Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 12:36

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 814 »
Author Message
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-20 22:45 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Uukrul wrote:
Geralto ir Jen santykiai buvo idealus.
Kaip suprantu argumentai baiges (tiksliau ju ir nebuvo). Nestebina.
~2 puslapiai diskusijos ir kol kas geriausias argumentas apie tai kas gero Jen ir Gralto santykiuose yra "alyvos ir agrastai"... Nestebina lol.

Jei lyginat su gyvenimu, tai jei savo draugei paaiškinsi, kad ji bus nevaisinga, nes "tokie tavo principai"... esu tikras būsi principingai vienišas. [ir šiaip draugės, kurios su kitai duodas kaip JEN vadinamos dar blogesniais vardais]...

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-21 1:11 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Realiu istoriju kaip "geriausia drauge" bando nuvyliot/nuvylioja boyfrienda/vyra begales ir paprastai tokios moterys yra vadinamos ne paciais maloniausiais vardais.
Todel mane ir stebina Triss fanklubas.
Mane tai stebina pats konceptas, kad žmogus kažkam „priklauso“ ir kita(s) neturi teisės jį „nuvilioti“. Ypač keista jį taikyti tokiuose santykiuose kaip Jen ir Geralto, kur abi pusės beveik atvirai eidavo į kairę, ir jau visai keista taikyti žaidimo versijoje, kur Geraltas net kortas kolekcionavo :) Bet grįžtant prie viliojimo, man labiau patinka, kai tokiose situacijose vyrai yra laikomi suaugusiais, atsakingais žmonėmis, priėmusiais sprendimą pakeisti partnerę. O ne kažkokiais šuniukais, kuriuos kažkas nuviliojo pamosavęs treatu
Quote:
~2 puslapiai diskusijos ir kol kas geriausias argumentas apie tai kas gero Jen ir Gralto santykiuose yra "alyvos ir agrastai"...
Kiek suprantu norėta pasakyti, kad knygose Geraltui žymiai labiau patiko Jen, ir jei roleplayini veikėją pagal knygas, tenka rinktis Jen. Eit rankioti citatų kaip tai tingiu, bet Geraltui knygose Triss buvo tik draugė ir vienkartinis (gal kelis kart pasikartojęs vienkartinis) nuotykis.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-21 2:24 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
sorlac wrote:
~2 puslapiai diskusijos ir kol kas geriausias argumentas apie tai kas gero Jen ir Gralto santykiuose yra "alyvos ir agrastai"... Nestebina lol.
As irgi sutinku, kad uztruko truputi papasakot tau knygu ir zaidimu siuzeta, bet, kaip matau, visos pastangos nuejo vejais - vel skaitei po zodi per puslapi? Tikrai nestebina :D
Quote:
Jei lyginat su gyvenimu, tai jei savo draugei paaiškinsi, kad ji bus nevaisinga, nes "tokie tavo principai"... esu tikras būsi principingai vienišas.
Bet ne vagis/zmogzudys/isdavikas/[insert your choice here] Situaciju ivairiu buna ir ne viskas yra pateisinama, ypac jei bandoma pateisint tokiais vid. m-los lygio argumentais "svarbiausia, kad jam/jai gerai butu".
O kas del tos konkrecios situacijos knygoje, tai visu pirma ne drauge, o ex, visu antra ne "isgydys", o "gal but", o visu trecia, tai buvo paprasciausia manipuliacija (Neneke minejo, kad tai 100% nepagydoma, tiesiog Jen niekaip negalejo su tuo susitaikyt). Na ir 4-a - in the end neliko jis vienisas, ar ne? =)
Quote:
[ir šiaip draugės, kurios su kitai duodas kaip JEN vadinamos dar blogesniais vardais]...
Abu davesi. Ir, beje, kaip tai pateisina Triss? (jeigu, aisku, tu dar bandai ja pateisint, o ne gincijies del pacio ginco)

Nomad wrote:
Mane tai stebina pats konceptas, kad žmogus kažkam „priklauso“ ir kita(s) neturi teisės jį „nuvilioti“.
Tai ne "konceptas", o moralinis kompasas. Tai sakai, stebina? Turiu blogu ziniu tavo geriausiaim draugui... =)
Quote:
Bet grįžtant prie viliojimo, man labiau patinka, kai tokiose situacijose vyrai yra laikomi suaugusiais, atsakingais žmonėmis, priėmusiais sprendimą pakeisti partnerę. O ne kažkokiais šuniukais, kuriuos kažkas nuviliojo pamosavęs treatu
Yup. Klausimas vertas milijono - ant kiek zmogus, prarades atminti, gali but laikomas atsakingu uz savo poelgius? Na ir klausimas uz centa - ant kiek galima pasitiket zmogumi, kuris uzuot papasakojes apie visa situacija, tiesiog naudojasi proga uzimt kazkieno vieta?
Quote:
Eit rankioti citatų kaip tai tingiu, bet Geraltui knygose Triss buvo tik draugė ir vienkartinis (gal kelis kart pasikartojęs vienkartinis) nuotykis.
Vienkartinis. Nutaike proga po eilinio audringo G&J issiskyrimo ir "beveik nenaudodama magijos" (citata).


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-21 10:21 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Oi, kiek čia fleimo užsikūrė :) Nereikia čia muštis dėl tokių niekų :)

Kas čia jau teisingai parašė, kad aš bandau laikytis knyginio Geralto. O ten yra Jen. Vienareikšmiškai.

Kitą temą galiu pamėtėt (nors ir ne tokią įdomią :)) : Ką darėt su Karadinu tam sidequeste? Man kažkaip jis pasirodė "atsivertėlis apsimetėlis", tai kaip ir finale patapo negyvas...


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-21 10:27 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Uukrul wrote:
As irgi sutinku, kad uztruko truputi papasakot tau knygu ir zaidimu siuzeta, bet, kaip matau, visos pastangos nuejo vejais - vel skaitei po zodi per puslapi? Tikrai nestebina :D
Gal aš irgi truputį papasakosiu. Per visus žaidmus ir knygas, Geraltas duodas su mergom kiek tik gali. Vienintelis skirtumas tarp Jen ir kitų, kad jis su šita pastoviau užsiima. "Last wish" daug maž paaiškina kodėl. Asmeniškai aš
džino magijoj nematau nei ka\ko romantiųko, nei ypatingai įdomaus.
Iš principo, tiek Tris, tiek Jen pirmąkart permiega su Geraltu magijos poveikyje. Jen atveju magija stipresnė, tai reikalas kiek užsitęsia. Labai norint [o man pavyzdžiui skaitant knygas norisi], visus Jen ir Geralto nesutarimu galima vertinti kaip natūralų pasipriešinimą juos siejančiai džino magijai.

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-21 10:50 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
sorlac wrote:
Iš principo, tiek Tris, tiek Jen pirmąkart permiega su Geraltu magijos poveikyje. Jen atveju magija stipresnė, tai reikalas kiek užsitęsia. Labai norint [o man pavyzdžiui skaitant knygas norisi], visus Jen ir Geralto nesutarimu galima vertinti kaip natūralų pasipriešinimą juos siejančiai džino magijai.

Sorlac, jei jau eit prie detalių, tai ten ne viskas taip jau labai džinui nurašytina, bent jau iš geralto pusės. Galima išskaityt, kad jam Jen padarė... hmmm... "stiprų įspūdį" dar prieš džino kerus.
Lygiai kaip ir Triss atveju jis ten aiškiai kažkur 'pagalvoja": "ne"

Bet gyvenkim draugiškai: priskirkim šitą žaidimo opciją skonio dalykui ir tiek. :)


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-21 11:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Pjovejas wrote:
, kad jam Jen padarė... hmmm... "stiprų įspūdį" dar prieš džino kerus.
Kiek pamenu, Geraltui "stiprų įspūdį" darė apie 20% sutiktų moterų:).

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-21 11:11 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
sorlac wrote:
Pjovejas wrote:
, kad jam Jen padarė... hmmm... "stiprų įspūdį" dar prieš džino kerus.
Kiek pamenu, Geraltui "stiprų įspūdį" darė apie 20% sutiktų moterų:).

Vėdrynas apie tai turėtų kitą nuomonę :D

O kaip dėl Karadino? Ar nieks šio nereikšmingo (tiesiogine prasme, bent jau kol kas) epizodo nepamena?


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-21 14:56 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
sorlac wrote:
Gal aš irgi truputį papasakosiu. Per visus žaidmus ir knygas, Geraltas duodas su mergom kiek tik gali. Vienintelis skirtumas tarp Jen ir kitų, kad jis su šita pastoviau užsiima. "Last wish" daug maž paaiškina kodėl. Asmeniškai aš
džino magijoj nematau nei ka\ko romantiųko, nei ypatingai įdomaus.
Neatsibodo? "finaline dvikova su Vilgeforcu aiskiai parodo who is who" (c) me

P.S. "Still better love story than Twilight" (c) Anonimas


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-21 15:00 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Pjovejas wrote:
O kaip dėl Karadino? Ar nieks šio nereikšmingo (tiesiogine prasme, bent jau kol kas) epizodo nepamena?
Na ten vienas is usual TW3 pasirinkimu - kad ir kuri varianta pasirinktum, vistiek sudinai jausies :) Nors butent Karadino q uz ausu pritemptas, jei pvz. Karadinas butu nuzudes Vedryna, nemanau, kad Geraltas kazkam kitam butu leides sprest ka su juo daryt.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 814 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited