Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-05-15 8:21

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 271 posts ]  Go to page « 117 18 19 20 2128 »
Author Message
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2012-10-15 16:02 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Perėjau ant normal ir be Ironaman. Vakar pamėginau Clasic ir su Ironman. Ai skirtumo nepastenbėjau: apeidinėti ir spausti ir ant normal bandė. Dėl Ironman tai labai nepatiko nes tai ne tiek kova prieš Alienus, kiek prieš RNG. Šimtaprocentinį tikslumą praktiškai niekur neišspaudi, o kai chebra draugiškai failina su savo septyniasdešimt kažkiek tikslumu n salvių, kai tas vienas sectoidas, į kurį visa tai suėjo, crit killina su plasma pistoletų kareivį už full coverio, kyla klausimas ar mano taktika ko nors verta apskritai.

Aš savo playthrough ir be Ironmano palaidojau žmonių, o loadus naudojau tik keliose misijose kur dėl keistenybių parodydavo dideles grupes alienų iš bile kurios mapo vietos. Na ok kelis solderius papopinau, kad nemirtų, tačiau kaip tik paskutinėje misijoje popinamieji gulėjo lazarete. Žmona keikė, kad vis sniperius palaidoju, bet galų gale vėlai gautas veteranas iš abduction site buvo viskas ko reikėjo.

Taktinė dalis negailestinga, tačiau kas labiau kliūna, labiau random nei buvo anksčiau: įvesti critai, sumažinta galimybė valdyti aplinką, aoe žala sumažinta ir apribota. Ir kas labiausiai liudina nematai iš mapo pozicijos ar gera vieta puolimui/gynybai ar ne. Kartais coveris lyg ir duoda nemažą bonusą, kartais ne, nors atstumai, naudojami ginklai ir t.t. mažai skiriasi. Ko pasekoje pribėgi su Run and Gun prie paskutinio ateivio į tavo manymu patogią poziciją ir pamatai savo shotgunui keturiasdešimt procentų pataikymą. Paskui belieka melstis, kad necritintu ateivis nes šiaip šūvį atlaikai. Kas įdomu, kad kai jau pats gauni plasma ginkluotę crit vertės nėra tokios kosminės.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2012-10-16 11:38 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Simakas wrote:
nes labai didelis skirtumas tarp AI nuo normal iki classic.
Galima plačiau? Nes vienintelis skirtumas kokį mačiau daugiau ateivių ir daugiau HP... Nors šiaip šitie dažniausiai ir būna AI pagrindinis faktas daugumoj žaidimų.

Aivaras wrote:
Perėjau ant normal ir be Ironaman. Vakar pamėginau Clasic ir su Ironman. Ai skirtumo nepastenbėjau: apeidinėti ir spausti ir ant normal bandė. Dėl Ironman tai labai nepatiko nes tai ne tiek kova prieš Alienus, kiek prieš RNG. Šimtaprocentinį tikslumą praktiškai niekur neišspaudi, o kai chebra draugiškai failina su savo septyniasdešimt kažkiek tikslumu n salvių, kai tas vienas sectoidas, į kurį visa tai suėjo, crit killina su plasma pistoletų kareivį už full coverio, kyla klausimas ar mano taktika ko nors verta apskritai.

Kartais coveris lyg ir duoda nemažą bonusą, kartais ne, nors atstumai, naudojami ginklai ir t.t. mažai skiriasi. Ko pasekoje pribėgi su Run and Gun prie paskutinio ateivio į tavo manymu patogią poziciją ir pamatai savo shotgunui keturiasdešimt procentų pataikymą.
Peržaidžiau normal ir apie pusę classic ironman. IMHO, ironman reikia kiek kitokios taktikos, labiau link sniper'io ir suppresion'u. Suprresion beje dauda geresni bonus'a nei half cover. O shotgun'us turbut geriausia confiscuoti ir imti assault rifle.

Dėl cover: pistol'ai piliečių už cover nekritina. Nebuvimas cover beords 50% crit nepaisant iš ko šaudoma. Cover'io apėjimas irgi vertinamas paprastai pasižiūri grid'ą jei esi toj pačioj eilėj kaip ufonautas reiškias apėjai, jei ne tai ne. Iš akies vertint sunkoka, nes grid'as eina įstrižai.

Originalas irgi turėjo savotiškų ypatybių. Death squad'ai einantys tiesiai ir visas siena griaunantys laseriais... rocket launcher'iai siekiatys per visą map'ą... mind control'as nematant target'o... ir kt. Šiaip palyginus su paskutiniu JA remake [JA: back in action - unistalinau po 5 min:)]visai neblogai. Bet ko gero reikai nusiteikti, kad geriau turn based stiliuje ir nebebus.

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2012-10-19 10:27 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
sorlac wrote:
Simakas wrote:
Bet ko gero reikai nusiteikti, kad geriau turn based stiliuje ir nebebus.
Va va, reikia pripažinti kad gamebase keičiasi, ir classicinis xcom aka UFO turėjo irgi dafiga kliurkų, kurios pasislepia po nostalgijos šydų. Reikia prisiminti kad čia ne remeikas o reimagine. BTW action sistema veža totaliai, čia turbūt mano kaip wargeimerio įsitikinimas.
Visumoje labai palaikau šį žaidimą su jo visais trūkumais ir privalumais ir laukiu expancionu ir patchu kurie gal ištaisys kaikuriuos nesklandumus :]

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2012-10-19 16:41 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Įdomus open beta produktas:
http://www.duelofchampions.com/

Tiems, kas yra žaidę MtG bus lengva perprast, o ir kitiems nesunku...


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2012-10-22 9:12 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
WhiteDragon wrote:

Va va, reikia pripažinti kad gamebase keičiasi, ir classicinis xcom aka UFO turėjo irgi dafiga kliurkų, kurios pasislepia po nostalgijos šydų. Reikia prisiminti kad čia ne remeikas o reimagine.
jei jau šitas save vadina remake, tai Firaxis produktas tikrai ne reimage...

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2012-10-22 14:56 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
Aš save irgi galiu vadinti kosmonautu, dėl to aš juo netapsiu... Reimagine mano asmenine subjektyvia nuomone, tinkamiausias terminas Fixario produktui.

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2012-10-22 16:14 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
WhiteDragon wrote:
Aš save irgi galiu vadinti kosmonautu, dėl to aš juo netapsiu... Reimagine mano asmenine subjektyvia nuomone, tinkamiausias terminas Fixario produktui.
O ar verta dėl šio klausimo ginčytis? Remake apibudinimas pagal wiki, paskaitom ir nusprendžiam. Kol kas vaizdas kad viskas yra remake tik dalis remakų yra reimaginingai.

Tiesa. Išbandžiau dar vieną Ufo giminės žaidimuką: Ufo: extraterestrials. Galutinis review nepatariu man kantrybės pakako tik dviejom misisijom...

O vat noras Altair Alien seriją pajudinti sukilo. Klausimas kuris iš trijų labiausiai vertas dėmesio.

Na ir paskutinis klausimas ar kas Bandėte naujo X-Com multiplayerį?

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2012-10-22 19:44 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Aivaras wrote:
Na ir paskutinis klausimas ar kas Bandėte naujo X-Com multiplayerį?
Sure. Bandžiau 2 kart.... nu, AI labiau priesinasi:). T.y. nei vienas nesusiprato, kad yra pickinami snaiper'io su merginto su sectoidu ir koncentravosi į dėmesį nukreipiančius unitus. sniper rifle +merge berods iki 60% critical'o. o jei jau iš cover'io išlenda...

Thin man - suppresion'as + poison spit'as už savo kainą irgi palieka pakenčiamą įspūdį.

Reiks bandyt nuovuokesnių oponentų paieškoti.

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2012-11-21 10:43 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
Elemental: Fallen enchantress. Po dvieju metu pasirodes Elemental: War of magic patobulintas variantas. Geresne grafika, pakeistas interfeisas, sumazinta researcho sriciu, ivesta kitokiu naujoviu. Per pirma zaidimo valanda su bugais nesusiduriau :) Pirmasis Elemental man patiko, tik buvo labai daug klaidu palikta, stabde, luzinejo ir tt ir pan. Kiek skaiciau atsiliepimu, sitas blynas nera toks prisviles.


Top
   
 Post subject: Re: Ka zaidziam
PostPosted: 2012-12-17 17:45 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
Ir kągi aš žaidžiu??? Ogi Madden 13 ir Ultimate Marvel vs Capcom 3. Pirmasis NFL [šiuo metu žiauriai užkabino;] antrasis visai neblogos machankės, esu comic geekas tai stengiuosi viską išbandyti ką liečia Marvelis ;]

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 271 posts ]  Go to page « 117 18 19 20 2128 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited