Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 2:09

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page « 1 2 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 3:57 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Gal VtM yra žaidimas, bet tikrai ne RPG...
Ko jau jam trūksta iki RPG? Izometrinės perspektyvos ir SPECIAL sistemos? :D

Sakyčiau, ten puikiai išlaikyta VtM dvasia: neonatas yra stumdomas kaip pėstininkas ir didžiąją laiko dalį neturi absoliučiai jokios pasirinkimo laisvės :) O kaip tu įsivaizduotum tame siužete kažkokią didelę pasirinkimo laisvę? Atsisakai vykdyti Princo nurodymus? Na, galima jį privesti iki tiek kad įtikintų tave su Dominate pagalba, thats about it. Konkrečius questus gana dažnai gali spręsti įvairiais būdais. Roleplayini kiek nori.
Quote:
Aš tiesiog žiuriu kas yra tas RPG (Role Playing Game), ištikrūjų ant kompo nėra nei vieno tokio
Dar gražiau. Kodėl nėra? :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 15:33 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
Nu nu, Bloodlines to ogogo koks RPG. Dialogas gerai parašytas, Jack vienas smagiausių veikėjų, questai ir sidequestai, moralinis pasirinkimas...aišku, nėra karmos sistemos, bet gali irgi rinktis kaip viskas bus, pvz., ankstyvas tas sesučių quest linija. O kiek pabaigų, keturios?

O RPG ant kompų aišku yra riboti, nes kompiuteris yra ribotas. Bet nuo tabletop skirias, kad nereikia rident kauliukų ir lentelių maždaug pildyt. Neribotumą paaukoji dėl didesnės imersijos.

Tiesa, geras straipsnis nete buvo apie tai, kaip RPG palaužia NWN2 questas gaut leidimą įeit į karantiną.

O jei nori daugiau opcijų, taip Neverwinter, Icewind Dale, Baldur's Gate turi krūvas klasių ir rasių. Pagrinde, man to ir reikia. Kodėl? Todėl, kad man natūraliai nesiseka žaist blogu. Tai gal aš tiek to pasirinkimo nematau.

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 15:50 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
O apie New Vegas...Na, neimk energy weapons, jie čia šūdą teliečia, turėk barter arba speech, science ir repair. Medicine labai svarbus jei žaidi Hardcore. Jau tiek lužta galūnės, kad Slim Frame (plius 1 AG, lengviau galūnės lūžta) yra savižudybė. Troškulys knisa negyvai. Nežaiskit hardcore, net jei ir perėjau visą juo.

Power Armor vis dar CRAP. Atsimenu, kai pirmam beveik Dievas su juo buvai. Antram, kaip Advanced Power Armor MK II gavai...na, čiulpk hidraulika, dykra, damušiu visus. O trečiam, ypač su tuo pelkiu DLC, kai pusnuogis laukinis paprastu peiliu tavo šarvus pramuša kol tu jo shotgun į galvą varydamas su small guns 100 niekaip nenuimi.

Galas nuviliantis. Nesijaučia mąstų, be to, pagrindinis END GAME kaip Deus Ex, visi iškart nori tavo draugystės. Kita vertus, nuo Tactics laikų jaučių prieraišumą Brotherhood of Steel, tai man lengvai išsisprendė kurią pusę palaikyt.


Nors šiaip geriau nei F3, jau vien dėl interfeiso gražumo.

Radijoj, tuo tarpu, 5 dainos gal yra :D

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 18:05 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
O RPG ant kompų aišku yra riboti, nes kompiuteris yra ribotas. Bet nuo tabletop skirias, kad nereikia rident kauliukų ir lentelių maždaug pildyt. Neribotumą paaukoji dėl didesnės imersijos.
To be honest, RP bottleneckas yra ne techninės galimybės, o žaidėjų/meistro gabumai/noras roleplayinti. Per visą savo trumpą meistravimo praktiką esu sutikęs vienetus žaidėjų kurie iš tiesų stengėsi roleplayinti, ir roleplayinti veikėją o ne save patį. Didžiumai apskritai nors rudimentinės veikėjo asmenybės kūrimas yra bereikalingas laiko gaišimas. Nesant asmenybės aišku nėra ir ką roleplayinti.

Todėl manau yra nemažai cRPG kurie suteikia daugiau rp galimybių nei žaidėjas pajėgia/nori išnaudoti. Bloodlines be jokių abejonių yra tarp jų.

Kita vertus, neribotumas dažniau yra peilis fantazijai nei pagalba. Jei meistras įspraudžia veikėjus į griežtus rėmus, žaidėjams tenka pasukti galvą ir kažką sugalvoti. Jei jokių rėmų nėra, galvos nieks nesuka ir turime standartines šimtuose žaidimų matytas asmenybes. Koks nors ten tiesiai iš Brigate Rosse embracintas Brujah, sadizmo įsikūnijimas Tzimisce, dainorėlis Toreadoras ir Rokfelerio pusbrolis Ventrue. Visi su tragiška praeitimi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 18:49 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
To paties diedo, kur skundėsi dėl NWN2 vartų, komiksas apie žaidimų Heaven and Hell. Nubetgi teisus dėl Biowarų dialogo, gyvatė. :mrgreen:

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 18:51 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Pabandžiau trumpai NV. Truputį prastesnis už originalą pasirodė. O ir tas perdėtas vesterniškumas ir redneckiškumas ne mano skonio.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 15:40 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
Kristijonas wrote:
Pabandžiau trumpai NV. Truputį prastesnis už originalą pasirodė. O ir tas perdėtas vesterniškumas ir redneckiškumas ne mano skonio.
Na, galėjo mažiau cowboy repeaters ir magnumų būt...kita vertus,9mm pistol dar blogiau atrodo. Ew, pasakysiu, ew.

Blogiausia, kad energy weapons ain't worth shit.

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-11 4:06 
Offline

Joined: 2006-11-14 13:31
Posts: 84
Na nieko nepadarysi, bet amerikonai myli savo vesternus ir mūsų skoniui to gali pasirodyti per daug. O šiaip bendrai, FNV man už F3 yra geresnis. Kvestai labiau įtraukiantys.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-11 5:21 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Na dėl šito gal ir sutinku. Nors kai kurie questai ir F3 buvo neblogi. Pvz tas su androidu.
Ir FNV dar šaunus tuo, kad jame yra muzika... iš F1 O_O Ir ji labai tinka.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-11 18:25 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
Kristijonas wrote:
Na dėl šito gal ir sutinku. Nors kai kurie questai ir F3 buvo neblogi. Pvz tas su androidu.
Ir FNV dar šaunus tuo, kad jame yra muzika... iš F1 O_O Ir ji labai tinka.
AHA, o aš galvojau kad pasigirdo :D

Ah, o čia mano "oficiali" nuomonė apie New Vegas.
http://www.exe.lt/1217-Fallout-New-Vega ... ziau-urvu/

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page « 1 2 3

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited