Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 14:09

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
 Post subject: Divinity: Original Sin
PostPosted: 2014-07-15 9:50 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Tai va, noriu pasidalint savo nuostabiu atradimu :)
http://www.divinityoriginalsin.com/

RPG pagal geriausias Baldur's Gate tradicijas (kiek mano ne itin didelis patyrimas leidžia spėti), tik grafika jau šiuolaikiška :) Visiems tokios klasikos mėgėjams rekomenduoju bent jau pabandyti.

Galimas multiplayerio režimas (dviese). Jei žaidžiat single playerį, tai vis tiek valdot 2 pagrindinius herojus nuo pradžių.
Spoileris:
(kaip seniai beturėjau tokį smagumą :D "žiūrėk, mes tiriam žmogžudystę ir ieškom kur dingo lavonas? Matai tą gražų kapelį įtariamojo kieme, davai pakasinėjam?" <kapas gražiai prižiūrėtas, ar tikrai jūs norite išniekinti jį?> <taip> <susiraskite kastuvą>... ieškom,. randam, kasam BUUUUMMM trapsas! 2000 dmg... OK, load :D )


Top
   
PostPosted: 2014-07-18 17:57 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
O istorija, scenarijus, pasaulis ir veikėjų detalumas ir įdomumas skalėje nuo Icewind Dale iki Planescape Torment? :)


Top
   
PostPosted: 2014-07-18 18:12 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Kristijonas wrote:
O istorija, scenarijus, pasaulis ir veikėjų detalumas ir įdomumas skalėje nuo Icewind Dale iki Planescape Torment? :)
Vienas, dalykas, anų nesu žaidęs (biškį gėda :)) antras dalykas: esu dar tik pirmam mieste (esu šarka :) ir mėgstu rankiot visus sidequestus, kuriuos tik sugebu atrast, o ir laiko biškį trūksta žaist), tai sunku kalbėt globaliai kol kas.
Turiu biškį priekaištų dėl pagrindinės misijos atskleidimo "stiliaus", ar kaip išsireikšti... Nu esi svarbus ten paukštis vienoj misijoj, tiri ten tokią žmogžudystę. Ir staiga... TRACHBABACH, tu esi vienintelė viltis gelbėt šį pasaulį :) Kiek per staigus šuolis man buvo, ale toliau viskas vėl pakankamai nuosekliai.
Kas žaidė visokius Planescape, tai sakė veikėjų kūrimas patiko. Man asmeniškai kiek trūksta ala "ingame paaiškinimų" ką koks skilas ateityje duoda. Nu pvz.: pasiimi skilą "Man-at-arms" jis ten leidžia visokių abilkų, naudingų fiziniame kombate išmokti. Bet vat, kokios tos galimos abilkos, tai sąrašus randi tik visokiuose internetuose.
Kombat sistema, kaip Jagged Alliance (bent man taip sakė, nes to irgi nežaidžiau :)). T.y. turn based su action pointais. Veikėjai eina pagal iniciatyvos eilę.


Top
   
PostPosted: 2014-07-18 18:51 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Man didžiasias minusas D:OS tai kad ta šiuolaikiška grafika tokia flashy splashy. Bet išbandysiu žaidimą turbūt, gal kai daugiau patchų išeis. Mėgstu baigtinius produktus (kartais buvimo piratu privalumas :) )


Top
   
PostPosted: 2014-07-18 19:10 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Mėgstu baigtinius produktus (kartais buvimo piratu privalumas :) )
Čia privalumas kad piratai mėgsta baigtinius, ar kad piratai gauna baigtinius kažkokiu paslaptingu būdu, neprieinamu susimokantiems už produktą? Kažkaip maniau perkantiems lengviau ir greičiau gauti visus patchus, nereikia laukti kol ir juos nucrackins

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2014-07-18 19:14 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Dažnai žaidimai piratus pasiekia tik po daug laiko, kai jau būna su patchais ir net papildymais išleistais, todėl esi priverstas laukti. Bet geriau pagalvojus, gal taip daugiau anksčiau buvo.


Top
   
PostPosted: 2014-07-18 19:17 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Turi omeny žaidimą nucrackina diena po išleidimo vėliausiai, pirmus pora patchų per kokią savaitę, o vėlesnius patchus kažkas varginasi crackinti nebent jei žaidimas labai populiarus?

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2014-07-18 22:15 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Kristijonas wrote:
Man didžiasias minusas D:OS tai kad ta šiuolaikiška grafika tokia flashy splashy. Bet išbandysiu žaidimą turbūt, gal kai daugiau patchų išeis. Mėgstu baigtinius produktus (kartais buvimo piratu privalumas :) )
Turiu prisipažinti didžiulę nuodėmę: nusipirkau šį žaidimą oficialiai iš steamo! Už visus 40 EUR ir vos po 2 val testo torentinės versijos. Nes tiesiog galiu (kaip ir nemažai čia skaitančių, manau)... ir manau, kad reikia skatinti tai, ką aš mėgstu :P


Top
   
PostPosted: 2014-07-19 5:13 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Kiek pabandžius - rock/paper/scissors reikalas ir pagrindinių veikėjų "dialogai" visiškai nereikalingas reikalas. Fokusai iš serijos jei sufeilinai vieną quest'a early on, kitam normalaus sprendimo [išskyrus kill everyone in sight] nėra... bent jau autofeilint'u ir šitą.
Lv20 durys/skrynios su 50k+HP ir... ai, dar neminėjau, kaip nemėgstu, kai damage priklauso nuo level'io skirtumų.


Dienos atradimas buvo, kad fighter'is [t.y. char su pakankamai dideliu St] gali laisvai nešiotis pora-trejetą statinių inventoriuj ir po to jas strategiškai padėstyt prieš sunkesnias kovas... teleportas + oil+poison+fire...
Quote:
Nu esi svarbus ten paukštis vienoj misijoj, tiri ten tokią žmogžudystę. Ir staiga... TRACHBABACH, tu esi vienintelė viltis gelbėt šį pasaulį
O tai jų gyvenimo tikslas on default nėra gelbėti pasaulį nuo "Source"? Nes aš kažkaip tikras, kad šerifais main char'ai tikrai nėra.

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
PostPosted: 2014-07-21 9:16 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Quote:
Kiek pabandžius - rock/paper/scissors reikalas ir pagrindinių veikėjų "dialogai" visiškai nereikalingas reikalas. Fokusai iš serijos jei sufeilinai vieną quest'a early on, kitam normalaus sprendimo [išskyrus kill everyone in sight] nėra... bent jau autofeilint'u ir šitą.
Na, tas "popieriaus-žirklių" reikalas, kaip supratau, yra dėl multiplayerio pagrinde. Mačiau stream'ą, kai dviese žaidė ir žaidėjai buvo sakykim... ne visada sutampančių moralinių nuostatų. Tai visai smagiai tas elementas veikė :) Žaidžiant vienam, aišku, nereikalinga.
Quote:
Lv20 durys/skrynios su 50k+HP ir... ai, dar neminėjau, kaip nemėgstu, kai damage priklauso nuo level'io skirtumų.
Na pagrinde tos durys bent nupaišytos kaip akmeninės ir paprastu dvirankiu kardu vizualiai neišlaužiamos atrodo :) Aš tiesa sakant pora kartų pabandžiau ir pamatęs, kad man rašo "-0" HP, nustojau... O tu kiba bandei kažkuo rimtesniu, kad HP sugebėjai "suskaičiuoti"? :)
Quote:
Dienos atradimas buvo, kad fighter'is [t.y. char su pakankamai dideliu St] gali laisvai nešiotis pora-trejetą statinių inventoriuj ir po to jas strategiškai padėstyt prieš sunkesnias kovas... teleportas + oil+poison+fire...
Jo, kuprinės svorio" reikalas ten gal ne visai realistinis :) Bet pats statinių panaudojimo variantas man patiko... Beje, buvo vienas sidequestas, kurį ruošiausi taikiai pereiti. Deja, ten skersai kelio buvo nuodų bala, kurią man padegus biškį liepsnos kabino šalia esantį ne visai agresyvų trolį, dėl kio jis patapo agresyvus ir iš mano taikių ketinimų nieko nesigavo :)
Quote:
O tai jų gyvenimo tikslas on default nėra gelbėti pasaulį nuo "Source"? Nes aš kažkaip tikras, kad šerifais main char'ai tikrai nėra.
Gal aš ne visai aiškiai išsireiškiau... Man viskas atrodė tarkim, kad policininkai tiria kažkokią eilinę bylą (na žodžiu, svarbios jų pareigos, bet šiaip jau jiems rutina, nes pagal flavorą lyg ir ne pirmiena tokių "source" paieška) ir staiga sako, kad dabar teks sustabdyti Trečią pasaulinį karą. :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited