Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 1:29

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2013-05-24 20:47 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-01 19:11
Posts: 188
Location: Kleboniškės
Kažkaip keista kai niekas taip ilgai tokios temos nepakūrė. Visgi proga galima sakyti neeilinė, Obsidian Ent ir Inxile (Black Isle, Interplay) pagaliau rado būda kaip sudėti visų fanų pinigus į krūvą, kad galėtų padaryti ko abi pusės nori. Senomis tradicijomis paremtą cRPG, su plačiais personažų, moralės, personažo tobulinimo ir kitų gėrių pasirinkimais.

Kol kas pinigus surinkę trys projektai, Obsidian Project Eternity (primena kažkuo man matyti vaizdai, nors jų nedaug, Icewind Dale labiau nei BG). Ir Inxile Wastland 2 (manau darys tai ką būtų darę Fallout 3 tik su team'u) bei labai laukiamas Torment: tides of numenera (šiaip didelė atsakomybė gula, bet žvelgiant, kad kurs vos ne ta pati gauja + ir Patrick Rothfuss manau nepašiukšlins žada labai daug). Visi jie pasižymi izometriniu vaizdu, nors ir bus 3d arba dalinai 3d, ale jokių vaizdų "iš už nugaros" nebus.

Bet manau visiems visa informacija ir taip žinoma, tiesiog bendram vaizdui surašyta. :) Kas labiausiai džiugina, tai ne izometrija ar, kad labiau lygiuosis į senus rpg (nes patiko man tiek ir Mass Effect, DAO) bet kad nusimato tikrai kokybiški žaidimai iš pažįstamos gaujos, tad daugiau ar mažiau žinai ko tikėtis. Ir visgi kai pinigus mokėjo būtent žanro fanai, tai ir žaidimai kuriami jiems, kūrėjams atrišdami rankas neiškoti kompromisų darant konsolei portą ir pan.

Kokie pačių lūkesčiai? Gal yra ir prisidėjusių prie kickstarter?

_________________
So close and yet so far...


Top
   
PostPosted: 2013-05-25 21:07 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
laukiam, skaitom, sekam.

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
PostPosted: 2013-05-27 10:38 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Project Eternity paaukojau truputį inkstų pinigų, maždaug tiek, kiek žaidimas ir šiaip turėtų kainuoti. Iš to, ką mačiau, man labai patinka. Tiesa, kol kas mačiau tik idėjas ir grafinio variklio pristatymą, bet laiko dar yra :)

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
PostPosted: 2013-05-27 20:50 
Offline

Joined: 2011-07-22 19:58
Posts: 59
Location: Vilnius
O ką manot apie naująjį Ultima? Man tai labai įtartinas pasirodė pats treileris su pasenusia grafika (suprantu, kad ten alpha, bet kitos alphos atrodo kaip pradiniai modeliai geruose varikliuokuose, čia taip neatrodo) bei tai, jog Garriot'as kaip revoliucinio žaidimo pavyzdį davė Ultima IX

O dėl kitų minėtų čia tai taip, labai laukiu


Top
   
PostPosted: 2015-03-26 16:17 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Sklinda gandai, kad Pillars of Eternity steame pasirodė užu kuklius 45 USD


Top
   
PostPosted: 2015-03-30 21:57 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Sklinda gandas,kad double click inventoriuj ištrina kai kuriuos skill'us... Man kažkaip atrodo tikram old school tokių pokštų nebūdavo.

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited