Forumas.Fantastika.lt

fantastika.lt forumas
Dabar yra 2017-06-27 14:39

Visos datos yra UTC + 3 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 128 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autorius Žinutė
StandartinėPranešimo tema:Re: Witcher 3
Parašytas: 2017-06-19 15:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Klausimas jau perėjusiems - ar baigus pagrindinį questą, galima bus žaisti toliau, for exploration/completeness reasons ir kad galėčiau eiti į expansion'ų questus? Ar reikėtų visa tai padaryti dabar (šiuo metu ką tik pribaigiau Imlerith ir pelkių bobutes, ieškau magių jau turbūt finalinei kovai).

Į viršų
 Aprašymas  

Parašytas: 2017-06-20 9:53 
Atsijungęs

Laiqua rašė:
Klausimas jau perėjusiems - ar baigus pagrindinį questą, galima bus žaisti toliau, for exploration/completeness reasons ir kad galėčiau eiti į expansion'ų questus? Ar reikėtų visa tai padaryti dabar (šiuo metu ką tik pribaigiau Imlerith ir pelkių bobutes, ieškau magių jau turbūt finalinei kovai).

Kiek pamenu, neturėtų iš principo užlokinti sidequestų (berods :)) Nors kai kurie dings elementariai dėl to, kad siužetas taip surežisuotas.

Bet čia, žinok, nesu tikras... Asmeniškai aš suinstaliavau Blood and Wine papildymą dar nebaigęs pagrindinio, tai man paskui papildymo sidequestai kartu aktyvuodavosi su pagrindiniais. Labai patogiai spalva kita žymimi jie buvo.

Į viršų
 Aprašymas  

Parašytas: 2017-06-21 0:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Pjovejas rašė:
Kiek pamenu, neturėtų iš principo užlokinti sidequestų (berods :)) Nors kai kurie dings elementariai dėl to, kad siužetas taip surežisuotas.

Aha, šitą daugmaž žinau. Bet pagrindinio siužeto praktiškai visus sidequestus jau įvykdžiau, dabar realiai tik ekspansijos įdomu.

Cituoti:
Bet čia, žinok, nesu tikras... Asmeniškai aš suinstaliavau Blood and Wine papildymą dar nebaigęs pagrindinio, tai man paskui papildymo sidequestai kartu aktyvuodavosi su pagrindiniais. Labai patogiai spalva kita žymimi jie buvo.

Pirminiai abiejų ekspansijų kvestai man jau aktyvavosi, taip pat Velene yra pilna klaustujų iš Hearts of Stone, tik dar ten neėjau, nes truputį per žemo levelio buvau (nedžiugina vieną vilką penkias minutes mušti, kaip kokį bosą). Dabar jau pakilau iki 30, tai galiu ten keliauti, bet norėtųsi užbaigti pagrindinį siužetą pirmiau.

Į viršų
 Aprašymas  

Parašytas: 2017-06-21 10:09 
Atsijungęs

Laiqua rašė:
Pirminiai abiejų ekspansijų kvestai man jau aktyvavosi, taip pat Velene yra pilna klaustujų iš Hearts of Stone, tik dar ten neėjau, nes truputį per žemo levelio buvau (nedžiugina vieną vilką penkias minutes mušti, kaip kokį bosą). Dabar jau pakilau iki 30, tai galiu ten keliauti, bet norėtųsi užbaigti pagrindinį siužetą pirmiau.

facepalm... Turėjo būt "susinstaliavau Hearts of Stone" :) Blood and Wine dar laukia :)

šiaip kai kurie sidequestai iš ekspansijos man netyčia įsivykdė normaliai. Drąsiai galima imtis iki kokių +2 levelių. Paskui jau stengiausi taip nedaryt, nes tiesiog taip norėjau pats :)

Į viršų
 Aprašymas  

Parašytas: 2017-06-22 10:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Pjovejas rašė:
šiaip kai kurie sidequestai iš ekspansijos man netyčia įsivykdė normaliai. Drąsiai galima imtis iki kokių +2 levelių. Paskui jau stengiausi taip nedaryt, nes tiesiog taip norėjau pats :)

Tai taip, +2 leveliai - fine. +5 - irgi daugmaž fine. +8 - jau nelabai :D

Į viršų
 Aprašymas  

Parašytas: 2017-06-22 10:53 
Atsijungęs

Beje, kaip man smagu buvo tas pelkių raganas pribaigti! Už tai, kad Ciri koją kažkada norėjo suvalgyt! Gaila viena paspruko tik.
Imlerito mirties scena irgi super! (čia jei pamenu, ta kur jam galvą iškepa).

PS: parašyk, ką darysi su Deikstra (ar jau darei? nebepamenu pagal siužetą kurioj tiksliai vietoj ten... prieisi suprasi apie ką aš čia :))

Į viršų
 Aprašymas  

Parašytas: 2017-06-22 11:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Pjovejas rašė:
Beje, kaip man smagu buvo tas pelkių raganas pribaigti! Už tai, kad Ciri koją kažkada norėjo suvalgyt! Gaila viena paspruko tik.
Imlerito mirties scena irgi super! (čia jei pamenu, ta kur jam galvą iškepa).

PS: parašyk, ką darysi su Deikstra (ar jau darei? nebepamenu pagal siužetą kurioj tiksliai vietoj ten... prieisi suprasi apie ką aš čia :))

Aha, bobutės - geri villain'ai, smagu pribaigti.

Su Dijkstra dar nieko nedariau, ką tik jį įkalbėjau, kad atiduotų man Philippą Eilhart.

Į viršų
 Aprašymas  

Parašytas: 2017-06-22 12:14 
Atsijungęs

Laiqua rašė:
Su Dijkstra dar nieko nedariau, ką tik jį įkalbėjau, kad atiduotų man Philippą Eilhart.

Vadinasi dar tiesiog tos vietos nepriėjai :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 128 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Visos datos yra UTC + 3 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: