Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 23:31

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
 Post subject: Bethesda kurs STALKER
PostPosted: 2012-07-31 21:13 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Source

:atia:

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2012-08-01 21:00 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
Kodėl iš karto taip pesimistiškai? Tik todėl, kad tai Bethesda? Nepasakyčiau, kad pirmieji Stalkeriai būtų kažkoks stebūklas (nebent būgų kiekį laikyti stebūklu), tai gal šįkart bus kažkas labiau tinkamo naudojimui.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
PostPosted: 2012-08-02 21:07 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Taip, dėl Bethesdos. Po Fallout 3 čia IMHO pakankama priežastis :)

Stalkeris bugų perteklium aišku žibėjo, bet prie to dar turėjo įdomų gameplay ir super atmosferą. Iš Bethesdos nieko panašaus nesitikiu.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2012-08-02 21:28 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Kuo nepatinka Bethesda? Kuo nepatinka F3?

[ img ]


Top
   
PostPosted: 2012-08-02 22:52 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Taip, dėl Bethesdos. Po Fallout 3 čia IMHO pakankama priežastis :)
O kas blogai su tuo trečiu Falloutu? Taip, jis kitoks nei buve prieš jį, bet jis visai gerai žaidžiasi (vat antra karta pereidinėju su visais DLC - still fun).
Nomad wrote:
Stalkeris bugų perteklium aišku žibėjo, bet prie to dar turėjo įdomų gameplay ir super atmosferą. Iš Bethesdos nieko panašaus nesitikiu.
Įdomų gameplay? Kažkaip aš jo neužtikau... Eilinis FPS su inventoriumi, sanboxiniu žemėlapiu, kalnu bugų ir iki galo nesutvarkyti varikliuku. O atmosfera kažkaip irgi neužkliuvo. Gal ne ten žiūrėjau? Metro 2033 ir tai geresne atmosferą turėjo.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
PostPosted: 2012-08-03 10:17 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Gal tada tiesiog skiriasi mūsų skoniai ir reikalavimai žaidimams :)

Kas blogai su Fallout 3 tai jau daug sykių išsakyta atitinkamam threade, nelabai yra prasmės kartotis

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2012-08-03 14:28 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Matyt, kad skoniai skiriasi. Nes ir man ypač Stalker1 tiesiog kvailas pasirodė. Aišku faina pašaudyt kol nenusibosta. Stalker: Call of Pripyat jau daug labiau patiko. Bet Fallout 3 dialogų, questų, lokacijų gausa vistiek aplenkia. Dar character development. Bet šiaip jo, galima sakyti, kad viskas skonio reikalas, nes kai kur Stalker tikrai geresnė atmosfera, o ir šaudymas daug malonesnis.
O dėl Bethesda, man patiko visi jų žaidimai (elder scrolls ir fallout), bet nepatiko Rage. Tai Stalker tipo žaidimui kurti jie gal ir nelabai tinka mano nuomone.


Top
   
PostPosted: 2012-08-05 9:27 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-01 19:11
Posts: 188
Location: Kleboniškės
As pritarsiu Nomad, bethesda tokiam zaidimui mano nuomone nelabai tinka. Fallout, kad ir postapocalyptic yra amerikietiskos atmosferos zaidimas, lokacijos, personazai viskas yra ten. Stalkeris su tokiu paciu settingu visiskai kitoks, atmosfera niuresne ir tamsesne ir ji tikrai buvo isskirtine. Kas del bugu taip ju buvo visada, bet cia jau manau labiau finansiniai dalykai ir problemos imones viduje, taciau bugus galima istaisyti su patch, o sudino zaidimo neistaisys jokie patch. Gaila, kad GSC tenka atiduoti kurima kai rodesi, kad po serijos sekmes pagaliau atsigaus ir su antra dalimi des kaip reikalas.

_________________
So close and yet so far...


Top
   
PostPosted: 2012-08-05 22:53 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Na, aš to super šedervo originaliame „S.T.A.L.K.E.R.“ neįžiūrėjau – eilinė šaudyklė su siaubo elementais (nors „F.E.A.R.“ tuos siaubo elementus padarė kur kas subtiliau ir n kartų įspūdingiau, ten aš tikrai nuo kėdės šokinėjau kartkartėmis. Beje, kodėl abiejuose žaidimuose pavadinimai a'la akronimai? Sutapimas ar ukrainiečiai nusižiūrėjo?) ir daug bug'ų. Atmosfera taip, nebloga. Mechanika ir AI irgi užskaitau. Visa kita... Nesužavėjo nei siužetas, nei quest'ai (ok, kalbant apie quest'us „nesužavėjo“ yra labai labai švelnus išsireiškimas, bet tebūnie). Žodžiu, priešingai nei „Fallout“ atveju didelės panikos čia nekeliu ir net manau, kad bus visai įdomu pamatyti „Bethesda“ interpretaciją. Aišku, su sąlyga, kad pagaliau nusipirksiu kompiuterį, kuris patemps kažką, sukurto per paskutinius 5 metus... :E

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
PostPosted: 2012-08-28 17:11 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Aš nesu didelis FPS žinovas, Stalkeris yra vienas iš nedaugelio žaistų. Jei jis „nothing special“, tai jei kas parekomenduotų kažką panašaus bet geresnio, būtinai išbandyčiau. Key points:

* FPS
* Sandboxas
* Atmosfera
* Įdomus settingas.
* Gera grafika.
* Tipo-realistiškas ir sunkus (AI bent jau egzistuoja ir karts nuo karto sugeba atlikti kažkokį taktinį manevrą, šūvis į galvą dažniausiai užmuša vietoje ir pan.), jei full-Rambo mode yra adekvati žaidėjo taktika, tai žaidimas nedomina. Nebent kiti privalumai labai jau didžiuliai arba visas žaidimas komikso žanro (žr. Borderlands)

Iš modernių, ir sakydamas modernių turiu omeny naujesnių už Q2, esu ko gero žaidęs tik STALKER ir Borderlands. Šiek tiek Crysis 2, bet didelio įspūdžio nepaliko, nepaisant tam laikmečiui state of art grafikos. Žiūrėjau gana daug Black ops video, iš smalsumo nes tai kaip ir e-sportas, bet ten ne sandboxas ir šiaip per daug nesužavėjo. Tuo maždaug ir baigiasi mano FPS patirtis, jei nieko nepamiršau.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited