Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-27 3:25

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 171 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 818 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-24 18:32 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-01 19:11
Posts: 188
Location: Kleboniškės
Yra galimybe kurtis paciam heroju, bet ten tokia kebekne. :D

_________________
So close and yet so far...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-25 0:57 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
trumpas pastebejimas, herojai kur duoda malkas ir akmenis per diena yra freakin overpowered ;)
Hope for fix soon!

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-25 10:13 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Quote:
Kol nebus galimybės rinktis normalų primary herojų (nes žaidžiau multiplayer hotseat)
Kiek aš suprantu, ši galimybė yra prisijungus online :P In other words... piratus skriaudžia :(

O kristalų problema ir multiplayeryje egzistuoja. Kai turiu pakankamai kristalų pirktis fancy stuff, dažniausiai žaidimas jau būna laimėtas. Kitaip tariant, paprastai laimiu tik su core + 1 ar 2 elitiniais. Ir čia net neskaitant bugo, kai kristalų kasyklos tau nustoja duoti kristalus. Visos. Visam laikui. Kol kas tvirtai neišsiaiškinom, kas triggerina šį bugą, bet panašu, kad uždėjimas į "send resources to other player" screeną su tuo susijęs. :evil:
Žaidėm ant Hard ir su fastest Exp growth. Tai išsistatėm miestus pilnai ir turėjom po 40 champų upgradintų kiekvienas. Ir tai iš vieno miesto. Economics 2 ant dviejų antrinių herousų (reikia 5 lvl) is teh shit. Kristalų kaina krenta nuo 2500 g iki 800 kažkiek arba 4 ore/wood marketplace. Plius mape rasta artefactų parduotuvė superka artefaktus už goldą (po 12K G už purple artefaktą). Tiesiog vertė kristalų yra smarkaii didesnė negu buvo kituose Herousuose spec resursų. Kas padaro juos labai norimais gauti :).

Dėl Ore/Wood herousų: yra dar Gold herousas bet jis nekelia problemų, +1 core arba Elite, ir po +3 kažkokio specifinio core creaturo. Tai taip panašu kad reikia arba tartis tų dviejų neimti arba setinti žaidimą, kad jų nebūtų (jei galima).

Na ką jei Piratai nesutvarkys confluxo emuliacijos reikės pirkti legalią greičiau nei tikėjausi. Bet tai fignia anksčiau ar vėliau visus legaliai susipirkau anyway. Ne pats brangiausiais geimas.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-25 14:17 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aivaras wrote:

Na ką jei Piratai nesutvarkys confluxo emuliacijos reikės pirkti legalią greičiau nei tikėjausi. Bet tai fignia anksčiau ar vėliau visus legaliai susipirkau anyway. Ne pats brangiausiais geimas.
Tai informuok, kai turėsi :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-28 11:59 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Kol kas tvirtai neišsiaiškinom, kas triggerina šį bugą, bet panašu, kad uždėjimas į "send resources to other player" screeną su tuo susijęs. :evil:
ne, man šitas bugas trigerinosi single player campeine. erzina. :) ir dar level capas per greit pasiekiamas :( negi reik dabar žaist su dviem herojais..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-28 18:11 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
O aš ilgą laiką galvojau, kad esu luckeris, išvengęs didesnių bugų, kol vienu momentu kampanijoj kas antrą dieną nepradėjo dinginėt kristalų produkcija... Ta prasme kasyklos ant žemėlapio šviečia mano spalva, nieks jų neužiminėjo, o vat income iš jų 0, kingdom overwiuv tvirtina, kad kristalų kasyklų turiu 0... Gelbėjo tik pilnas žaidimo perkrovimas (išeinant net iki desktopo)...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-29 20:41 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
O aš ilgą laiką galvojau, kad esu luckeris, išvengęs didesnių bugų, kol vienu momentu kampanijoj kas antrą dieną nepradėjo dinginėt kristalų produkcija... Ta prasme kasyklos ant žemėlapio šviečia mano spalva, nieks jų neužiminėjo, o vat income iš jų 0, kingdom overwiuv tvirtina, kad kristalų kasyklų turiu 0... Gelbėjo tik pilnas žaidimo perkrovimas (išeinant net iki desktopo)...
Thats what I am talking about ;)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-30 23:06 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-01 19:11
Posts: 188
Location: Kleboniškės
Man dar pasitaiko toks bugas, kad užstringa navigacija po žemėlapį, negali kameros judinti, tik su herojum kai judi ji seka. Ir ar čia aš nerandu ar nerodo kiek pas tave tiksliai per savaitę turi priaugti padarų? Nes kai su tais padarų dvelingai, herojais kurie pridedą prieaugio tai sunku atsekti galus kiek turi priaugti. :)

_________________
So close and yet so far...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-02 11:48 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Thetruth wrote:
Man dar pasitaiko toks bugas, kad užstringa navigacija po žemėlapį, negali kameros judinti, tik su herojum kai judi ji seka. Ir ar čia aš nerandu ar nerodo kiek pas tave tiksliai per savaitę turi priaugti padarų? Nes kai su tais padarų dvelingai, herojais kurie pridedą prieaugio tai sunku atsekti galus kiek turi priaugti. :)
Su ta navigacija ir man tas pats. Bet visi šie išvardinti bugai dar būtų chernia... Kur kas labiau biesina toks dalykas, kai pvz., absoliučiai neveikianti spec. atak abilka upgradintiems Haveno grifonams (diving atack), arba neveikia charge padidinta žala Sun rideriams tame pačiame Havene... Čia jua net ne bugas, o rimtas žaidimo nedadirbimas, kuris IMHO postBetos versijoje netoleruotinas iš principo... Jomajo, nesuprantu už kokias nuodėmes Ubi išmetė Nivalą, jei BlackHole leido tokius liapsusus palikt...

O dar iš anekdotų serijos: tik pilnai sužaidęs antra Haven kampanijos misiją pastebėjau, kad statant vieną iš specifinių Haveno pastatų, galima rinktis vieną iš dviejų variantų: kažką kas būstina rasinę herojų abilką (siūlo standartiškai ir nelabai reikalinga, bent jau lyginant su antruoju) ir kitas variantas, kuri prikėlinėja sun riderius, vestales ir berods blazing glores :) Spėkit, ką aš statydavau anksčiau ir ką dabar (bent jau vienam mieste? :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-02 12:57 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-01 19:11
Posts: 188
Location: Kleboniškės
Dar klausimas, Tauntai "heroic charge" ir "taunt" turi neveikti su undead ar cia toks bugas ar dar kas, nes neveikia nei vienam unitui. Ir kaip suprantu heroic charge reiksme tokia, kad unitas gauna kazkiek procentu uz kiekviena nueita langeli iki kol smogia? Nes kai bandziau naudoti su heaven tai kazkaip nepajauciau skirtumo.

Ir dar vienas pastebejimas, kad advanced town portal visiskai ciulpia myka, kai is pilies i pili teleportuotis gali suprantama, bet kai bet koks herojus is bet kur gali keliauti i bet kuria pili kurioje yra portalas, ka anksciau sugebedavo nebent kieti magai, yra visiska nesamone. Jei nespeji herojaus pagauti 1ejimu tai kitu gali jau uostyti teleporto paliktas dulkes, nes su pilnu ejimu jis be problemu grizta sau i namus.

>už kokias nuodėmes Ubi išmetė Nivalą

Kiek teko skaityti tai tiesiog jie dirba ties online zaidimu savo ir nelabai patys norejo uzsiimti, bet gal cia oficialioji versija.

_________________
So close and yet so far...


Last edited by Thetruth on 2011-11-02 19:10, edited 1 time in total.

Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 171 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 818 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 76 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited