Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 2:34

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
 Post subject: Borderlands 2
PostPosted: 2012-09-18 17:45 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Šiandien išėjo Borderlands 2. Kaip ir visada, entuziastai gerai padarė susivaldę ir nepreorderinę: Lietuvoje iš Steam galima gauti tik rusišką versiją, kur viskas bus rusų kalba ir multiplayerį galima žaisti tik su kitomis rusiškomis versijomis. T.y. tik su Rusijos, Ukrainos, Estijos ir Lietuvos gyventojais. Paskubėjusiems fanboyjams gera naujiena, kad 2K norintiems pažadėjo refundą :)

http://www.joystiq.com/2012/09/18/borde ... speak-out/
http://www.strategyinformer.com/news/19 ... ian-gamers

Aš pats ketinu išbandyti žaidimą įprastu išbandymo būdu, labai atidžiai, kruopščiai ir išsamiai išbandyti to be sure. (Unrelated piece of trivia: Skidrow jį nulaužė nespėjus nė parai praeiti). Jei bus bent toks geras kaip pirmieji Borderlands, gal visai ir nusipirksiu.... po metų, per Steam išpardavimą, jei jau bus prieinama normali versija. 2K jau su Civ 5 įrodė, kad jais pasitikėti galima nedaugiau kaip Ubisoftu.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Borderlands 2
PostPosted: 2012-09-18 22:17 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Manau beveik visuomet apsimoka palaukti metus prieš perkant žaidimą. Tuomet jie ne tik pigesni, bet ir su patch'ais ir mod'ais. Iššimtys būtų MMO. Taip pat jeigu žmogus aktyvus geimeris įvairiuose forumuose, čatuose ir kituose socialiniuose sluoksniuose tai suprasčiau, kad nenori atsilikti nuo to, kas ant bangos :)


Top
   
 Post subject: Re: Borderlands 2
PostPosted: 2012-09-19 10:18 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Na iš tiesų laukiau šito žaidimo. Ir nors nelaikau savęs labai fanbojum jau buvau užsipreorderines (Man kiek keista nuostata to nedaryti iš principo). Dabar aišku esu padavęs prašymą refundui ir manau galima bus su Nomadu paderinti multiplayerio testavimo galimybes...

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject: Re: Borderlands 2
PostPosted: 2012-09-19 11:53 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Čia turbūt ne vieta apie tai klausti... bet įdomu, o kodėl taip iš vis daroma, kai žaidimo versijos suskirstomos regionams? Ta prasme, tada sąvoka "online multiplayer" gan smarkiai apkarpoma. Pvz., tada aš negaliu su draugu Britanijoj žaist? Kadangi esu matęs ne vieną tokį pavyzdį, tai turbūt susiję ne tik su rinkodaros, bet ir techniniais dalykais?


Top
   
 Post subject: Re: Borderlands 2
PostPosted: 2012-09-19 12:09 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
Manau esminis argumentas, kad pagal regioną jungiesi prie serverių kurie tau arčiau -> turi mažesnį lagą -> turi geresnį game experience;)


Top
   
 Post subject: Re: Borderlands 2
PostPosted: 2012-09-19 12:14 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Nežinau kaip su techninėm detalėm (galimas atvejis yra niuansų su Rusišku internetu: reguliavimas, kaina, greitaveika, serveriai), tačiau neretai minima paprastesnė priežastis: Pinigai.

Rusijos regionui daroma special versija, kuri kainuoja kokį ketvirtadalį europietiškos kainos (12/15 eur). Daroma nes europinę kaina niekas neperka, o agresyviai piratina ir už tuos pačius penkioliką eurų parduoda "Lariokuose" piratines versijas. Čia mes išpindėję gero interneto sąlygomis, o Rusijoje nesu tikras ar jau panaikinti mėnesiniai downloado limitai ant interneto planų.

Tačiau jei nedėsi dirbtinio ribojimo tai atsiranda galimybė pirkti rusišką raktą europiečiui, ir žaisti ją. Kalbos barjeras ne visai problema nes language packas užsideda lengviau negu online serviso nulaužimas...

IMO tai load of BS. Nematau priežasčių kodėl ir toje pačioje rusijoje negali padėti ir pigią vietinę ir brangią europinę versijas, bent jau skaitmeninės distribucijos priemonėmis. Single player žaidimus (tiksliau tokius kurių multiplayeris man nerūpi) ramiai pirkčiau kad ir rusiškas pigias versijas o ten kur reikia online brangesnes global. Tačiau būtent dirbtinis ribojimas, kad negaliu pirkti global versijos skaitmeniniu būdu (bent be machinacijų: nes yra galimybė pirkti po VPNo į Didžiąją Britanija, arba susiorganizuoti kad kažkas ten sėdintis nupirktų ir persiūstų raktą) ir siutina.

Na ir slap in a face kad visas sovietinis regionas pažymėtas tagu Rusija. Ar čia 1C sugebėjo užsimušti kažkokias globalaus distributoriaus teises ant baltijos šalių ar tiesiog nėra Lietuvoje su kuo šnekėtis užsienio leidėjams?

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject: Re: Borderlands 2
PostPosted: 2012-09-20 11:38 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
(Man kiek keista nuostata to nedaryti iš principo).
Paprasčiausiai ką tik išleisti žaidimai per dažnai būna neįmanomi žaisti dėl absurdiško bugų kiekio ir balanso problemų. Nekalbant apie įvairius linksmus netikėtimus. Bet žinoma jei tau smagu, preorderinkis ir paskui refundinkis, whatever floats your boat.

Aš jau šiek tiek pažaidžiau, pirmas įspūdis gana geras. Tik User interfeisas labai nepatogus, turiu omeny items/skills ir t.t. interfeisą. Pats tas „pagrindinis“ interfeisas jau žymiai patobulintas nuo Borderlands 1 laikų.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Borderlands 2
PostPosted: 2012-09-20 11:44 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
gijas wrote:
Manau esminis argumentas, kad pagal regioną jungiesi prie serverių kurie tau arčiau -> turi mažesnį lagą -> turi geresnį game experience;)
Papildomai, kitaip nebūtų galimybės padalinti žaidėjus po serverius, dauguma stovėtų tušti, o keli patirtų nesąmoningas apkrovas. Pvz. StarCraft II visi žaistų tik Korėjos serveryje, kas turi pakenčiamą internetą. Likusiems būtų problema susirasti oponentų. Dabar tai yra labai sunku, nes negyvenant Korėjoje neišeina net taip paprastai įsigyti korėjietišką žaidimo versiją. Bet egzistuoja įvairūs, gan sudėtingi workaroundai.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Borderlands 2
PostPosted: 2012-09-20 14:27 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Quote:
(Man kiek keista nuostata to nedaryti iš principo).
Paprasčiausiai ką tik išleisti žaidimai per dažnai būna neįmanomi žaisti dėl absurdiško bugų kiekio ir balanso problemų. Nekalbant apie įvairius linksmus netikėtimus. Bet žinoma jei tau smagu, preorderinkis ir paskui refundinkis, whatever floats your boat.
Na kam teip piktai. Iš visų mano preorderintų žaidimų pirmas kartas kai norėjau refundo. Ir tai gavau atsakyma iš steamo, kad 2k nusileido ir padarys abi versijas prieinamas. Dėl bugų tai jo jų būna neleistinai daug pastaruoju metu. Vat kas prarandama žiūrint į piratines versijas tai online supportas. Neretai nulaužti žaidimai tėra šešėlis nuo esrb unrated online experienco.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject: Re: Borderlands 2
PostPosted: 2012-09-20 15:43 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote:
gijas wrote:
Manau esminis argumentas, kad pagal regioną jungiesi prie serverių kurie tau arčiau -> turi mažesnį lagą -> turi geresnį game experience;)
Papildomai, kitaip nebūtų galimybės padalinti žaidėjus po serverius, dauguma stovėtų tušti, o keli patirtų nesąmoningas apkrovas. Pvz. StarCraft II visi žaistų tik Korėjos serveryje, kas turi pakenčiamą internetą. Likusiems būtų problema susirasti oponentų. Dabar tai yra labai sunku, nes negyvenant Korėjoje neišeina net taip paprastai įsigyti korėjietišką žaidimo versiją. Bet egzistuoja įvairūs, gan sudėtingi workaroundai.
Kažkodėl manau kad tai yra tavo paties išvedžiojamai. Labai daug kas nežaistų vien dėl lago - kad ir koks geras internetas tavo būtų, korėjos serve tu turėsi minimum 200 ms. Visų antrą, net jei versija nebūtų korėjietiška, žaisti su žmonėm kurie negali ar nenori replikuoti arabiška abecele gali būti mažu mažiausiai diskomfortiška.

Vienok, jei būtų galimybė žaisti korėjoj, ir tu ten žaistum - negalvok kad ir kiti taip galvoja.
Beje starcraft 1, buvo būtent tokia galimybė, žaisti eu, korėjoj, arba usa(west arba east). Iš mano patirties dauguma lietuvaičių žaidė europoj, su perėjimu tam tikromis piko valandomis į usa serverius.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited