Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 16:34

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2010-11-16 16:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
perpastinu ish ng savo first look'a:
Nusivylęs Black Ops'ais, aš nusprendžiau suteikti dar vieną šansą Two Worlds 2 (toliau TW, nes kas kartą keist kalbą kad parašyt dvejetą užknisa:). Ir tai buvo vienas iš geriausių sprendimų paskutiniu metu:). Neužkabinanti pradžia, keistai blykčiojantys šviesos efektai, ne visai suprantama istorija, kuri matyt tikisi, kad būsi žaidęs pirmąją dalį ir didžiausias minusas - netelpantis į ekraną vaizdas nukandantis didžiąją dalį aprašymų (o kaip žinia ant xbox'o nelabai įmanoma daryt nieko su ekranu)... Vienu žodžiu žaidimo pradžia buvo nuteikus labai blogai, taigi prisėdimas iš naujo buvo toks desperatiškas veiksmas įtakotas ... pagrinde neturėjimo ką žaisti.
Turiu įspėti, kad TW pasaulyje praleidau tik kokias šešias/aštuonias valandas (14 levelis), taigi ši rašliava yra visiškas first look'as, gali būt, kad žaidimo gale žaidėjui teks išprievartauti ir suvalgyti pandos jauniklį, ar dar kokį biesą:). Kaip ten bebūtų, TW manyje virpina kažkokią hardcorinę gaidelę. Ne jis nėra hardcore sunkus, bet jis atsiduoda tikru, geru rpg. Blyn, jau seniai rpg manyje nebuvo pažadinęs atradimo/pažinimo jausmo: "aaa, a va ką tie du skaičiai reiškia - žala buku daiktu (blunt damage) ir kirčio žala... Aha, štai ką tas ir anas daro.. Aha, jei aš užsidedu du skirtingo "greičio" kardus jis smūgiuoja lėvai..." ir dalyką katrą supratau tik ką tik "blyyyyn, juk nekrus (skeletončikus), aš lupu taip levai todėl, kad jų nejama šaltieji ginklai, reikia kūjo... fak, noriu namo, jau dabar išbandyt šitą mintį" .". O ką kalbėt apie iš mmo pasiskolintą ir nerealiai puikiai įvykdytą craftinimo/disenchantinimo sistemą. Bet matyt labiausiai mano sužavėjo erdvės ir grafika, ne ji nėra stebuklinga, ar ūber naujoviška, ne, ne. Bet ji kaip tik tinkama, kad perteikt visą pasaulį. Naktis savanoje yra nepakartojama... Questų sistema, paprasta ir aiški, o kova - aš niekad nežaidžiu už ką nors kitą, nei magą, bet šį kartą, aš busiu OMGWTF Axe guy (c) kažkas iš geimsų... ir ne paprastas axe-guy, o omgwtf dual-axe-guy =)
Kalbant apie magiją - ji čia ganėtinai įdomi - turi amuletą, kuriame kombinuoji kelis magijos veiksmus, su papildomais triggeriais: "sekiojantis, splash damage, trap'as, dar kažkas".. vienu žodžiu, jei nuspręsiu prisėst antrą kartą, reiks bandyt būt magu...
Pati skilų sistema yra ganėtinai įdomi, negali išmokt skilo, kol nerandi/nenusiperki skilų knygos, tada gali kelt patį veiksmą. Po level-up'o gauni man rods keturis taškus, kuriuos gali investuot į savo pagrindinę statistiką, jėgą, gyvybingumą, taiklumą ir dar keturis (berods) kuriuos gali investuot į specialybės dalykus (magija, šaudymas, kapojimas, ninja-stuff, kalvis etc), kurie skirstosi į konkrečias savybes, spynų rakinimas, smūgiavimas į akis, oro magija, ar šarvų taisymas.


Vienu žodžiu, jei kas nors dar nebandė two worlds du:), ar numetė išgąsdintas tragiškos pradžios, gausiai rekomenduoju suteikti jam dar vieną šansą, žaidimas po kokio pusvalandžio/valandos darosi vis įdomesnis ir įdomesnis, kol įtraukia taip, kad sunku atsiplėšt:)





--
___________
©Toxis

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-16 16:26 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Kartais pažaidžiu Two Worlds pirmą, antro nebandžiau. Labai nervina kovos sistema (kai perpranti, ką daryti, t.y. ant kurių mygtukų pirštus laikyti, tai tik lankininkai problemų kelia). Taip pat nervina, kad negaliu ant pelės ratuko kitų binding'ų užsidėti, nei zoom in/out. Ai, ir dar labai nuostabiai nerealu yra tai, kad aplankęs daugmaž tris kaimus ir gal ketvirtį žemėlapio, dar nesutikau nei vienos moteriškos lyties kalbančios būtybės :D

Bet šiaip visai nieko žaidimas.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-17 7:29 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Quote:
nes kas kartą keist kalbą kad parašyt dvejetą užknisa
Pamėgink dešinįjį ALT+Č
:]

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-17 10:51 
Offline
User avatar

Joined: 2009-07-20 19:42
Posts: 65
Location: Vilnius
Hmmm O kas čia? Kodėl ne˛inau? :) I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-17 13:11 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
rzu wrote:
Quote:
nes kas kartą keist kalbą kad parašyt dvejetą užknisa
Pamėgink dešinįjį ALT+Č
:]
Heh, neveikia:) (ps apie fn+k zhinau, bet tam reikia but isijungus numloka... o ash paskui kaip idiotas vis scolldowna o ne 2 paspaudzhiu, taigi va:)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-17 17:31 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
nežinau, man visada keista, kai būna žaidimas ir sako, palauk porą trejetą h, pasidrys įdomu...
Neturėtų kūrėjai kaip tik bandyt sudomint kiek galima ankščiau?

Na, gal kada prisiruošiu užmest akį ;)

-
dar ypač laptopuose būna spaudi trumpam tildę (~) ir kita paspausta lt raidė bus skaičius ;) (ne visur veikia, bet jei veikia atskirt lengva, nes nieko neparaso ;D)
O dėl alto keista, man pvz veikia. Butent dešininį spaudei? Nes altų yra du ;D

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-18 14:07 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
TW2 geresnis jau vien tuo, kad ilgiau nužaidžiau už pirmą. Aišku, jis toks pakankamai paikas, ypač lūpų animacija ir fizikos modelis plaukams ir audiniui. Bet už naują gotiką waaaaay geresnis.

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-18 14:13 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
Kolkas tik pabegiojau prologe, kad patikrint ar pakankamai gerai sukasi ant mano senuko kompo.
Tikiuosi, bus labiau balansuotas nei TW 1, kuriam is pradziu buvo ziauriai sunku, o ipusejus nebebuvo issukio, kai bileka vienu-dviem lanko suviais klodavau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-24 19:36 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
Ah, comrades, dar jojimas arkliais. Arba aš kažko nesuprantu, arba kad jotum greičiau reikia spaust SPACE, kuris duoda ir šuoliuką. Tai arklys įsibėgėdamas ne tik šuoliuoja, bet ir šokinėja. Zjbal nesąmonė...
Ko tie lenkai iš The Witcher nepasimokė?

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-24 20:33 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
heh, visgi veikia su deshniu altu, ash jo kazhkaip niekad nenaudoju:)

del jojimo - reikia spaust RMB spaudinet, tik ne per daug, kad arklys nenumestu...

_________________
©Toxis


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited