Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2021-04-20 6:09

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: XCOM zaidimu serija
PostPosted: 2011-07-11 15:53 
Offline

Joined: 2011-07-11 15:16
Posts: 1
Kažkada draugas užkrėtė žaidimu XCOM - pačiu pirmuoju, t.y. "XCOM: Enemy Unknown".
Iš pirmo žvilgsnio pagalvojau, kad žaidimas lievokas, bet užteko ~1 dienos laiko, kad nuomonė apsiverstų, ir žaidimas labai įtrauktų. Pirmosios žaidimo savaitės būna labai įdomios, o vėliau jau truputį atsibosta tų pačių veiksmų atlikinėjimas, kartojimas. Sakyčiau, po kelių savaičių žaidimo (žaidžiant po porą valandų per dieną) pradedi iš žaidimo gauti mažiau negu tam žaidimui skiri laiko, tada jau galima ir pabaigti žaisti. Tai ir būtų šio žaidimo minusas.
Tačiau susipažinti su šiuo žaidimu - labai rekomenduočiau.

Žaidimas yra apie Žemėje įsikūrusią karinę įmonę XCOM, kurios misija yra sekti neatpažintus skraidančius objektus, ir kovoti su ateiviais, kurie po truputį bando įžengti į Žemę.
Jūs esate įmonės vadovas, nuomojate karius, lėktuvus, inžinierius.. Jus finansuoja įvairių pasaulio šalių vyriausybės, už jūsų sėkmingą veiklą. Jus perkate ginklus, steigiate laboratorijas naujiems ginklams išrasti.. Taip pat ekipiruojate savo lėktuvus įvairiais pabūklais, statote karinę bazę, leidžiate savo karius į misijas - ten yra taktinis režimas, kiekvienas karys turi tam tikrą kiekį "action pointų", turi skirtingus duomenis (reakcija, ištvermė, šaudymo taiklumas, metimo taiklumas ir kt.).

Žaidimas yra gana senas, dvimatis su dosine grafika :) , grafika yra izometrinė.
Žaidime įdomu tai, kad reikia kažką strateguoti, įsiminti, kartais truputį paskaičiuoti, vnž reik pamąstyti, taip pat pergyveni dėl savo labai žmogiškų(!) karių, kurie misijose tobulėja tačiau jie kaip ir tikri žmonės daug greičiau žūva negu daugelyje kitų žaidimu (kur žmonės kaip kokie herakliai). Dar žaidime žavi tai, kad pasaulis yra gana realistiškas, t.y. jeigu susprogdinsite granatą šalia pastato, tai išnešite jam sieną.

Prie žaidimo dar yra visai neblogas garso takelis. (Beje XCOM Apocalypse, t.y. jau gerokai vėlesnis XCOM'as, turi man išvis labai patinkantį garso takelį).

Tad, "XCOM: Enemy Unknown" ←→ "XCOM: UFO Defence" - rekomenduoju! ;)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited