Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 2:01

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 54 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6
Author Message
PostPosted: 2012-11-11 2:01 
Offline

Joined: 2009-06-20 21:22
Posts: 33
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Aš labai lietuviškai pasakiau, kad ne, negaliu susidaryti įspūdžio iš Lets Play. Sovijau, kodėl sakai, kad galiu? Esi tikras, kad pažįsti mane geriau už mane patį?
Esu tikras tik dėl to, ką man pats pasakei, o pasakei, kad viena iš priežasčių kodėl negali susidaryti įspūdžio apie žaidimą yra ta, kad neva trūksta laiko peržiūrėti viso žaidimo Let's Play, į ką aš atsakiau, kad apžvalgos taip pat nesiremia viso žaidimo perėjimu, o dažniausia tik menka jo dalimi. Tuomet lieka nuobodumo, entertainmento aspektas. Bet jis man atrodo mažų mažiausiai keistas ir lyg ne savo vietoje, nes juk pagrindinis apžvalgos žiūrėjimo tikslas lyg ir turėtų būti informacijos gavimas.
Quote:
Nepavargai demonstruotis, koks tu išskirtinis ir anaiptol ne vidutinybė ir tikrai jau be vartotojiško mentaliteto? Na bet tęsk, tęsk
Tęsiu, tęsiu gi :wink:


Top
   
PostPosted: 2012-11-12 11:20 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Žinai pasakysiu iš savo varpinės apie Lets play. Esu "perėjęs" daugybę žaidimų tokiu būdu. Dažniausiai ne per youtubą, o pas draugą kur "žaisdavom" dviese vieną žaidimą. Dažniausiai tai buvo visokie action tipo žaidimai, tačiau buvo visokių.
Pirma ne visus vienodai įdomu žiūrėti (Final fantasy tactis yra labai nuobodus stebėti, bet labai nieko žaisti. Alternatyviai Valkyria cronicles yra tactika kurią ir stebėti žaidžiamą yra įdomu).
Antra vienokiu ar kitokiu būdų vis tiek turi įtaką žaidimui (Išgerk potiona, tavo questas į šiaurę, atsargiai pareina priešai iš dešinės ir t.t.). Kai neturi jokios įtakos žaidimui tai jis praranda labai daug savo žąvesio. Juk tai tėra numetimas jo iki neinteraktyvaus Filmuko lygio!
Trečia kaip žmogus nurodantis mechaniką kaip kertinį žaidimo elementą labai įdomiai pasirinkote ketegoriškuma apie lets play. Lets Play visiškai neparodo svarbaus mechaninio žaidimo aspekto: Kontrolės schemos. FPSas žaidžiamas konsolės joystiku ir pelės klaviatūros būdu man skiriasi kaip diena ir naktis. Iš Lets play to nei matosi nei jaučiasi. Tad Mechaniką geriausiai gali sužinoti tik iš Demo (arba "Demo").

Dar norėjau pakomentuoti apie jūsų kritiką dėl "War of Roses" review. Realistiškumas ir brutalumas yra kokios mechanikos?

Bendrai paėmus nurodyti puslapiai kaip tik sudarė įspūdį labai negeros vieos informacijai rinktis (pagal pačio Sovijaus pateiktus paramatrus no less): jokios patirties pasirinktame žanre ir nešališkumai. Tokį įspudį susidariau pažiūrėjęs man patikusių žaidimų review. Bendrai paėmus susidarė įspūdis, kad visa bendruomenė tiesiog nori prieš kažką prieštarauti ir tiek.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
PostPosted: 2012-11-13 1:09 
Offline

Joined: 2009-06-20 21:22
Posts: 33
Location: Vilnius
Aivaras wrote:
Pirma ne visus vienodai įdomu žiūrėti (Final fantasy tactis yra labai nuobodus stebėti, bet labai nieko žaisti. Alternatyviai Valkyria cronicles yra tactika kurią ir stebėti žaidžiamą yra įdomu).
Aš maniau, kad kalba eina apie tai, kaip susirasti, susižinoti informacijos apie žaidimą, kaip susidaryti pirmą įspūdį apie dominantį žaidimą (kam ir yra skirti review, nuo kurių juk viskas prasidėjo ir kurių pavyzdžių prašėte)... taigi kodėl reikia, kad jie būtų įdomūs? Juk nesiruoši žiūrėti jų kelias dienas vien tam, kad pamatytum pačio žaidimo eigą.
Quote:
Antra vienokiu ar kitokiu būdų vis tiek turi įtaką žaidimui (Išgerk potiona, tavo questas į šiaurę, atsargiai pareina priešai iš dešinės ir t.t.). Kai neturi jokios įtakos žaidimui tai jis praranda labai daug savo žąvesio. Juk tai tėra numetimas jo iki neinteraktyvaus Filmuko lygio!
Taip, spoileriai yra vienas iš dalykų, kuriuos reikia turėti omenyje, bet vėlgi, viso žaidimo žiūrėti juk nebūtina, kad nuspręstum ar tave jis domina ar ne.
Quote:
Trečia kaip žmogus nurodantis mechaniką kaip kertinį žaidimo elementą labai įdomiai pasirinkote ketegoriškuma apie lets play. Lets Play visiškai neparodo svarbaus mechaninio žaidimo aspekto: Kontrolės schemos. FPSas žaidžiamas konsolės joystiku ir pelės klaviatūros būdu man skiriasi kaip diena ir naktis. Iš Lets play to nei matosi nei jaučiasi. Tad Mechaniką geriausiai gali sužinoti tik iš Demo (arba "Demo").
Bet juk kaip tau jaučiasi valdymas niekaip kitaip ir nesužinosi (nei iš rašytinių review, nei TotalBiscuit, nei kitokiu būdu), tik pats išmėginęs. Bet vėl, eilinį kartą, mes juk kalbame apie atvejus kada norime susižinoti kažką apie žaidimą jo net neišbandžius... kitu atveju, žinoma, pačiam pamėginti bus geriau už bet kokią kitą alternatyvą (ar tai būtų review ar let's play).
Quote:
Dar norėjau pakomentuoti apie jūsų kritiką dėl "War of Roses" review. Realistiškumas ir brutalumas yra kokios mechanikos?
Kažko nesupratote, ten buvo sarkazmas. Galbūt "svarbius žaidimo aspektus" reikėjo dėti į kabutes, maniau, kad bus aišku iš konteksto, jog šaipausi iš to, kad brutalumui, realistiškumui skiriamas dėmesys toje apžvalgoje.
Quote:
Bendrai paėmus nurodyti puslapiai kaip tik sudarė įspūdį labai negeros vieos informacijai rinktis (pagal pačio Sovijaus pateiktus paramatrus no less): jokios patirties pasirinktame žanre ir nešališkumai.
Na, nežinau, be konkretesnių pavyzdžių sunku kažką pasakyti apie tai ar apžvalgos parašytos be patirties pasirinktame žanre ar su. Bet štai "nešališkumas" niekada nebuvo mano parametras. Bet kokio dalyko kritika, apžvalga bus šališka. Tiesą sakant geriausi kritikai, apžvalgininkai kitose srityse kaip tik yra labai šališki... Šališki savo pasirinktiems vertinimo principams. Iš savo dalyko eksperto tu juk ir nori jo nuomonės, vertinimo.


Top
   
PostPosted: 2013-12-22 19:40 
Offline

Joined: 2009-06-20 21:22
Posts: 33
Location: Vilnius
Nesenai radau dar vieną puikų tinklapį, jei kam vis dar įdomu:
http://www.learntocounter.com/

Tiesa, apžvalgų dar mažoka, bet iš jau esančių straipsnių galimna susidaryti nuomonę apie rašančiojo filosofiją, kriterijus. Ypač įdomūs ir kažkiek atitinkantys temą yra šie straipsneliai:
http://www.learntocounter.com/re-when-d ... ay-of-fun/
http://www.learntocounter.com/i-play-fo ... deo-games/
http://www.learntocounter.com/apples-an ... nd-morons/


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 54 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited