Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Old school RPG sugrįžimas (Torment; Eternity; Wastelands 2)
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=4&t=7086
Page 1 of 1

Author:  Thetruth [ 2013-05-24 20:47 ]
Post subject:  Old school RPG sugrįžimas (Torment; Eternity; Wastelands 2)

Kažkaip keista kai niekas taip ilgai tokios temos nepakūrė. Visgi proga galima sakyti neeilinė, Obsidian Ent ir Inxile (Black Isle, Interplay) pagaliau rado būda kaip sudėti visų fanų pinigus į krūvą, kad galėtų padaryti ko abi pusės nori. Senomis tradicijomis paremtą cRPG, su plačiais personažų, moralės, personažo tobulinimo ir kitų gėrių pasirinkimais.

Kol kas pinigus surinkę trys projektai, Obsidian Project Eternity (primena kažkuo man matyti vaizdai, nors jų nedaug, Icewind Dale labiau nei BG). Ir Inxile Wastland 2 (manau darys tai ką būtų darę Fallout 3 tik su team'u) bei labai laukiamas Torment: tides of numenera (šiaip didelė atsakomybė gula, bet žvelgiant, kad kurs vos ne ta pati gauja + ir Patrick Rothfuss manau nepašiukšlins žada labai daug). Visi jie pasižymi izometriniu vaizdu, nors ir bus 3d arba dalinai 3d, ale jokių vaizdų "iš už nugaros" nebus.

Bet manau visiems visa informacija ir taip žinoma, tiesiog bendram vaizdui surašyta. :) Kas labiausiai džiugina, tai ne izometrija ar, kad labiau lygiuosis į senus rpg (nes patiko man tiek ir Mass Effect, DAO) bet kad nusimato tikrai kokybiški žaidimai iš pažįstamos gaujos, tad daugiau ar mažiau žinai ko tikėtis. Ir visgi kai pinigus mokėjo būtent žanro fanai, tai ir žaidimai kuriami jiems, kūrėjams atrišdami rankas neiškoti kompromisų darant konsolei portą ir pan.

Kokie pačių lūkesčiai? Gal yra ir prisidėjusių prie kickstarter?

Author:  Karakurt [ 2013-05-25 21:07 ]
Post subject:  Re: Old school RPG sugrįžimas (Torment; Eternity; Wastelands

laukiam, skaitom, sekam.

Author:  Laiqua [ 2013-05-27 10:38 ]
Post subject:  Re: Old school RPG sugrįžimas (Torment; Eternity; Wastelands

Project Eternity paaukojau truputį inkstų pinigų, maždaug tiek, kiek žaidimas ir šiaip turėtų kainuoti. Iš to, ką mačiau, man labai patinka. Tiesa, kol kas mačiau tik idėjas ir grafinio variklio pristatymą, bet laiko dar yra :)

Author:  MrSarkasmus [ 2013-05-27 20:50 ]
Post subject:  Re: Old school RPG sugrįžimas (Torment; Eternity; Wastelands

O ką manot apie naująjį Ultima? Man tai labai įtartinas pasirodė pats treileris su pasenusia grafika (suprantu, kad ten alpha, bet kitos alphos atrodo kaip pradiniai modeliai geruose varikliuokuose, čia taip neatrodo) bei tai, jog Garriot'as kaip revoliucinio žaidimo pavyzdį davė Ultima IX

O dėl kitų minėtų čia tai taip, labai laukiu

Author:  Pjovejas [ 2015-03-26 16:17 ]
Post subject:  Re: Old school RPG sugrįžimas (Torment; Eternity; Wastelands

Sklinda gandai, kad Pillars of Eternity steame pasirodė užu kuklius 45 USD

Author:  sorlac [ 2015-03-30 21:57 ]
Post subject:  Re: Old school RPG sugrįžimas (Torment; Eternity; Wastelands

Sklinda gandas,kad double click inventoriuj ištrina kai kuriuos skill'us... Man kažkaip atrodo tikram old school tokių pokštų nebūdavo.

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/