Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-18 6:54

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page « 1 2 3 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-13 11:01 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-28 11:01
Posts: 631
Location: Vilnius
Teks duoti kirsti... Bet tik 1 mm!!! Bibleje susiradau anglu laivu klasifikavomo santrauka ir .... Bismarkas su Tirpicu turejo viena trukuma - ju pabuklai 380, o pas anglus i battlecruiser klase priskiriami laivai galejo nuo 381mm, Viskas kas zemiau uz 381 ir auksciau 305 priskiriami prie Battleship.
Blyn net ir 1 mm skaudes..

_________________
Skelbimas: Ieshkau zmogaus su 'spravke', kad jam ne maziau 43 metu, turinti 'spravke' suteikiancia teise isduoti 'spravke' tiems kas neturi 'spravkes'. Butina tureti 'spravke' patvirtinancia ne maziau 20-ties metu 'spravkiu' isdavimo patirti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-13 14:23 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
Tik nereikia dabar pradet lygint Kriegsmarine klasifikacijos su kitom. Kiekvienas laivynas skirstesi taip kaip kiekvienam buvo patogiau. O jau pagal Britu laivyno sistema, tai isvis tiek jie vieni ir teturejo kazka. (Jei uzmirsim kaip "Bismarck'" ir "Tirpiz" baimes shmeklos persekiojo Home Fleet'o shefus :) WWII metu)

Amerikonai pvz. irgi nemegsta, kai juju "USS Iowa" lyginama su "Bismarck'u" ir visada daro isvadas, kad jie galetu duoti i skudurus ir ner cia ko, ir pan... Bet Britams, kad pagaut ir pasiust "Bismarck'a" i dugna, prireike VISO laivyno (gedinga).

O jei, jau reikia tobulu piratu, tai is tu paciu Kriegsmarine veikeju, patys tobuliausi buvo "Gneisenau" ir "Scharnhorst" (sitas mano mylimiausias :wink:) ir pagal vokieciu klasifikacija buvo taip ir vadinami "Scharnhorst" class.
Va jie tai ir dare tai, ka WWII metu butu galima vadint piratavimu.

Anyway, pofik tuos piratus. Matau, kad cia yra chebros besidomincios WWII juru technika :wink:.
Gal sakau ta proga isteigiam atskira topika apie WWII juru karo arenas su alternatyviais scenarijais?
:idea:

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-13 14:42 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-28 11:01
Posts: 631
Location: Vilnius
Tai ir sutikau, kad geriau tegu kerta, negu gincytis be tolko pagal Anglu, Ameru ir neduok die Rusu klasifikavima.

Tie du(Sharn ir Gneis) tai "veikejai" buvo... Pritariu

"Gal sakau ta proga isteigiam atskira topika apie WWII juru karo arenas su alternatyviais scenarijais? "
Ka turi omenyje? As tokiuose zodziuose, kaip "alternatyviais scenarijais" tai tupas kaip taburete...

_________________
Skelbimas: Ieshkau zmogaus su 'spravke', kad jam ne maziau 43 metu, turinti 'spravke' suteikiancia teise isduoti 'spravke' tiems kas neturi 'spravkes'. Butina tureti 'spravke' patvirtinancia ne maziau 20-ties metu 'spravkiu' isdavimo patirti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-13 15:02 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
O kam kurti naują temą? Aš tiesiog pavadinimą pakeičiau :P

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-13 15:09 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
:lol: Nu tupas, ne tupas, o gerus dalykus ivertint moki.
Aiskinu: alternatyvus scenarijus, tai yra , "o kas butu jeigu..."
Tarkim kreiseris "Sufolk" nepastebejo "Bismarck'o" ir tas isejo ten, kur reikejo... arba Geguzes 26 puse vienuolikos pakrantes apsauga neskrido pro ten, kur jai nederejo skrist ir Bismarck'ui pavyko nusikast iki Brest'o...
arba tarkim... karavano PQ-17 ejo "pasitikt" ne tik "Tirpitz'as", bet ir "Bismarck'as", o karavanas neissisklaide ir visos sajungininku pajegos liko apsaugoj.... Isivaizduoji kox mordabojus ir kas pries ka? :o

Vat apie tai ir siulau pasneket.

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-13 15:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
shizzar wrote:
O kam kurti naują temą? Aš tiesiog pavadinimą pakeičiau :P
:wink: Molodec!

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-13 15:21 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-28 11:01
Posts: 631
Location: Vilnius
Ir kaip tai darytume????????????????

_________________
Skelbimas: Ieshkau zmogaus su 'spravke', kad jam ne maziau 43 metu, turinti 'spravke' suteikiancia teise isduoti 'spravke' tiems kas neturi 'spravkes'. Butina tureti 'spravke' patvirtinancia ne maziau 20-ties metu 'spravkiu' isdavimo patirti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-13 16:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
Kaip tai "kaip"? Normaliai. Klausimu - atsakymu forma. Kaip visada.

Mane siaip labai "veza" visas tas laivybos reikalas WWII metu. Ir kuo toliau tuo labiau man kyla noras surast, pritaikyt, padaryt RPG geima apie tai. Tik siuo atveju turi zaist ne uz veikeja, o uz ship'a. Kolkas vienintelis mano ciupinetas reikalas apie juras buvo Rolemaster "Sea LAW". Pravalas. Viskas turi but ne taip. Bet ner is ko rinktis.
O viskas, kas vyko Siaures Atlante WWII metu yra tokia dekinga "kladovke" scenarijams ir fantazijai, kad nors isvis nustok gyvent dabar.

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-13 16:17 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-28 11:01
Posts: 631
Location: Vilnius
Davai! Galima ir prie alaus butu... Gal to "Sea LAW" linka numestum?

_________________
Skelbimas: Ieshkau zmogaus su 'spravke', kad jam ne maziau 43 metu, turinti 'spravke' suteikiancia teise isduoti 'spravke' tiems kas neturi 'spravkes'. Butina tureti 'spravke' patvirtinancia ne maziau 20-ties metu 'spravkiu' isdavimo patirti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-10-13 16:21 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
davaj tada padarykit siokia tokia izanga i tema. Tarkim laikotarpis, situacija, kuo tie laivai tokie ypatingi :? ;]] ir del ko jie idomus jums. Truputi gal visiems aplinkui bus aiskiau, gal kas ir susidomes. Taip nuorodos i literatura pageidautinos.

2Tadas: Sea law paprasciau butu paskolinti ;]

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page « 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited