Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 10:16

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2012-11-06 11:05 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Yra toks nepernelyg daug laiko reikalaujantis fantastinis žaidimas -http://renaissancekingdoms.com – kurio žemėlapyje kažkodėl vis dar nėra Lietuvos. Pagalvojau, gal rašykų fantastams būtų įdomu?

Žaidimą iš esmės sudaro dvi dedamosios.

Pirmoji – tai nedidelė statiškai iliustruota mechanika, grįsta paros ciklu: pavalgyti, apsidirbti laukuose, apsilankyti turguje. Šiems veiksmams (gal išskyrus rinkos stebėjimą turguje) pakanka 15 minučių per dieną.

Yra nedidukė lygių sistema. Gimstama nulinuku - samdiniu, pirmasis lygis jau gali pirktis dirbamos žemės, antrasis – dirbtuves (malūną, kepyklą, kalvę, staliaus dirbtuves, mėsinę, siuvyklą ir dar keletą). Trečiasis gali mokytis ir neišvengiamai yra įtraukiamas į politiką.

Mano personažas yra prie pat trečiojo lygio ribos, todėl galiu konsultuoti, kaip per 10 dienų tapti fermeriu (1 lg), per tris mėnesius - amatininku (2 lg), o per pusantrų metų – bajoru (3 lg).

Antroji žaidimo dedamoji – tai tam tikras foruminis rpg. Mano personažas (panašiai kaip ir aš pats), yra niūrokas svetimšalis, tad daug rpg teksto jis sugeneruoti ir negali. Antra vertus, savo valstybes įsteigę lenkai ir kitos tautos turi galimybę atžaisti roles gimtąja kalba.

Žaidimo viduje yra visai įdomus įrankis – frazių vertimo sistema. Ketinu per gerą mėnesį peržiūrėti visą sąrašą (iki manęs paskutiniai pokyčiai daryti 2011 m.). Jei gerai suprantu, aukštas šio sąrašo procentas yra viena iš Renesanso Lietuvos įsteigimo sąlygų.

Kita sąlyga - reikia daugiau žaidėjų iš Lietuvos.

Jei ši ideja pasirodytų Jums įdomi, kviesčiau prisijungti, registruokites gyventi Anglijoje, mano implementacija „Ruukas“ reziduoja Bridžvoteryje, paštu mielai konsultuosiu naujokus, o tuos, kurie kokiu nors būdu atvyktų į BW, galėčiau net paremti lėšomis ar daiktais.

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
PostPosted: 2012-12-03 11:37 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Renesanso karalystėse atsirado 170 naujų sankryžų. Na, 170 new nodes, tai reikštų šimtą ir dar septynias dešimtis naujų taškų, kuriais eina RK keliai ir kuriuose apsistoja nakčiai tais keliais judantys keliauninkai.

(http://rzu.lt/?2012-12-03)

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
PostPosted: 2013-01-16 12:14 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Mano personažas staiga sugalvojo ir ėme rašyti knygą. Be savo įspūdžių ir žinynų vertimų jis ketina dėti kai kurias įdomias savo bendravimo su lenkais, portugalais patirtis (pirmieji siūlo atkurti dvikalbę kunigaikštystę, antrieji yra labai aktyvūs kartografai).

Labai susidomėjęs žiūrėsiu, kaip jam seksis.

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited