Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 4:36

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 171 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 918 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-02 17:16 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nu dėl teleporto, tai kam tau lievas herojus, kai užimi ir konvertuoji jo visą pilį? :) Čia kaip sakant skonio reikalas...
O dėl Nivalo... kažkada tar Q&A rubrikoje Ubisoft atstovas buvo pasakęs kažką panašaus į "išsiskyrė mūsų ir Nival požiūris į kūrimą/produktą"... Neprisimenu pažodžiui, bet skambėjo kaip sušvelnintas pasakymas, kad Nival'as kažkur susimovė Ubisoft užduotyje...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-02 19:12 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-01 19:11
Posts: 188
Location: Kleboniškės
>Nu dėl teleporto, tai kam tau lievas herojus, kai užimi ir konvertuoji jo visą pilį? Smile Čia kaip sakant skonio reikalas...

Tai daug lengviau tą pilį užimti ir konvertuoti kai tas herojus yra outside, o ne inside su visa armija. Dabar pilies galima sakyti tuščios neužimsi, nes čiuvas pamatęs, kad prie jo dvaro artinasi herojus visada spės grįžti ir atsiginti.

_________________
So close and yet so far...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-02 19:39 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Thetruth wrote:
>Nu dėl teleporto, tai kam tau lievas herojus, kai užimi ir konvertuoji jo visą pilį? Smile Čia kaip sakant skonio reikalas...

Tai daug lengviau tą pilį užimti ir konvertuoti kai tas herojus yra outside, o ne inside su visa armija. Dabar pilies galima sakyti tuščios neužimsi, nes čiuvas pamatęs, kad prie jo dvaro artinasi herojus visada spės grįžti ir atsiginti.
Na kol kas man kampanijose AI taip nesielgia :) (arba jau būna per vėlu prieš mano ultimate army) O dėl žmogaus kitoje barikadų pusėje... taigi ir anskčiau dažniausiai tas pats būdavo, skirtumas tik tas, kad dabar nereikia žūt būt stengtis gaut "advanced earth magic" ir medžiot po visą žemėlapį vieno spelo :)

EDIT: oi kaip smagu naujam žaidime atradinėt herojaus skilų kombo :) Pvz: yra toks might skilas, kuris, jei kilini priešo steką leidžia dar kartą paeiti (dar ne iki galo įsikirtau, ar tas kartojasi vieną kartą, ar net du kartus :)) Tai pvz., iš haveno blazing glorių gaunasi gan neblogas kulkosvaidis :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-04 14:13 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-01 19:11
Posts: 188
Location: Kleboniškės
Gal kas dar buvo susidūre su šiuo bugu, ar čia man kažkas grybauja.

Kai žaidi ir multyplayer ir campaign ir turi abiejų seivus, kažkurio vieno seivai dingsta. Pvz buvau nekro campaign antroje misijoje, turėjau save ir žaidžiau su drauge multyplayer, irgi save buvo. Palošėm, išsaugojau dar kartą, išjungiau žaidimą, po pertraukos įsijungiau pažaisti campaign, žiūriu save nebėra campaign, tik multyplayer. Pažaidžiau campgain išnaujo misiją, išsaugojau, išjungiau, tada analogiška situacija atsitiko su multy save.
Tai dabar tenka kasart nusikopijuoti save failus, kad išsaugočiau.

_________________
So close and yet so far...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-04 16:02 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Įtariu kur gali būt problema :) Vienas iš variantų yra toks: savų viršuje yra ikonėlės/mygtukai pasirinkti kokio režimo savus nori matyt, ar multi, ar campaign, ar hotseat ir pan. Pabandyk juos paspaudinėt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-04 17:04 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-01 19:11
Posts: 188
Location: Kleboniškės
Tai kas be ko, kad bandžiau, ir pradžioje seivai tiek campaign tiek hotseat yra, bet pažaidus juos, išsaugojus ir išjungus žaidimą kitą kartą priešingo režimo save nebebūna. Jie buna iškelti iš save direktorijos ir vietoje .SAV būna .DAT

Dar kas nepatiko, kad magijos mokyklos kokios tau nustatytos, viskas kitų neišmoksi. Ir žaidimui pofik, kad dauguma sanctuary atakų uždeda chilled efektą su kuriuo ugnies magija daro +20% dmg, bet aiškų jie jos nemoka, nes ups jie gi vandens tauta ir ugnimi neužsiima. O nafik tada man special savybės su tuo efektu.

Ir ar čia tik man vienam ar ir daugiau kam artefaktų iš settingų dažnai spalvos užkliūna. Na jau tokios panašios spalvos settingų parinktos, kad dažnai bandant iš backpack surinkti visą ir susidėti susimaišai ir įmeti kitą, nes nedažlibinai skirtumo tarp tamsiai ir truputi mažiau tamsiai violetinės. Blyn kai yra tokia plati spalvų gama negi taip sunku jas parinkti įvairėsnes, jei jau padarė, kad lengviau pagal tai būtų atskirti. :roll:

_________________
So close and yet so far...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-04 20:41 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-01 19:11
Posts: 188
Location: Kleboniškės
Klausimas nebeaktualus. :)

_________________
So close and yet so far...


Last edited by Thetruth on 2011-11-07 12:49, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-07 9:59 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Sėl artefaktų tai aš visad aprašymus skaitau (ala Prophet set; Warlords set ir pan.).
O dėl chilled, soaked efektų ir kitų... Kur jūs randat jų aprašymus? Jo, aš perskaitau "šitas duoda "soaked" efektą". Ir kas man iš to, jei nėra papasakota, kas tas "soaked" yra?
Beje, nagų kampanija yra pirmoji iš trijų, kurioje aš finaliniame mūšyje (bent jau pirmos misijos) patyriau gan rimtų nuostolių. Įspūdis, arba aš kažką ne taip su nagom darau, arba nekrai ir havenas labiau overpower...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-07 12:53 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-01 19:11
Posts: 188
Location: Kleboniškės
Tai aš irgi skaitau, bet manau jei yra parinktas spalvinis fonas jų išskyrimui tai galima ir parinkti labiau išsiskiriančias spalvas. Čia update kurio norėčiau su nauju patch.

O kalbant apie efektus tai kaip ir dauguma dalykų šitoje dalyje reikia daryti "hard way", pirma turi užmesti kovoje tą spella ant priešo unito, tada paskaityti jo aprašą kur sudėti jį veikiantys efektai ir jau tada gali paskaityti ką kas reiškia. O "soaked" reikšmė yra ta, kad "soaked" unitai gauna 20% daugiau žalos iš lightning burtų.

_________________
So close and yet so far...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-07 14:58 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Thetruth wrote:
O "soaked" reikšmė yra ta, kad "soaked" unitai gauna 20% daugiau žalos iš lightning burtų.
fuuu... kaip viskas banalu ir moksliškai fiziška... :D


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 171 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 918 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited