Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 13:31

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
PostPosted: 2012-07-05 21:27 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Nomad wrote:
Būkim sąžiningi, korporacijų godumas ir žaidimų blogumas tau rūpi tik kaip pretekstas pateisinti piratavimą prieš save ir kitus, ar ne? Jei žaidimas iš tiesų būtų toks blogas, nežaistum, veiktum kažką kitą, alternatyvų juk pilna, ir alternatyva nebūtinai turi būti kompiuterinis žaidimas.
Ko visi man žodžius į burną įkišinėja. Nesakiau, kad blogi žaidimai ir dėl to juos nelegaliai siunčiuosi. Žaidimai geri, tiesiog sąžiningai juos perkant su DLCs, t.y. pilnai patirčiai gauti reikėtų išleisti kartais virš 100$. Ir šis "korporacijų godumas" yra man pretekstas dėl ko aš galiu gerai jaustis juos piratuodamas. Tai nereiškia, kad nesisiųsiu kokio nors idėjinio žaidimo :mrgreen: tiesiog gali spustelėt širdį tai darant. Kitaip tariant jei gyvenčiau USA su normaliu atlyginimu ir toje kultūroje kur pirkti žaidimus yra įprasta, manau nelegaliai siųsčiausi godžių korporacijų žaidimus (tiksliau žaidimus pirkčiau, o DLCs siųsčiausi), o idėjinius negodžius žaidimus pirkčiau ir rezultate turėčiau bet kuriuos žaidimus kurie mane domina be sąžinės graužaties.


Top
   
PostPosted: 2012-07-09 22:00 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Šiuo atveju sutinku su Nomad... Kodėl man, kaip vartotojui turi patikti leidėjų noras iš Š spausti vašką? Pvz., mano mylima frančizė HoMM nusivažiavo iki to, kad leidėjas single player žemėlapiuose sudėjo tiesiog kampanijų žemėlapius (ir tai, atrodo ne visus), o papildomus ~10 vienetų pavadino DLC ir plėšia už tai 10 eur, pavadinęs viską "papildoma kampanija".
Tipo turiu džiaugtis ir dėkot?
Tu, kaip ir visi čia esantys, yra laisvi pirkti arba nepirkti. Nepatinka žaidimas, jo kainą ar kokybė - neperki. Piratai dirba išsijuose ir gali naudotis jų darbo vaisiais (taip tu būsi "vagis", bet neburbėsi, kad tave apiplėšė ant 50 eurų). Galų gale visada galima palūkėti ir sulaukti Steam'o akcijos nusipirkti žaidimą už ketvirtį kainos, jei jau taip knieti turėti originalą arba perki pack'ą ir sutaupai dar daugiau. Tikrai nėra tiek daug žaidimų, kuriuos verta preorderinti ar pirkti vos tik jie išeina. Į metus gal tik pora AAA klasės žaidimų yra verti dėmesio paprastam Lietuvos žaidėjui, kad už juos iškarto sumokėti pinigus (rule of thumb - turintys gerą MP). O jei tu moki už B klasės bug'ų rinkinį 50 eurų - pats kaltas.
Kaip teisingai buvo pastebėta - padėkokime piratams už tai, kad turime nemokamus žaidimus ir už tai, kad buvo sugalvoti nauji būdai kaip numelžti dar šiek tiek pinigų iš sąžiningų žmonių.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
PostPosted: 2012-07-09 23:41 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Gambler wrote:
Tu, kaip ir visi čia esantys, yra laisvi pirkti arba nepirkti. Nepatinka žaidimas, jo kainą ar kokybė - neperki. Piratai dirba išsijuose ir gali naudotis jų darbo vaisiais (taip tu būsi "vagis", bet neburbėsi, kad tave apiplėšė ant 50 eurų). Galų gale visada galima palūkėti ir sulaukti Steam'o akcijos nusipirkti žaidimą už ketvirtį kainos, jei jau taip knieti turėti originalą arba perki pack'ą ir sutaupai dar daugiau. Tikrai nėra tiek daug žaidimų, kuriuos verta preorderinti ar pirkti vos tik jie išeina. Į metus gal tik pora AAA klasės žaidimų yra verti dėmesio paprastam Lietuvos žaidėjui, kad už juos iškarto sumokėti pinigus (rule of thumb - turintys gerą MP). O jei tu moki už B klasės bug'ų rinkinį 50 eurų - pats kaltas.
Kaip teisingai buvo pastebėta - padėkokime piratams už tai, kad turime nemokamus žaidimus ir už tai, kad buvo sugalvoti nauji būdai kaip numelžti dar šiek tiek pinigų iš sąžiningų žmonių.
Viskas gražu ir puiku, tik pvz., konkrečiai Ubi ir konkrečiai su HoMM VI pradėjo kryžiaus žygį ir prieš steam... Jų sistema dabar tokia, kad ir pražių startuodamas žaidimą jungiesi į kažkokią jų sistemą 'Ubiplay" (nežinau, ar neturi ji kokio žargoninio pavadinimo). Ir iš forumų spėju, kad ta sistema nepripažįsta jokių kitų "product key", kaip tik pirkti parduotuvėse (su fiziniais diskais), arba iš pačios Ubi online parduotuvės, kaip suprantu, Ubi totaliai dėjusi ant nusiskundimų šia tema ir absoliučiai į juos nereaguoja jau kokius pora mėnesių mažiausiai... nes žmonės rašo, kad tech supportas nieko nepadeda, tik siuntinėja savaičiu savaites automatines žinutes stiliumi "did theese mentioned above helped you?"
Taip, kad konkrečiai tuo atveju, tai nežinau kaip tokį leidėjo elgesį pavadint...
Ir šiaip, Gambler, nesuprantu, kaip tau liežuvis apsiverčia HoMM frančizę vadinti B klasės šlamštu... :shock: Iki šiol savo žanre tai būdavo +/- prie etalonų (net ir kai kurių peikiamas HoMM V)


Top
   
PostPosted: 2012-07-10 0:36 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
kaip suprantu, Ubi totaliai dėjusi ant nusiskundimų šia tema ir absoliučiai į juos nereaguoja jau kokius pora mėnesių mažiausiai... nes žmonės rašo, kad tech supportas nieko nepadeda, tik siuntinėja savaičiu savaites automatines žinutes stiliumi "did theese mentioned above helped you?"
Taip, kad konkrečiai tuo atveju, tai nežinau kaip tokį leidėjo elgesį pavadint...
Prisižais Ubisoftas ir žmonės elementariai nustos pirkti, nes bus girdėję arba patys bus susidūrę su tokiomis problemomis.
Pjovejas wrote:
Ir šiaip, Gambler, nesuprantu, kaip tau liežuvis apsiverčia HoMM frančizę vadinti B klasės šlamštu... :shock: Iki šiol savo žanre tai būdavo +/- prie etalonų (net ir kai kurių peikiamas HoMM V)
O aš ir neturėjau omeniu būtent HoMM, kaip B klasės šlamšto, nors tokia mintis ir galėjo išplaukti iš mano posto. Tiesiog yra daug žaidimų nevertų pinigų, kurių už juos prašo. Ir jei neskubėti pirkti ir mokėti, o luktelėti review - galima sutaupyti nemažai. Bet jei jau esi didelis serijos/leidėjo/kūrėjo/dizainerio fanas (aš pvz. toks esu :) ) tai belieka tyliai užmerkti akis į trūkumus ir pasiguosti mintimi, kad parėmei savo mėgstamą seriją/leidėją/kūrėją/dizainerį.

O grįžtant prie originaliojo temos posto panašią mechanika jau buvo išbandę su Warhammer 40.000 Dawn of War II - Retribution. Tuntas (18!) mažų DLC (didžioji dalis kurių yra iš operos "4 new abilities for *race name*" arba "skin pack") panašu pasiteisino, kad jau kažką panašaus planuoja ir trečiąjam Dawn of War. Ar toks variantas yra labai blogai? Dabar jie kainuoja nuo 1 iki 6 eurų, bet jei pirkti tik mėgstamos armijos DLC, tai sukainuos palyginus nedaug. Kažko tragiško aš tame nematau, jei kainos bus panašios.

P.S. HoMM man dabar etalonu sunku pavadinti - stiliaus prasme dabar jie iš esmės yra one man army, nes nieko panašaus elementariai nėra (rusų Kings Bounty ne visai ta opera, nors panašu). O kokybės... Pernelyg mažai aš šeštus lošiau, nes po trečiųjų jau kažkaip nė vieni iš jų nebekabino.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
PostPosted: 2012-07-10 10:25 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Hm... kiek žinau, Retribution visi DLC yra arba tik Last Stand žaidimui, katras pats savaime jau yra dar labiau dumbed down ir neįdomus, arba kosmetiniai pakeitimai. Aš prieš savaitę pradėjau žaisti Retribution online ir lyg ir nepastebėjau, kad kažkieno unitai mokėtų kažką daugiau nei įprasta. Ar kad strategijos forumuose būtų apie tai kalbama. Tad aš irgi nieko tragiško tame nematau, priešingai, pardavinėti skinpackus yra awesome ir good. Svarbu, kad netaptų pay to win.

Vėlgi kas liečia Dow III tai irgi tėra mano spekuliacijos, bet aš kažko esu labai, labai užtikrintas dėl jų teisingumo :) Tiesa, žaidimo kūrimas buvo postponed ar kažkaip panašiai, galbūt persvarsto savo strategiją.

Dėl Ubisoft tai visiška teisybė, va pavyzdžiui aš neperku ir nežaidžiu. Ir piratinių ne(be)žaidžiu, elementariai neįdomūs man šešti. Pačiupinėjau, pažiūrėjau, novelty weared out, paaiškėjo kad kaip žaidimas ten visai nekabina, ir bugų rinkinys neįkvepia. Aš net nesu kažkoks ypatingas HOMM fanas anei jaučiu nors menkiausią nostalgiją tretiems, bet vis tiek man VI gameplay įdomumu iš labai toli neprilygsta III. Tačiau jei nebūčiau prisiklausęs iš Pjovėjo, būčiau ko gero seniai nusipirkęs, su mintim kad kas blogai gal pagerės ;)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited