Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 9:10

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 14
Author Message
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-07-02 16:51 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Laiqua wrote:
Pribaigiau. Bet ne dėl kokių nors gilių politinių sprendimų - tiesiog Dijkstra man bjauresnio charakterio atrodo, nei Roche. Tai kai reikėjo rinktis, sunku nebuvo.
Same here. Pribaigiau su dideliu apgailestavimu širdyje – jo argumentai apie Šiaurės ateitį man atrodė visai įtikinami, bet, deja, buvo supakuoti kartu su Roche ir Ves mirtimi.
Bet tai kokio velnio apskritai jis pats lindo į kovą, nors tame pačiame quest'e 15 minučių anksčiau buvo pareiškęs, kad kovotojas iš jo nekoks? Apskritai šitas quest'as, kuriame per trumpą laiką tenka išžudyti pusę iškiliausių Šiaurės politinių veikėjų, paliko nemalonų skonį. Idėjiškai būčiau atsisakęs apskritai jame dalyvauti, neutralitetas ir taip toliau, bet žaidimas tokiu atveju nesiūlo jokios alternatyvos, tiesiog quest failed ir netenki gabalo istorijos.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-07-03 9:44 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
ghoul wrote:
Same here. Pribaigiau su dideliu apgailestavimu širdyje – jo argumentai apie Šiaurės ateitį man atrodė visai įtikinami, bet, deja, buvo supakuoti kartu su Roche ir Ves mirtimi.
Bet tai kokio velnio apskritai jis pats lindo į kovą, nors tame pačiame quest'e 15 minučių anksčiau buvo pareiškęs, kad kovotojas iš jo nekoks? Apskritai šitas quest'as, kuriame per trumpą laiką tenka išžudyti pusę iškiliausių Šiaurės politinių veikėjų, paliko nemalonų skonį. Idėjiškai būčiau atsisakęs apskritai jame dalyvauti, neutralitetas ir taip toliau, bet žaidimas tokiu atveju nesiūlo jokios alternatyvos, tiesiog quest failed ir netenki gabalo istorijos.
Jo, toj vietoj per daug politinės vizijos tarpusavyje pjaunasi. Kas mane labai nervino, nes knygos Deikstra buvo mano mėgiamas antraplanis veikėjas, o Rošė Witcher2...

Ghoul, gal jau viską pabaigei? kokia pabaiga tau gavosi?


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-07-03 13:31 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Ghoul, gal jau viską pabaigei? kokia pabaiga tau gavosi?
Pabaigiau pagrindinį žaidimą ir „Hearts of Stone“, liko „Blood and Wine“.
Pagrindiniame viskas gavosi gerai, kaip jau rašiau – Cyri liko gyva ir tapo witcher'e (per plauką praslydau – sniego mūšis ir Skjall kapas davė pliusus, Cyri palydėjimas pas burtininkes ir prašymas nusiraminti Avallacho laboratorijoje minusus, pas imperatorių neapsilankiau – keliavom tiesiai Imlerito mušti), Geraltas liko su Yen ir ilgai ir lamingai gyveno, Roche partizanai užp*** Nilfgardą, todėl imperatorius leido atkurti Temeriją ir iškeliavo namo vidinės opozicijos naikinti.
„Hearts of Stone“ įveikiau Gaunter O'Dimm ir išgelbėjau von Everec'ą.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-07-03 16:09 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
ghoul wrote:
Laiqua wrote:
Pribaigiau. Bet ne dėl kokių nors gilių politinių sprendimų - tiesiog Dijkstra man bjauresnio charakterio atrodo, nei Roche. Tai kai reikėjo rinktis, sunku nebuvo.
Same here. Pribaigiau su dideliu apgailestavimu širdyje – jo argumentai apie Šiaurės ateitį man atrodė visai įtikinami, bet, deja, buvo supakuoti kartu su Roche ir Ves mirtimi.
Bet tai kokio velnio apskritai jis pats lindo į kovą, nors tame pačiame quest'e 15 minučių anksčiau buvo pareiškęs, kad kovotojas iš jo nekoks? Apskritai šitas quest'as, kuriame per trumpą laiką tenka išžudyti pusę iškiliausių Šiaurės politinių veikėjų, paliko nemalonų skonį. Idėjiškai būčiau atsisakęs apskritai jame dalyvauti, neutralitetas ir taip toliau, bet žaidimas tokiu atveju nesiūlo jokios alternatyvos, tiesiog quest failed ir netenki gabalo istorijos.
Čia gal buvo kūrėjų bandymas parodyti, kad jei velsiesi į politiką, gero nelauk? :) Tas galioja ir žaidėjui, ir reikale dalyvavusiems veikėjams :D

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-08-09 11:30 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
ghoul wrote:
Kitas klausimas dėl balanso: ar tik man vienam atrodo, kad jis baisiai per lengvas? <..> (žaidžiu „Blood and broken bones“ lygiu) tiek banaliai lengva
Niekad nesupratau zmoniu, kurie skundziasi del zaidimo lengvumo nezaisdami auksciausiu sunkumo lygiu :? Kas trukdo zaist ant DM?
ghoul wrote:
Siužeto prasme pasirinkimai „Witcher 3“ veikia labai netikusiai. Sunkūs sprendimai yra gerai. Ne iki galo žinomos pasekmės irgi. Bet priimdamas svarbų sprendimą žaidėjas turi turėti bent kažkokią galimybę prognozuoti, kokios bus pasekmės ir, svarbiausia, turi suprasti, kad priima svarbų sprendimą
Viskas ten gerai. Ispaikino visus ME3 ending'as :D
TW3 tereikia arba isijaust i istorija, arba but pusiau cheateriu, skaiciusiam knygas :)

P.S. B&W yra panasiu sprendimu.


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2017-09-04 13:58 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
https://www.facebook.com/thewitcher/vid ... 908874331/

awww, pasirodo jau jubiliejus... :alus:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 14

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited