Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 15:02

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page « 1 2 3
Author Message
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2012-07-05 0:29 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
nu va... suvartė Nomad'ą

o šiaip tai labai įdomus ir gal net pataloginis polinkis linkinti kažkokius postus ir panašiai apie žaidimą kuris yra pačiam "Š".

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2012-07-05 11:44 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Bet Aivarai tu supranti, kad aš irgi nebūtinai įžiūriu kažkokius Blizzardo failus, ar kad Online DRM reiškia mane prievartauja ir t.t.? Tu tiek daug ekstrapoliuoji iš mano žinučių, kad net baisu. Aš niekur tokiomis apibendrintomis frazėmis nerašiau, kritikavau konkrečiai Diablo 3, su konkrečiais pavyzdžiais ir sakydamas konkrečiai kas blogai. Neabejoju, kad Blizzardo požiūriu Diablo yra net labai sėkmingas; fail yra tik mano požiūriu - na ir žaidėjų, kurie taip pat žiūri į visus tuos trūkumus. O Online DRM konkrečiais atvejais man patinka - kai netrukdo singleplayeriui. SC2 aš Online DRM, nes galiu žaisti offline ir į mano offline žaidimus niekas nelįs ir nieko nepavogs ir t.t.

Tu jau nepyk, bet kaip nė piršto nepridėjęs prie Diablo 3 kūrimo, savo failo čia negaliu įžiūrėti.


Ir vis dar lieka ta pati problema, kaip kad tu greičiausiai nesupranti ką aš noriu pasakyti, aš nesuprantu ką tu nori pasakyti. Gali glaustai, kokia tavo pagrindinė mintis? Kad mano vardijami trūkumai žaidimą pagerina? Nepablogina? Nereikšmingi? Neišvengiami ir turime susitaikyti? Kita?

Update on the story:
Quote:
Playing the game on Linux (although not officially supported) and/or using Wine will not result in being banned, but cheating will. We’ve extensively tested various scenarios related to this situation, including replicating system setups for those who have posted claiming they were banned unfairly, and have not found any situations where players were banned solely for using Linux or Wine.
http://arstechnica.com/gaming/2012/07/l ... -iii-bans/

Šiuo atveju aš su Blizzardu. Kažką neteisingai užbaninti yra ypatingai retas reiškinys, o cheaterių complainai yra ypatingai dažnas reiškinys. Visi jie nekalti, taip sakant. Tačiau kaip jau sakiau, jei D3 būtų true single playeris arba bent jau nebūtų aukciono, būtų galima cheatinti kiek nori ir niekam širdies neskaudėtų. Tačiau $$$ yra $$$, jei darome always online, iš kažko juk reikia tuos serverius išlaikyti. Borderlands kiek žinau už cheatinimą nebanija, nors gali prisigaminti sau nenormalių ginklų, susijungti į mp ir atiduoti tuos ginklus kitiems žmonėms. O įprastuose single player cRPG aš be jokio sąžinės graužimo pracheatinu kelią pro annoying vietas (visokias puzzles ir privalomus mini-geimus ar bugovus levelius ar panašiai).

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2012-07-05 16:59 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2013-09-19 16:11 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
:uz:
Quote:
The Diablo III auction houses are being prepped for demolition next year. Blizzard announced that it will be taking down both the gold and real-money auction houses on March 18, 2014, stating that "they ultimately undermine Diablo's core gameplay."
http://massively.joystiq.com/2013/09/17 ... ext-march/

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Diablo 3
PostPosted: 2013-09-19 17:14 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Nomad wrote:
:uz:
Quote:
The Diablo III auction houses are being prepped for demolition next year. Blizzard announced that it will be taking down both the gold and real-money auction houses on March 18, 2014, stating that "they ultimately undermine Diablo's core gameplay."
http://massively.joystiq.com/2013/09/17 ... ext-march/

Naaaa įvertinus mūsų su jumis ginčus šiame forume... Vis tiek negaliu nesutikti su jūsų vertinimu :).

Still man net Rmah/Ah, ne online Drm yra didžiausia D3 nuodėmė. Didžiausia nuodėmė buvo tame, kad game was not suficiently fun eventualy... :).

Na pagyvensime pamatysime ar Loot 2.0 pasivirtins. Iki tol no point to play boring games when there are so many interesting ones.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page « 1 2 3

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited