Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 10:42

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 271 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 628 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-09 11:50 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Susimečiau neseniai free to play patapusiu Dungeon and Dragons Online.

Gana vidutiniškas MMO tačiau tai, kad savo laiku buvo pay to play padarė gana aukštos kokybės techninėje pusėje.

Žaidimas turi gana daug mano kol kas niekur kitur nesutiktų elementų: Patirtis skaičiuojama tik už questus, questai savo ruožtu praktiškai visi yra mini instance tipo (darai vienas arba su grupe), personažai kuriami pagal adaptuotas DnD 3x taisykles (kas gerai jei žinai kaip ji veikia ir blogai jei ne) tačiau action elementai leidžia ir prastai poagamintiems personažams išgyventi. Taip pat svarbus elementas Skilai: plauki taip gerai kaip tavo skilas leidžia šokinėji deriesi pardavinėji randi trapus arba slaptas duris. Ir dauguma šitų nekovinių veiksmų naudojimas Questo metu priskaičiuoja patirties pabaigimo metu. Taip pat toli gražu ne visi questai susiveda į kažko žudymą: daužiau dėžęs, vedžiojau šunis, bėgau pro priešus, kad pavogti brangakmenius (jei per daug užmuši failini questą :)). Kol kas geriausia žaidimo dalis įkvėpimas savo nuotykių kūrimui :).

Klausimas Toxiui (giliai filosofinis:)): Tai kaip ten yra su Bayonette? Ar tai yra tikslinės auditorijos išnaudojimas ir pakinkymas pateikiant tai ko ji labiausiai norėtų, ar Moteriškumo ir Seksualumo šaržas (arba išaukštinimas galbūt netgi) pakylėtas iki meno lygio? Tiesa kiek supratau istorija nėra visiškai idijotiška (tiksliau ji yra be angelų spardymo gun-heelsais)?

Tiesa gal girdėjote ką nors apie Darksiders?

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-09 14:15 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
Aivarai:
Del darksiders - ikishau i boxa, pabegiojau ~5 minutes - ishjungiau, per daug geru alternatyvu yra (ta pati bayonetta, apie kuria veliau, ar dante), kad ganit nervus pusfabrikachiais..

del bayonetta - na, visu pirma reiktu pripazhint, kad ash neesu anime megejas, netgi prieshingai, japonu kultura su beveik visais ish jos ishplaukianchiais dalykais mane veikia neigiamai. Bayonetta imho yra labai geras pavizdys, kaip japonai isivaizduoja europiechius ir ju kultura bei religija. Ish tos puses tai idomus variantas. Kaip zhinia daugelis dalyku tiek japonishkajame shintoizme, tiek tam pachiam hinduizme yra dvilypiai ir gali ta pati dievybe but meiles ir shvelnumo ir karo zhudymo bei pykchio deive (imho dievulius ten kure vede vyrai:). Taigi bayonettoj ish vienos puses susipina tas dvilypishkumas ir jei bandyt lyst po hiper seksualumo ishore - galima rast toki, na sakykim psiaudo alternatyviaja realybe, kas butu, jei krikshchionybe butu sugalvojusi rytu kultura (na ir be abejo, jei fizikos desnius butu kures 15likmetis animes fanas.. o ir tiesa pasakius viska kita, pradedant moters kuna, baigiant pasauliu:)...
Bet imho shitas dalykas "atsiskleidzhia" tik bandzhiu analizuot zhaidima ir "ieshkot slieku ant betono" - tiesmukishkai zhiurint tai non stop action su tokiais vaizdais, kai net man gausiai ne puritonishkam asmeniui kur ne kur buvo mazhumele geda:)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-10 12:25 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
Na aš ir pabaigiau ME2, kabino stipriau nei dragon age. Na nesu aš toks didelis fantazy fanas. Tą proga specialiai nežaidžiau me2 ir kaliau me. labai knietėjo ten pažiūrėti ką jie ten prižadėjo apie seivų/istorijos importinimą iš me.
Geras geimas, asq kai kur truputi pasiilgau me explorinimo laisvės, bet šiaip - ok.
Darbar ruošiuosi vėl pereiti me ir liepti gelbėti tarybą :) (labai jau dažnai me2 primindavo, kad va tu tai leidai tarybai numirti užtai žmonės dabar vierchai galaktikoj :) )

Dantes Inferno suintrigavo, bet nelabai noriu aš jo. Atrodo per daug tamsus ir "dantiškas". Užteko knygų tikriausiai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-10 18:52 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Gal koks nors geras žmogus galėtų patikrinti, ar jų Mass Effecte 2 movies.rar išsirarina normaliai, be CRC errorų? Ir jei vysks OK, koks relyzas?

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-11 22:33 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
pas mane Razor 1911, viskas normaliai


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-19 21:16 
Offline
User avatar

Joined: 2005-08-09 14:52
Posts: 53
kadangi baigiau ME2, tai pradejau ME...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-19 21:47 
Offline
User avatar

Joined: 2009-05-19 17:06
Posts: 57
Pasidariau didelis Warhammer Online addictas.. ¬_¬ greiciau tos 30dienu baigtusi :D

_________________
iLk


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-20 16:18 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
zaidziu ME2, trumpai snekant bioware tikrai moka kurti games
nekantrauju sulaukti ju kuruojamo star wars mmo

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-20 17:29 
Offline

Joined: 2010-01-26 18:53
Posts: 18
Location: Vilnius
Mass Effect. Kilo klausimas, kaip prieš tai galėjau praleisti tokią naujieną (kai dar buvo naujiena). Na, geriau vėliau... :) Mass Effect 2 teks atidėti geresniems laikams, kai bus geresnis aparatas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-20 17:54 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
aitmanas wrote:
Mass Effect. Kilo klausimas, kaip prieš tai galėjau praleisti tokią naujieną (kai dar buvo naujiena). Na, geriau vėliau... :) Mass Effect 2 teks atidėti geresniems laikams, kai bus geresnis aparatas.
Meh visai seno niurzgos sindromas mane užpuole... Savaitgalį pasižiūrėjau MS pirma ant kažkiek stabdančio compo bet ne tiek kad žaisti būtų negalima...

Gal čia rožiniai nostalgijos akiniai veikia, bet man jis atrodė kaip "kreivas" KOTOR. Na taip veiksmo daugiau et tas veiksmas toks... Nesikeičiantis.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 271 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 628 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited