Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 20:53

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 514 »
Author Message
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-04 2:23 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Nzn, as su arkliu tik keliais jojau :P

Nenoriu spoilint, bet turesi sansa. Sudetingiausia kova visam zaidime (bent jau man), nes kantrybes lb reikia.


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-04 10:50 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Uukrul wrote:
Nenoriu spoilint, bet turesi sansa. Sudetingiausia kova visam zaidime (bent jau man), nes kantrybes lb reikia.
Dėkui už gerą žinią :) Sudėtingumas tai pofig, čia principo reikalas! :) Vakar prie jų nuodėmių sąrašo prirašiau ir Barono šeimos reikalus. Iki šio istorijos taško mano vienas mėgiamiausių antrinių personažų.


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-05 19:15 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
TW3 laimejo GOTY, RPG ir best developer. As planned :)


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-06 15:07 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Uukrul wrote:
TW3 laimejo GOTY, RPG ir best developer. As planned :)
Apie kuriuos rinkimus tu čia kalbi? Nes ne vienas žurnalas juos organizavo ir rezultatai gali skirtis :)

Žinau kažkuriame laimėjo GOTY dar prieš mėnesį, bet nebepamenu kur

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-06 21:15 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Nomad wrote:
Apie kuriuos rinkimus tu čia kalbi? Nes ne vienas žurnalas juos organizavo ir rezultatai gali skirtis :)
Situos. Beveik 3 valandu renginys, su world premjerom ir kitu geriu. Oficialiau tikriausiai jau nebuna :) Laimejo pora GOTY dar kazkur.


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-07 20:02 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
IGN :)

Bus/buvo dar ne vieno portalo rinkimai, ir tikiuosi Witcher laimės dar ne vieną titulą. Nes nusipelnė.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Last edited by Nomad on 2015-12-07 20:26, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-07 20:22 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Turiu klausimą dėl side quest. Nežinau ar čia bugas, ar koks kitas š... DĖMESIO TOLIAU GALIMI SPOILERIAI:

Žodžiu, sidequestas dėl griffin gear (kol kas basic, ne upgrade), Velene. Man jis žymimas kaip level11 questas, pats šiuo metu esu 13-to levelio, žaidžiu ne ant pačio lengviausio režimo (sword and story vadinasi).

Tai va, einu link pažymėtos pirmos lokacijos man, pakeliui maišosi visokie vyvernai, edrega warriors, nu žodžiu, įprasta gyvūnija. Randu urvą. Einu, pakeliui ten maišosi visokios wraith ir staiga... BAC šitas gražuolis:
http://witcher.wikia.com/wiki/Leshen

dvidešimto levelio... Ne nu aš nebėgau iš karto, pabandžiau... Ir net suvokiau, kad gal galiu bandyt jį įveikt, nes jis baisiai nevikrus. Bet kaaaip lėtai pats jis "mušamas"... vargau kokias 5 min, bet rezultato gal tik koks 10% jo HP. O jis pora smūgiu mane pribaigė (kažkaip nespėjaud du kartus išdodgint)... Gal iš kokio trečio karto ir praeičiau, bet nu seriously? čia taip turi būt? 11 levelio questas turi man išstatyt 20-to levelio sargą ne ant sunkiausio režimo žaidžiant?


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-07 22:16 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Emm, kiek zinau Velene yra tik 1 leshen ir jis tikrai ne ten. Kiek pamenu, tai griffono seta saugojo vampyras (ekimmara berods) 6 ar 7lvl, steel karda - banditai, silver - vywerna (vat ji tai didelio lvl, bet ja galima su strele numust virs vandens ir nuskesta gedingai). Na cia nebent rebalansino kazka, kas makes sense, bo net ant pacio didziausio sunkumo, kazkiek sunku budavo iki 7lvl, kol nepasiimdavai anksciau paminetu kardu (pats griffon setas tai nafig reikalingas ne magic build'ui).


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-08 10:16 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Uukrul wrote:
Emm, kiek zinau Velene yra tik 1 leshen ir jis tikrai ne ten. Kiek pamenu, tai griffono seta saugojo vampyras (ekimmara berods) 6 ar 7lvl, steel karda - banditai, silver - vywerna (vat ji tai didelio lvl, bet ja galima su strele numust virs vandens ir nuskesta gedingai). Na cia nebent rebalansino kazka, kas makes sense, bo net ant pacio didziausio sunkumo, kazkiek sunku budavo iki 7lvl, kol nepasiimdavai anksciau paminetu kardu (pats griffon setas tai nafig reikalingas ne magic build'ui).
Tai va, tą ekimarą visur forumuose ir mini. Man tas įtarimas dėl bugo kirba dar dėl vieno dalyko... Dariau tą Veleno žirgų lenktynių questą. Tai, kad būtų paprasčiau, iškart per "tą patį užėjimą" lenktyniavau paeiliui su visais (gal tas ir paveikė, nežinau...) Žodžiu, lenktynių metu užmačiau moteriškę prie tiltelio, kuri duoda mažą questuką nunešt žiedą ant kapo. Iškart po jo "pageltonavo" kai kurios anksčiau baltos buvę skelbimų lentos (na, kur visi questai jau buvo nurinkti). Nuėjus ir patikrinus jas, paaiškėjo, kad nieko naujo neturi, tiesiog jose padaugėjo to "spamo" (na "ieškau darbo, galiu kasti bulves" ir pan. :)) Tai įtariau, jau kad kažkas netvarkoj. Leshenas tą įtarimą tik sustiprino (nu negali balansavimas įmest 20 lvl priešą ir užrašyt, kad questas 11-tam).
Žodžiu prie progos pabandysiu ankstesnius seivus patikrint, nedaug ten laiko nuo lenktynių praėjo :)


Top
   
 Post subject: Re: Witcher 3
PostPosted: 2015-12-11 11:53 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Vakar biškį "supykau" ant CD Project Red... Dėl gwento: laimėjau kortą Emielį Redžį Roeleką Terzijefą Godfrua. Tai WTF? Kažkoks eilinis šikšnosparnis (kaip suprantu alternatyvus piešinukas), be jokių spec. savybių ir su vidutiniais statsais...

Iš kur tokia nepagarba High Vampyrui ir vienam iš patraukliausių personažų (kad ir antraplanių)? Bent jau būt įdėję melee/ranged, nu nors ką nors, kad nebūtų "vanilla creature" MtG terminais kalbant...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 514 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited