Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:46

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 271 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 828 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-03 18:14 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
X Dėžė

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-08 16:29 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
Pazaidus valanda su trupuciu, ispudis neblogas, viskas gerai padaryta ir nuspalvinta, bet kolkas visas zaidimas vyko tutorial lygio taigi labai neuzkabino, Pazaidus daugiau brukstelsiu

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-09 19:51 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Nu va ir aš įpusėjau ME2. Iš RPG nelikę beveik nieko - visiškas fakin šūteris. :evil: ...bet, būkim teisingi, visai prikolnas šūteris. Man labai patiko pirmas gautas achievementas - "Už ypatingai žiaurų nužudymą" - nutaigi ne iš piktos valios aš taip, tiesiog taikliai šaudyti nemoku, va ir nukraujuoja sužeistieji už savo tų dėžių. :cry:

O planetscanas tikrai sux, grąžinkit pragaro mašinytę!

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-09 20:33 
Offline
User avatar

Joined: 2005-02-19 7:11
Posts: 317
Location: Telšiai
Mėgstu kompiuterines senienas. Viena tokių - Half life (pirmas). Smagiai perėjau be čytų Opposing force - pirmojo HL tęsinį. Galvoju sužaisti Blue shift - irgi to žaidimo tęsinį. Patinka tokio tipo sci - fi tvariniai. Gaila, kad ne visada tam yra laisvo laiko.

_________________
Projektas www.fantastika.webnode.com - visiems, kas neabejingi Lietuvos fendomo praeičiai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-10 12:46 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
Ok perejau prologa FF13 ir zaidimas nusvito visai kitom spalvom. Klasiu unikalus kelimas. Mushio metu one-button actionas pakeicia charu role pvz is dps i tank ar is range dps i healer. Istorija banaloka tipo Lets save the World, bet is FF nieko kito ir nesitikejau. Kaip visada pilna dramu, honnor, love, death and stuff like that.

Overal kolkas patinka ir visai neblogas zaidimas, bet gal cia mano sena meile Jrpg suveike, nes tokio tipo zaidimus seniau labai megau o pries FF13, jrpg zaidziau gal pries 5 ar daugiau metus.

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-14 1:10 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Quote:
Mushio metu one-button actionas pakeicia charu role pvz is dps i tank ar is range dps i healer.
Galima detaliau kaip visa tai vyksta? :)


Heroes of Newerth maigau, na tiksliau butu pasakyt noobinu ir feedinu :lol:

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-15 10:35 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
Kelias dienas sirguliavau ir norejau palost koki nors daug mastymo nereikalaujanti RPG, kuris eitu ant kiek silpnesnio kompo. maloniai nustebino "Torchlight", uzkabines tom keliom dienom. Smarkiai galvot neipareigojantis Diablo klonas su grazia grafika ir trim veikeju klasem. Kolkas daugiausiai zaidziau uz Alchemika (iki 20 lvl) ir Mergina-su-sautuvu (11 lvl dabar). Kolkas pastebetas minusas tama, kad close combate sunku pataikyti i moba pelyte ir taip ji atakuoti, tad pagrinde stengius naudoti ranged ir area affect atakas.
Kitas minusas - neaiski ir kazkokia kvaila spelu sistema. Juo kazkaip galima upgradint, bet nesupratau kaip. Kolkas nemaciau jokio pliuso naudot kazkoki kovini spela vietoj kazkurio is skilu. Isimtys - mass heal (gydanciu skilu pas sitas dvi klases nera), identify ir town portal. Bufu spelai trumpalaikiai ir su abejotinu efektu, tad tinka nebent ismokyti gyvuliukui. Beje, siam zaidime galima pasirinkt viena is triju gyvuliuku "familiaru" - suni, katina arba seska :) Jie neblogai patankina, subegioja i parduotuve priduoti surinkto stuff, bei dirba kaip kuprine renkant loota. Paties veikejo inventoryje daug neprisikrausi. Ir kas idomiausia, gyvuliuka galima ismokyti kereti du spelus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-15 15:22 
Offline
User avatar

Joined: 2009-05-19 17:06
Posts: 57
Gal kas zaidziat koki RPG zaidima panasu i Drakensang, NWN, Dragon Age? Ar seip koki gera RPG kuri galetumet parekomenduoti? Bandau Divinity 2 zaist, bet labai jau sunkiai man jis zaidziasi.. Eh ta kovos sistema.. :S

_________________
iLk


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-15 15:51 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
Finfofum wrote:
Gal kas zaidziat koki RPG zaidima panasu i Drakensang, NWN, Dragon Age? Ar seip koki gera RPG kuri galetumet parekomenduoti? Bandau Divinity 2 zaist, bet labai jau sunkiai man jis zaidziasi.. Eh ta kovos sistema.. :S
Dragon ade: awakening turetu ryt pasirodyti pasaulyje, tai dar po poros dienu blogose vietose.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-15 16:07 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Finfofum wrote:
Gal kas zaidziat koki RPG zaidima panasu i Drakensang, NWN, Dragon Age? Ar seip koki gera RPG kuri galetumet parekomenduoti? Bandau Divinity 2 zaist, bet labai jau sunkiai man jis zaidziasi.. Eh ta kovos sistema.. :S
panasu siuzetu ir pasauliu? jei taip tai tik fable man primena, nors jis stipriai action.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 271 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 828 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited