Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 12:57

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 14 »
Author Message
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2016-09-21 23:49 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Gaila viena paspruko...


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2016-09-22 9:53 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
http://www.filatelistyka.poczta-polska.pl/sklep_en/

wow... pirmas tiražas jau net išpirktas, kaip suprantu...

Beje, kokia faina buvo Imlerito mirties scena :) net saldu :)


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2016-09-29 23:09 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Pabaigiau Witcher 3. Liūdna dabar...

Pradėsiu Hearts of stone DLC, bet vis tiek kažkaip ne taip...


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-16 17:28 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Pagaliau prisiruošiau pasinerti į šitą šedevrą ir kilo klausimas: kiek valandų jums užtruko viską praeiti? Aš jau trečia savaitė sėdžiu ir turbūt bent 80 (o gal ir visą 100) valandų gryno žaidimo sukišau, pasiekiau viso labo 24 lygį, išvaliau viską, ką įkandau (t. y. iki ~30 lvl) Velene-Novigrade, maždaug įpusėjau Skellige ir susidaro įspūdis, kad man dar bent pusė žaidimo prieš akis. Kažkaip netikėta po „Witcher 2“, kurio užteko gal savaitei (sakyčiau, jis buvo gerokai mažesnis net už pirmąją dalį).

Kitas klausimas dėl balanso: ar tik man vienam atrodo, kad jis baisiai per lengvas? Muštynės kumščiais dar sudaro šiek tiek iššūkio, o visa kita (žaidžiu „Blood and broken bones“ lygiu) tiek banaliai lengva, kad galiu ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti, kiek kartų per visą žaidimą varginausi naudoti eliksyrus ar kitą alchemiją.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-16 17:53 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
ghoul wrote:
Pagaliau prisiruošiau pasinerti į šitą šedevrą ir kilo klausimas: kiek valandų jums užtruko viską praeiti? Aš jau trečia savaitė sėdžiu ir turbūt bent 80 (o gal ir visą 100) valandų gryno žaidimo sukišau, pasiekiau viso labo 24 lygį, išvaliau viską, ką įkandau (t. y. iki ~30 lvl) Velene-Novigrade, maždaug įpusėjau Skellige ir susidaro įspūdis, kad man dar bent pusė žaidimo prieš akis. Kažkaip netikėta po „Witcher 2“, kurio užteko gal savaitei (sakyčiau, jis buvo gerokai mažesnis net už pirmąją dalį).

Kitas klausimas dėl balanso: ar tik man vienam atrodo, kad jis baisiai per lengvas? Muštynės kumščiais dar sudaro šiek tiek iššūkio, o visa kita (žaidžiu „Blood and broken bones“ lygiu) tiek banaliai lengva, kad galiu ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti, kiek kartų per visą žaidimą varginausi naudoti eliksyrus ar kitą alchemiją.
Aš irgi ėjau ilgai, nes vaikščiojau visur, kur tik galėjau ir dariau viską ko prašė (tik ten kažkokių arklių lenktynių laiku nespėjau, o paskui jų ir nebedavė, nes tiesiog... istorija nebeleido).
Skelligas pralėks greitai. Ten atrodo, kad dar liko daug, bet storylaino prasme jau artėji link pabaigos. (žinau žinau, čia evil spoileris, bet taip tau ir reikia :lyzt: )

O įspūdis dėl balanso tai jis teisingas... Žaidime geraltas laaabai "snowbolina" nuo kažkurio ten lygio ir paskui ypač kai kurie sidequestai sprigtais pasidaro... Nors net ir tada man jie teikė malonumą savo procesu. Tiesa, man tas nebuvo nuo pradžių. Kai kurie ten grifinai ir spektrai buvo atidėti "aukštesniam lygiui" savo laiku...


EDIT: už tai kokio pasididžiavimo buvo pilnos kelnės, kai netyčia užsiroviau ant kokio +8 lygio sidequesto su jame esančiu ten ... entu? (nebepamenu tikslaus pavadinimo to pikto medžio). Kurį savo prastu (tuo metu) kardu pokinau gal kokias 5-10 min gryno laiko, kol užpokinau :)

Ir dar: nesu tikras dėl tavo sugebėjimų, bet man rodos finalinėse kovose teks paprakaituot... (bus jų ten visa serija).


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-17 11:34 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Skelligas pralėks greitai. Ten atrodo, kad dar liko daug, bet storylaino prasme jau artėji link pabaigos.
Aš užmečiau akį, kiek dar nepatikrintų klaustukų liko Skellige žemėlapyje, tai bloga pasidarė. Aišku, beveik visi jie jūroje ir beveik visi jie bus niekam nereikalingi „smuggler cache“, bet visvien negalėsiu ramiai apleisti žemėlapio visų jų nepatikrinęs. O ta laivyba taip užknisa... Kol kas atradau tik vieną dalyką, dar blogesnį nei plaukiojimas laivu – paskandinti laivą ir tada 900 (pėdų? metrų?) kapstytis plaukte su perkrautu inventoriumi iki artimiausio fast travel žymeklio. Gerai, kad pavyko W klavišą mobiliaku prispausti ir galėjau ramiai eit išsivirti arbatos, kol atplauksiu. :D

Dėl balanso – man ir pradžia labai lengvai sekėsi (tiesa, startavau su lengvesniu lygiu, „Sword and story“, po to pakeičiau į sunkesnį, pasigedęs iššūkio). Va „Witcher 2“ pradžioje mūšiai labai sudėtingi buvo. Aišku, ten apskritai kovos sistema yra toks iškrypimas, kad norėjosi kažkokiu būdu visas kovas išjungti ir tiesiog ramiai pasižiūrėti istoriją, o ne ridinėtis kūlvirsčiais aplink priešininkus lyg prasto 80-ųjų bojeviko herojui.

Užsirovei turbūt ant leshen'o, aš lygiai taip pat Veleno miškuose ant jo užsiroviau, tik atsitiktinai, be quest'o, ir užkapojau, nepaisant 8 lvl skirtumo. Bet leshen'usi lengva užversti – labai lėtai smūgiuoja, todėl užsidėjęs quen tampi nepažeidžiamu. Bandžiau grave hag su panašiu lvl skirtumu kapoti, tai po poros minučių dodge'ų ir pavienių kontraatakų supratau, kad šitas procesas užtruks gerą pusę vakaro, ir dėjau į kojas.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-17 18:29 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
ghoul wrote:
Aišku, ten apskritai kovos sistema yra toks iškrypimas, kad norėjosi kažkokiu būdu visas kovas išjungti ir tiesiog ramiai pasižiūrėti istoriją, o ne ridinėtis kūlvirsčiais aplink priešininkus lyg prasto 80-ųjų bojeviko herojui.
+1
Aš Witcher 2 „perėjau“ žiūrėdamas siužetą youtube :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-18 11:04 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Slabakai ir bailiai! (čia dėl Witcher 2) :)

Aš tame Witcheryje 2 buvau atjungęs tik tuos... neatmenu kaip vadinosi... na, kur pvz., Krakeną kapojant reik sulaukt kažkokio intarpo video ir jame ten staigiai sublykčiojančio suflerio "o dabar spausk A". Jei spėji: tau laimė, Krakenas negyvas, jei ne, tu lavonas. Tai šitą pamenu buvo galima atjungt.

Ghoul: taip, leshenas. Aš su hagais tokio skirtumo net neprasidėdavau pasimokęs su grifinais (jo, čia nelabai palyginami priešininkai, bet man asmeniškai power creep požiūriu panašaus pajėgumo).
Kadangi aš šarka ir visus klaustukus tikrinau, tai galiu patvirtint, visi ten tie jūriniai bus elementarios paskendusios dėžės :)
Žinok, kad istorijos prasme po Skeligo paskui bus saldainiukas (nu bent jau man buvo). Už viską bus galima atsiskaityt :) (daugiau būtų spoilas) :)

Be to, kažkuriuo momentu buvo labai pradėję vilkai užknisinėti. Ne dėl to, kad sunku, bet tiesiog laiką gaišindavo ir arklius be reikalo gasdindavo. Lygiai kaip ir tos sirenos jūroje: padūsauji, meti irklą, trauki kardą ir...

Ghoul, kokio tipo šarvuotę naudoji? (kas tolygu kovos stiliui). Ta prasme, light, medium, ar heavy?

Nu blin, reiks pratęsti Blood and Wine praplėtimą... užmetęs buvau dėl laiko stokos :)


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-18 23:39 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Slabakai ir bailiai! (čia dėl Witcher 2) :)
Tai aš „Witcher 2“ irgi praėjau (ne „Youtube“ metodu), ir net quick event'ų nebuvau atjungęs, bet vis vien mūšiai ten buvo netikę – pradžioje užknisantys ir labai sunkūs (kovą su dviem dvasiomis sudegusiame beprotnamyje įveikiau iš kokio 20 karto turbūt), pabaigoje tiesiog užknisantys.
Pjovejas wrote:
Be to, kažkuriuo momentu buvo labai pradėję vilkai užknisinėti. Ne dėl to, kad sunku, bet tiesiog laiką gaišindavo ir arklius be reikalo gasdindavo. Lygiai kaip ir tos sirenos jūroje: padūsauji, meti irklą, trauki kardą ir...
Ghoul, kokio tipo šarvuotę naudoji? (kas tolygu kovos stiliui). Ta prasme, light, medium, ar heavy?

Nu blin, reiks pratęsti Blood and Wine praplėtimą... užmetęs buvau dėl laiko stokos :)
Aš į visokius smulkius monstrus – vilkus, nekkerius ir pan., kiek įmanoma tiesiog dėmesio nebekreipiu – prabėgu ar prajoju ten, kur man reikia, jie vis vien nustoja vytis netrukus.

Dabar naudoju School of the Cat daiktus, bet kodėl net pats nežinau. Kažkaip taip gavosi ir tiek. Reikės gal ir kitus pabandyti, bent jau pasižiūrėt, kaip atrodo. Man nesusidarė įspūdis, kad pasirinkti daiktai turėtų lemiamos įtakos žaidimo sunkumui ar stiliui. Po to, kai Vėdryno prašymu inscenizavau kažkokios damutės užpuolimą, pamiršau pasiikeisti ginklą ir kurį laiką sėkmingai daužydavau banditus butaforiniu kardu. :)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-06-19 0:18 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
ghoul wrote:

Dabar naudoju School of the Cat daiktus, bet kodėl net pats nežinau. Kažkaip taip gavosi ir tiek. Reikės gal ir kitus pabandyti, bent jau pasižiūrėt, kaip atrodo. Man nesusidarė įspūdis, kad pasirinkti daiktai turėtų lemiamos įtakos žaidimo sunkumui ar stiliui. Po to, kai Vėdryno prašymu inscenizavau kažkokios damutės užpuolimą, pamiršau pasiikeisti ginklą ir kurį laiką sėkmingai daužydavau banditus butaforiniu kardu. :)
Na, ten skilai šiek tiek įtakojami vis tiek. Jei pamenu, Lokio rinkiniai tai ėda ten dexterity ir dėl to kai kurie skilai veikia ne taip.

O dėl butaforinio kardo geras :D užskaitau :D


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 14 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited