snarglius). O paskui prasideda "gėris" - "nuvalyk užpakalį mano apsi... sūneliui, nes aš negaliu ir už tai gausi kelis sidabrinius; - "atnešk man plytų ir aš tau sustiprinsiu tvirtovę" -" mano darže pelės, oi ką daryt" žodžiu nusivyliau totaliai ir išjungiau lauk... ainu EQ2 ir TES žaist :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-05 14:59 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Exo wrote:
Prieš gerą pusmetį baigiau DA pereiti. Trumpus pastebėjimus brūkštelsiu ir aš :)
Originalus žaidimas lyg ir užvežė. Tiesa iš antro karto kai supratau jog jis buvo kurtas eiti su Human Warior :D Nes kai bandžiau su Elf Mage, sunkiai man ten sekėsi :)
Kažką tu čia painioji... Mano patirtis kaip tik priešinga: žaidžiau už magą, padariau iš jo kovinį blood mage su healer kombinacija, tai vargo nemačiau. Alisteris neturėdavo ką veikt dažniausiai.
Archidemoną tai iš vis vienam variante pasišvilpaudamas pribaigiau (šiaip du kartus bandžiau iš smalsumo).
Nors dėl ėjimo antrą kartą tai turbūt esi teisus :), kažkaip neatrodo, kad bus įdomu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-05 15:25 
Offline
User avatar

Joined: 2009-07-20 19:42
Posts: 65
Location: Vilnius
Na gal persūdžiau truputi dėl mago, antrą kartą žaisdamas, jau buvau šiek tiek paskaitęs strategy guide :) tai gal todėl ir susidarė toks įspūdis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 14:43 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Exo wrote:
Na gal persūdžiau truputi dėl mago, antrą kartą žaisdamas, jau buvau šiek tiek paskaitęs strategy guide :) tai gal todėl ir susidarė toks įspūdis.
Mane visada stebino žmonių polinkis pasisakyti kuo kategoriškiau internete :) Ypač, kai vat paskui taip prisipažįsta... :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 15:41 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
Exo wrote:
Prieš gerą pusmetį baigiau DA pereiti. Trumpus pastebėjimus brūkštelsiu ir aš :)
Originalus žaidimas lyg ir užvežė. Tiesa iš antro karto kai supratau jog jis buvo kurtas eiti su Human Warior :D Nes kai bandžiau su Elf Mage, sunkiai man ten sekėsi :) Perėjau ir antrą kartą aišku nebežaisiu (ne TES3 ar 4 gi čia). Buvo ten aišku jame idiotizmo ir populizmo nu bet dzin.

Bet va logiškai mąstant išbandžiau ten pratesimus, o nevertėjo pasirodo. Pačio pirmo pratęsimo pradžia: Armijos generolas (nu tipo mano charas) su vieninetele višta (tipo eilinis warioras, net ne grey wardenas) keliauja į savo pilį (kurią gavo dovanų). randa ją aišku užpultą vos kelių priešų (wtf? atsilaikyt nesugebėjo prieš kelis snarglius). O paskui prasideda "gėris" - "nuvalyk užpakalį mano apsi... sūneliui, nes aš negaliu ir už tai gausi kelis sidabrinius; - "atnešk man plytų ir aš tau sustiprinsiu tvirtovę" -" mano darže pelės, oi ką daryt" žodžiu nusivyliau totaliai ir išjungiau lauk... ainu EQ2 ir TES žaist :)
Nigga plz. Pirmą kartą ėjau su nykštuku kariu. Nieko gero. Paskui dingo seivai, pradėjau elf mage. Kol neturėjau klasių, tai fireball, spirit prison, force field...o kai gavau spirit healer ir arcane warrior...Arcane su tinkamais šarvais ir tinkamais užturbinimais savus karius apnešu. O fireball metimas ant savęs pasidaro dar malonesniu dalyku kai esi jam beveik immune.
Ant istorijos replayability daug geresnis DA. Ant gameplay džiaugsmo geriau Morrowind. Ant Lore kiekio...DA apneša viską. O oblivion tai glazūruoti ginklai ir snarglių urvai.

Awakening tikėjaus daugiau management, kaip Evil Genius ar bent Assassins Creed 2.

DA žodžiu geriausias RPG nuo Witcher, imho.

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 15:53 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Exo wrote:
Originalus žaidimas lyg ir užvežė. Tiesa iš antro karto kai supratau jog jis buvo kurtas eiti su Human Warior :D Nes kai bandžiau su Elf Mage, sunkiai man ten sekėsi :)
right, warrior... dar gerai kad ne rogue pasakei buciau is vis pradejas juoktis.
Didziausias disbalansas ir yra kad mage klase yra n kartu geresne uz kitas klases. Milzinisko naudingumo CC ir AOE + healing abilities. Zaidziau uz warrior, bet fight metu valdziau vien tik praktiskai morigan.. makes sense?

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 122 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 1113 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited