Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 6:55

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 271 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 1228 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-01 12:44 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
aitmanas wrote:
Civilization V - užsisakiau iš anksto. likau nuviltas ir piktas. iš review, video, manual ir kompanijos vardo sprendžiant tikėtasi buvo kitokio rezultato. klaidos, erzinančių dalykų krūva, nelogiškumai, lūžimai... kol kas atidėta kol bus išleisti keli patch'ai, kurie tikiuosi pataisys situaciją pakankamai, kad norėtųsi žaisti nepaisant kai kurių dalykų, kurie ten yra by desing, bet erzina. nesakau, kad visai šlamštas, gerų dalykų tikrai daug, bet kol kas jie neatsveria.
Nenulūžo nėkarto, nors ir alt-tabinausi daug ir t.t. Jokių nusiskundimų veikimo prasme neturiu - versija paskutinė, kiek steamas atpachino. O dėl pačio žaidimo proceso... Patiko. Kaip visada kitoks nei buvę, bet pakol kas patiko. Reikia kiek kitaip mastyti (stack of doom vienok turėjo didelės įtakos), tokia pat įtraukianti kaip ir senosio, kas yra gerai.

Bijau, kad geriau už Alpha Centauri gali būti tik AC2 :) Superinis daiktas, beveik toks pat tobulas kaip ir X-Com'as pirmas - pasenusi grafika visiškai negadina fun'o.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-01 13:55 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Victoria II - kaip ir visi kiti Paradox Interactive žaidimai, Civilizacijas ir panašius sandbox'us nuneša nepastebėję ;) Tiesa, žaidimą išmokti žaisti gali būti sunku, bet jei norite pasijusti stovintys už XIX amžiaus valstybės vairo, nedelsdami išbandykit.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-07 9:34 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Man irgi Civ 5 visai patiko, nors ir su eile bugų, balansas neegzistuoja, žaidimas suprimityvintas, AI baisus, iššūkio išvis nėra... bet aš dar pakankamai gerai prisimenu kaip išėjo Civ4 ir turėjo iš esmės visas tas pačias problemas ;) Na gal tik išskyrus iššūkį, anas iš tiesų yra sunkus. Kitaip tariant, gavau tokį Civ5 kokio ir tikėjausi, todėl jokio nusivylimo tikrai nėra.

Labai tikėtina, kad po patchų ir poros ekspansijų turėsime puikų žaidimą. O kol kas... laimėsiu dar pora syk immortal / deity lygiu kad pasidėčiau varnelę ir grįšiu prie Civ4BtS. Lygiai kaip ir išėjus ketvirtam, dar kokius metus žaidžiau trečią :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-07 19:50 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Victoria 2. Nežaidžiau, kol naujas patchas neišėjo. Ir šiaip naujų, neaptaisytų žaidimų niekam nerekomenduoju žaisti. Juos, kaip ir vyną, reikia brandinti :wink:
Nomad, pailsėk nuo civilizacijų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-07 22:27 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Kristijonas wrote:
Victoria 2. Nežaidžiau, kol naujas patchas neišėjo.
1.2 patch'as turėtų pasirodyti šią arba kitą savaitę. Iki tol gali išbandyti vieną iš poros mod'ų, pataisančių didžiausias iš tų nedidelių problemų - POP demand mod irba Victoria Realism and Rebalance Project.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-09 1:49 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Jau man tą postą rašant buvo išėjęs 1.2 :) Žaidžiu tik su grafiniu modu, bet jis su visais kitais suderinamas. Jau nukariavau švedus, suomius, norvegus ir latvius ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-09 19:15 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Kristijonas wrote:
Jau nukariavau švedus, suomius, norvegus ir latvius ;)
Už ką žaidi?

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-10 18:41 
Offline

Joined: 2007-02-20 15:54
Posts: 13
O kaip victoria2 palyginus su pirmuoju? Atsimenu, kad man pirma victoria pasirodė itin kažkokia neaiški (ypač biudžeto pajamos, visas išlaidas minimizuodavau iki visiško nulio, o vis tiek mano biudžetas kiaurai į minusą eidavo), nors EU2 ar HOI2 buvo super.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-10 21:55 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Nežaidžiau pirmos dalies, bet V2 tikrai neblogas. Tik EU3 už jį geresnis man. Laiqua, už Lietuvą (1,2 visas šalis galima paleisti iš Rusijos, dar padariau kad jos būtų net ne satelitinės). Dabar dar nukariavau Estiją ir galutinai Norvegiją aneksavau. Dabar lengvai nukariausiu Daniją, ir "Skandibaltas", ar "Baltiskandas" mano. Gal kiek per lengva, bet "infamy" mano virš 100, tad manęs nepuola vien dėl Rusijos garantijų padėti kare. Šiaip užkapotų turbūt visi, net iš kito pasaulio galo.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-10 22:38 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Herbai - V2 daug aiškesnė už pirmąją, bent jau tutorialas normalus yra. Tai ir apie biudžetą suprasi. Kol kas 1.2 patch'o nebandžiau, jame atrodo smarkiai pasikeitė ekonomikos balansas; 1.1 susitvarkyti ekonomiką būdavo labai lengva, nors pirmus metus ar porą ir reikėdavo palaikyti mokesčius ~70 proc. ir tarifus ~100 proc., bet paskui su ~ nuliniais mokesčiais ir 10 proc tarifais galima būdavo finansuoti visas išlaidas. Dabar regis nebe taip lengva, bet įmanoma.

Kristijonai - čyteris :p

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 271 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 1228 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited