Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 1:13

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2012-05-29 1:07 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
Sooo... Nesenai susižiūrėjau tokį Warlock: Master of the Arcane. Trumpai tariant tai yra Civilisation V su globaliais burtais. Ilgiau sakant tai yra Majesty perkeltas į Civ formatą. Arba veikiantis "Elemental: War of Magic". Ir, bent kiek aš bandžiau, turbūt pats geriausias 4x žaidimų primer naujokams - toks jis lengvas ant medium.
Yra trys rasės - žmonės, monstrai ir undead. Prieš numirštant kompiuteriams bandžiau tik pirmuosius, nors įsivaizduoju, kad su kitais žaidimas neturėtų labai skirtis (išskyrus tai, kad Undead upkeep eina per maną, kurios reikia ir burtams). Šalia pagrindinio pasaulio galima daryti invazijas į kitas realms (kurių kiekviena turi tik po vienus vartus), tačiau splinter empire padaryti ir per vartus krėsti zapadlo likusiems pasauly nepavys, nes, kiek patyriau, šalys žlunga praradę sostines. Yra rudimentinė burtus ir diplomatiją įtakojanti religijos sistema, kuri turbūt svarbesnė norint gauti 1337 dalinius (šie visiems pažįstami iš Majesty 2).
Pastatai statomi ne kada nori (kaip įprasta Civ), o išsiplėtus miestui. Net didžiausias žemėlapis yra pakankamai mažas, kad link pabaigos pavirstų ekumenopoliu. Laimei, kitaip nei Alpha Centauri, ant vandens statyti nepavyksta, tad vandens plotai lieka nesubjauroti pastatų.
Unitai, pastebėjau, yra quality vs. quantity. Lygių teikiami perks su perkamu gear (o Viešpatie, kiek to perkamo gear) baigiasi elitine infantry kuri gindamasi beveik užmuša drakoną.
Smagūs dalykai:
Invazijos į kitas dimensijas.
Skraidantys undeadų laivai.
Elemental resurrection burtas.
1337 daliniai.
Lore prie kiekvieno unito.
Dauguma dalinių gali atsistatyti paaukoję vieną ėjimą.
Nesmagūs dalykai:
Vėlyvos invazijos į kitas plotmes susiduria su absurdiškai kiekiais monstrų, pvz., drakonų.
Visur primėtytos monster lairs priešus spawnina kol jų neatrandi ir neužmini.
Jūrinės lairs spawnina bjaurias gyvates, kurios trukdo pajūrio miestams, desanto operacijoms ir ambicijoms turėti laivyną.

Taigi, jūsų potyriai, komentarai, etc.?

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
PostPosted: 2012-06-13 1:04 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
pabandžiau, nei naujas civ smagiau, bet čia gal tik dėl medievial feel

o šiaip tai toks įspūdis, kad kažko labai trūksta..

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2012-06-13 15:15 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
zhukaSS wrote:
pabandžiau, nei naujas civ smagiau, bet čia gal tik dėl medievial feel

o šiaip tai toks įspūdis, kad kažko labai trūksta..
Bandžiau nedaug nes Diablo... Tačiau galiu tiksliai pasakyti ko man trūksta: Kampanijos. Mini skirmiš žaidimai be krypties man nelabai veža ko tais. Aišku oldschool, tačiau man to tikrai trūksta.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
PostPosted: 2012-06-13 15:35 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
Asmeniškai didesnio map, geresnės diplomacy ir research norėčiau. Bet tą jau patenkina Elemental, jei jau veikia!

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
PostPosted: 2012-10-04 14:46 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
Man visai patiko,... suzaist kokius 3 kartus. Paskui pasidare nuobodu eit ir imt miestus is eiles nesutinkant rimtesnio pasipriesinimo. Bet siaip uzskaitau.


Top
   
PostPosted: 2012-10-07 12:43 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 10:38
Posts: 282
Location: Kaunas
O mane rimtai užkabino. Kad ir nėra single misijos, bet jau kažkelintą žemėlapį varau vis sunkindamas sąlygas.
Man kaip tik patinka, kad nėra nereikalingų papildomų apkrovimų kaip kai kuriuose didžiuosiuose. Tik susidėkite papildymus.

_________________
Politikus, kaip ir vystyklus, reikia keisti dažnai. Ir dėl tos pačios priežasties (Agata Kristi)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited