Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 22:28

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page « 1 2 3 »
Author Message
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2012-06-19 13:20 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Quote:
Kiek naujo hackinimo yra naujo sunku pasakyti,
Pasakei tarsi tai būtų kažkuo reikšminga, bet niekaip nesuprantu, kuo ir kodėl tai reikšminga. Kažkuo skiriasi seno ir naujo hackinimo pasekmės?

Jau vien pats faktas, kad accountas bendras keliems skirtingiems žaidimams man visai nepatinka. Kol kas tai nesukėlė problemų, nes WoW nežaidžiu, o dėl SC 2 hackinti accountą niekam nėra didelės motyvacijos.

Apskritai, mano sekso supratimas yra visai kitoks, nei "company fucks customer". Tai ir nesileidžiu. Kam patinka single playerio perkėlimas online su visom iš to išplaukiančiom pasekmėm, pirkit. Ir mėgaukitės.
Account hackinimas vyksta ir grynai dėl sportinio intereso. Tu nežinai dabar ar tavo SC nėra nuhakintas as we speak. Kol tuo nepasianudojama apie tai neitarsi, tačiau kada paskutinį kartą keitei slaptažodį? Ir ar naudoji autentifikatorių irgi papildomas saugumo priemones? Nes, kad ir kaip stngtumėtės serverside leako arba nebuvo arba jis nebuvo paviešintas. Išvada: Hackinama kliento pusėje.

O dėl always online pakurisu atskirą temą diskusijose nes IMO tai platesnė tema nei Diablo. Vienas komentaras: Welcome to one of possible Futures. Welcome to CyberPunk.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2012-06-19 15:26 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Blablabla.

Negi tikrai tiki, kad pajėgsi sugalvoti pakankamai gerą demagogiją? Kuri padėtų man pamiršti faktą, kad Diablo 3 tavo veikėjo daiktai gali visi kažkur iškeliauti, nes yra pakankamai rimta piniginė motyvacija hackinti accountą - ko nebūdavo jokiame normaliame offline single player cRPG? Gerai save vertini, bet metas atskleisti, kad tokia demagogija neįmanoma :)

P.S. džiugu matyt, kad pažangiausioj geimų šaly - P. Korėjoj - Diablo 3 dusinamas. Juos reikia kol maži...
Quote:
South Korea has banned the trade of virtual items.
Quote:
He said item collecting for commercial use is a "serious hindrance" to creating a "healthy game culture".
Quote:
Break this law and you'll face a 50 million won (around £27,677) fine and a maximum of five years in jail.
Quote:
Just this week Korean café owners launched a class action lawsuit against the gaming behemoth over Diablo 3's servers issues and always-online requirement.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2012-06-19 17:02 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad, o iš kokių šaltinių trauki šias citatas?


Top
   
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2012-06-19 17:37 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Ups pamiršau įmest. Iš Eurogamerio:

http://www.eurogamer.net/articles/2012- ... -farm-bots

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2012-06-22 13:15 
Offline

Joined: 2006-01-31 15:46
Posts: 96
Visos kalbos fignia, o valdo dabar tie, kas užsidirba iš DIII realius euriukus, o uždirba atsakančiai ir visai legaliai, tik aišku Kubiliui mokesčių dar nemoka.... klausimas kada VMI susidomės tokia prekyba.

... man asmeniškai tai farmint pabosta :)


Top
   
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2012-07-02 10:53 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
Kiek tokių pažįsti, jei ne paslaptis?


Top
   
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2012-07-03 10:52 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Naujausia komedijos serija:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5978861022

Aišku nežinau, gal ir iš tiesų jie ten cheatino. Man asmeniškai svarbiau ne tai, o faktas kad tau draudžiama cheatinti tuo pačiu suteikiant daug didesnę motyvaciją cheatinti nei anksčiau.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2012-07-03 17:56 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Naujausia komedijos serija:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5978861022

Aišku nežinau, gal ir iš tiesų jie ten cheatino. Man asmeniškai svarbiau ne tai, o faktas kad tau draudžiama cheatinti tuo pačiu suteikiant daug didesnę motyvaciją cheatinti nei anksčiau.
Awesome Nomadai. Tuo pačiu paaiškinai kodėl egzistuoja nusikalstamumas ir "Blogis" pasaulyje.

Šiaip aš irgi nemažai žaidimų ne tiek žaidžiau, kiek stebėjau furrorą susikūrusiuose bendruomenėse. Po kažkiek laiko tiesiog pavargau nes kiekvienas naujas įvykis atsistoją į tą pačią schemą: kažkas puolą kompaniją bile kokias argumentais, kai kas gina taip pat bile kokias. Viskas sutirštinama emocijomis ir pareiškimais kaip "I payed teh Buck now they owe me", "InsertRandomCmpanyNameHere gone Evil" "L2P NOOB" "QQ MOAR" "Your tears, I like them". Bet koks sprendimas iš bet kurios pusės sukelia konspiracines bangas bandant suvokti didesnį spektrą pokyčių nei akivaizdusbesimėtant krūva panačių pareiškimų: alienate fanbase, F**ing Kiddos/Casuals, corporate douchbags. Resultate praleidęs debesis laiko randi kažką kas turi bent kažkokią kritinę vertę tačiau iki to laiko prasikasi per tona mėšlo. Po kurio laiko suvoki, kad skiri savo laiką mėšlo sijojimui ir pavojingai pereikvoji savo tikėjimo žmonija limitą. Tada nustojau smarkiai ir reguliariai ten lysti.

Tad mano labai asmeniniu ir nepagrystu įsitikinimu: D3 yra sėkmingas žaidimas kuris nežiūrint savo bėdų ir problemų paliko ir dar bent kažkiek laiko paliks įspaudą Video žaidimų istorijoje. Fanbase nepasitenkinimas yra visiškai neišvengiamas ir būdingas bile kuriai frančizei (Yra keletas tokių kurioms sąžiningiausia save būtų priskirti ButtHurt Raging Nerd kategorijai) ir nesukėlė nei kiek didesnės bangos nei kiti panašaus mąsiškumo projektai. Taip pat RMAH nesukėlė daugiau bėdų nei bile kuris kitas Mikrotranzakcinis žaidimas. Mano galva pagrindinė D3 bėda yra tai, kad jis per lengvai "pereinamas" ir ilgalaikis jo gyvavimas priklausys nuo papildomo kontento.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2012-07-04 11:27 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Fanbase nepasitenkinimas yra visiškai neišvengiamas
Tačiau mano išvardintų Diablo 3 trūkumų sėkmingai išvengė beveik visi iki šiol išleisti cRPG. Jokiais alienated fanbase aš nesisvaidžiau, pasakiau labai konkrečiai kas man kliūva. O kalbėtis apie menkai susijusius, abstrakčius, beprasmius ir, atleisk, kvailokus dalykus - ar „cyberpunk is now“, ar corporates are douchebags ir kaip fanbase santykiauja su distributoriais - man neįdomu. Ir apskritai nesuprantu, kodėl tu jauti pareigą ginti Diablo 3. Tau patiko, jau sakei, ok, I got it. Aš tiesiog pasidalinu naujienomis apie D3 fail'us, jei manai kad kažką ne taip supratau, sakyk. Jei manai, kad naujiena išgalvota, sakyk. O kam kalbėti apie „visuomet nepatenkintą fanbase“? Ką tuo nori pasakyti, kad žaidimą galima daryti visišką mėšlą, nes net jei padarysi gerą vis tiek žmonės bus vienodai nepatenkinti?

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2012-07-04 16:05 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Quote:
Fanbase nepasitenkinimas yra visiškai neišvengiamas
Tačiau mano išvardintų Diablo 3 trūkumų sėkmingai išvengė beveik visi iki šiol išleisti cRPG. Jokiais alienated fanbase aš nesisvaidžiau, pasakiau labai konkrečiai kas man kliūva. O kalbėtis apie menkai susijusius, abstrakčius, beprasmius ir, atleisk, kvailokus dalykus - ar „cyberpunk is now“, ar corporates are douchebags ir kaip fanbase santykiauja su distributoriais - man neįdomu. Ir apskritai nesuprantu, kodėl tu jauti pareigą ginti Diablo 3. Tau patiko, jau sakei, ok, I got it. Aš tiesiog pasidalinu naujienomis apie D3 fail'us, jei manai kad kažką ne taip supratau, sakyk. Jei manai, kad naujiena išgalvota, sakyk. O kam kalbėti apie „visuomet nepatenkintą fanbase“? Ką tuo nori pasakyti, kad žaidimą galima daryti visišką mėšlą, nes net jei padarysi gerą vis tiek žmonės bus vienodai nepatenkinti?
Sorris jei nuskambėjo, kad mano pastabos nutaikytos į tave.

Dėl pasakymo, kad beveik visi išleisti CRPG išvengė radikaliai nesutinku. Beveik visi Game išleisti su panašiu sąvybių rinkiniu ilipo į tas pačias bėdas (IMO). The way it goes D3 yra MMO. Jei nepasikeisi nustatymų į tavo Single žaidimą gali ateiti žmonės iš tavo friend listo, netgi jei apribosi (Ką aš ir padariau) jie gali pasiprašyti ir turėsi arba ignoruoti arba atmesti. Ir tai yra Feature by design.

Pasakymas, kad man tai nepatinka yra visiškai sveikintinas tačiau pasakymas, kad tai yra blogai mano galva ne (išimtis yra Blogai nes ir paaiškini kas ir kur sukelia blogumą ir kaip tą blogumą įvertinti). Nes grubiai tariant reiškia man nepatinka lygu blogai.

Dėl kvailokų pasisakymų jie nėra IMO mažiau ar daugiau kvaili negu linkai į verksnių forumus. Aš nebūtinai tose situacijose įžiūrių kažkokius Blizzardo Failus, o ramiai galiu įžiūrėti ir pačių žmonių rašančių Failus. Nustatyti kuris yra kuris praktiškai neturiu galimybės. įvertines savo patirtį ir kiek esu matęs atvejų per forumus nelabai galiu suvokti defaultinės pozicijos, kad companija screws customer. Atvejai kur kompanija padarė akivaizdžiai žalingą žaidėjui sprendimą yra vienetiniai, o Bile kokias nesamones darantys, aktyviai laužantys žaidimą ir šiaip nesilaikntys jokių taisyklių yra dažniausiai žaidėjai. Ir paskui ramiai bėga skūstis.

Ir šiaip ne tiek Dėtrys man norisi Ginti nuo tokių, Mano galva, nepagrystų kaltinimų kaip "Online DRM reiškia mane prievartauja" kiek visą Žaidimų industrija. Ne šventi žmonės ten dirba ir ne vien tobulus sprendimus daro tačiau fan bazė toli gražu nėra geras rodiklis kažko gerumo ar negerumo nustatymui: jie šališki emociškai, jie nekompetetingi žaidimo designo prasme ir kažkokia dalis jų yra aktyviai išnaudotojiški/priešiški kitiems fanams. Jei remiesi jų nuomone praktiškai patenki į religinę nuostatą, kad kažkas yra gerai arba blogai just because. Jūs tikrai to norite?

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page « 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited