Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 10:11

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-23 11:06 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
krakadyla wrote:
Šiaip gal galit kas, pas ką eina gerai, kompo specifikacijas papostinti? Reikia pradėt atnaujinimą planuot, ech... :(
Na, kaip rašiau aukščiau, pas mane eina ne "gerai", bet visgi eina ir žaist galima. Geležis tokia: Intel Core2 Duo 2.26 GHz, 4 GB RAMo, ATI Mobility Radeon HD 4650 su 2 GB nuosavos atminties. Įtariu, kad labiausiai trūksta procesoriaus pajėgumo.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-23 23:32 
Offline
User avatar

Joined: 2009-07-20 19:42
Posts: 65
Location: Vilnius
Na ir a


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-24 14:51 
Offline

Joined: 2007-02-11 15:18
Posts: 79
Laiqua wrote:
krakadyla wrote:
Šiaip gal galit kas, pas ką eina gerai, kompo specifikacijas papostinti? Reikia pradėt atnaujinimą planuot, ech... :(
Na, kaip rašiau aukščiau, pas mane eina ne "gerai", bet visgi eina ir žaist galima. Geležis tokia: Intel Core2 Duo 2.26 GHz, 4 GB RAMo, ATI Mobility Radeon HD 4650 su 2 GB nuosavos atminties. Įtariu, kad labiausiai trūksta procesoriaus pajėgumo.
Atsiprasau, kolega, bet man su pensijinio amziaus kompiuteriu eina taip pat "gerai" kaip ir tau. Pensijinis amzius yra Core 2 Duo 1.66GHz, 2GB RAM, Radeon mobile HD 2500.

Siulau perziuret paleistas "brudnas" programas kaip antai: spyware protection, antivirusus ir visa kita gyva velnia, kuris niekam nereikalingas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-24 15:44 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Voblin. Mano už tavo geresnis! 8) Teoriškai, tiesa, bo kažkuris komponentas greičiausiai dvėsta, bet vis tiek. Tiesa, nepasakyčiau, kad antivirusas - tokia jau nereikalinga programa...

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-24 15:59 
Offline
User avatar

Joined: 2009-07-20 19:42
Posts: 65
Location: Vilnius
mcleod wrote:
Laiqua wrote:
Na, kaip rašiau aukščiau, pas mane eina ne "gerai", bet visgi eina ir žaist galima. Geležis tokia: Intel Core2 Duo 2.26 GHz, 4 GB RAMo, ATI Mobility Radeon HD 4650 su 2 GB nuosavos atminties. Įtariu, kad labiausiai trūksta procesoriaus pajėgumo.
Atsiprasau, kolega, bet man su pensijinio amziaus kompiuteriu eina taip pat "gerai" kaip ir tau. Pensijinis amzius yra Core 2 Duo 1.66GHz, 2GB RAM, Radeon mobile HD 2500.

Siulau perziuret paleistas "brudnas" programas kaip antai: spyware protection, antivirusus ir visa kita gyva velnia, kuris niekam nereikalingas.
Gal nelyginkit notebuko su stacionaru a? :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-24 16:02 
GT davė 9.4 balų.
http://www.gametrailers.com/video/revie ... her/714184

Žodžiu jie pasirinko labai gerus momentus šitam video. Man ypač patiko kai kazkokie undeadai (na buvo į juos panašus) leptelėjo frazė: "Ar tu žinai ka jie padarys su mūsų moterim jei mes pralošime šį mušį?". Awsome. xD


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-26 16:24 
Offline

Joined: 2007-02-11 15:18
Posts: 79
krakadyla'ai:
Butent. Reikia susiziureti kur sistema "ismeta" resursus. Patikek manim, kad rasi visai idomiu dalyku.

Exo'ai:
As ir nemeginau neiko lyginti su stacionariu kompiuteriu. Nemanau, kad kur nors nuvers pokalbis stiliumi "keino didesnis ar mazesnis".


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-27 12:42 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
yra mazhu triuku, kaip galima pagerint wicherio stabdymus
(manishkis senukas amd x2 (4200+) su 3 gb ramo ir gts250 ish pradzhiu ant low sukosi stabdydamas...
taigi, jei turit diskine versija, pasieshkokit paul.dll ir exe failo ish gog (good old games) - jis eina be dmr'o, kuris jaukia darba.
antra, jei nvidios korta - susimeskit naujausius beta draiverius.. po viso shito, pas mane puikiai sukasi ant mediumo (aukshchiau nebandzhiau, gal reiks:)

tiesa pazhaidus vos vos, visi kuleriai pradeda uzht, kaip karlsonas pirma kart pabandes amfetamino, bet tai mazha beda:)

beja, paul.dll'a ir exe failus kazhkodel kai kurios antivirusines traktuoja kaip virusa - tai false-positive. taigi zhaisdami witcheri, geriau nafyk ishjunkit antivirusa:)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-27 13:54 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Zaidimas 9/10
Vienintelis (didelis) minusas - per trumpas :( Praktiskai vienintelis Act I yra tokio dydzio kaip dalys pirmam Raganiuj.
Del combat'o pasakysiu taip - pirmam Raganiuj tai buvo (irgi didelis) minusas, kaip ir pati personazo developinim'o sistema, dabar ta pataise.
Jeigu kas tikisi tokios pat click->click->click->loot sistemos, tai ziauriai nusivils. 1on1 Geraltas tvarkosi be problemu (kaip ir priklauso raganiui), jei priesininku daugiau ir/ar jie su sarvais/skydais, reikes imtis "nekonvenciniu" priemoniu (ne, ne, ne Alchemija+Zenklai, tas zaidziant ne ant Easy ir taip po default eina) - begiot, deliot spastus, metyt bombas ir, svarbiausia - never ever leist kazkam prieit is nugaros (manuale neparasyta, bet smugiai is nugaros turi 200% dmg bonusa).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-27 13:59 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Spąstai. :| Va jau vienas dalykas, kuris man combate nepatiks, ibo spąstų didžiausias minusas yra tas, kad kažkodėl visi atkakliai atsisako ant jų lipti. Nebent apdėtum trim ratais iš visų pusių, kaip Irenicus'ą BG2 pusfinalyje.

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited