Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 17:06

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
PostPosted: 2014-07-21 9:39 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Pjovejas wrote:
Na, tas "popieriaus-žirklių" reikalas, kaip supratau, yra dėl multiplayerio pagrinde. Mačiau stream'ą, kai dviese žaidė ir žaidėjai buvo sakykim... ne visada sutampančių moralinių nuostatų.
Tai, kad tą reikalą naudoja ir kai kuriuose diskusijos su NPC, kas yra.. na, blogai.
Quote:
O tu kiba bandei kažkuo rimtesniu, kad HP sugebėjai "suskaičiuoti"? :)
Turint loremaster [ant visokių ten žiedų būna] laikant paspaudus Ctrl rodo oponentų/skrynių/durų/statinių etc hp/maxhp, turint daugiau loremaster rodo ir spec abilities ir t.t.
Viena 20lv skrynia fighter'is inventoriuj užnešė ant periodiškai suveikiančio fireball trap'o, tai padėjo.
Quote:
Gal aš ne visai aiškiai išsireiškiau... Man viskas atrodė tarkim, kad policininkai tiria kažkokią eilinę bylą (na žodžiu, svarbios jų pareigos, bet šiaip jau jiems rutina, nes pagal flavorą lyg ir ne pirmiena tokių "source" paieška) ir staiga sako, kad dabar teks sustabdyti Trečią pasaulinį karą. :)
"Source" tai beje yra fundementalus pasaulio reiškinys, prasidėjęs kai berods Babilone magija ištiko korupcijos problema. Ir main char'ai, labai nespoilinant, dirba maždaug nuo tų laikų.... t.y. apie 3-4 tūkstanmečius stabdo Apokalipsę. [atsakant į aukčiau kažkieno buvusį klausimą apie turinį - totalus klišių rinkinys ir taip jie žaidimo pradžioj kenčia nuo amnezijos, lol].

Jei žaidimas būtų apie tai kaip 2 čiuvai tiria sauceror'ų/raganų/undead'ų gyvenimo kriminalus žaidimas būtų žymiai žymiai geresnis. Gelbėt pasaulį manau daugleiui seniai pabodo.

Kas link bylos ...[neskaityt kol neįpusėsi antros lokalizacijos]ten to reanimuoto ex-karaliaus sidequestas aiškiai parodo, kad didžiai gerbiamas councelor buvo baisiai paveiktas "source", o tai kas pirmam map'e įvardinama, kaižp žudikas vėliau pasirodo besanti visai padori ragana - ala Radagast

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
PostPosted: 2014-07-21 9:51 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Popierius-žirklės su NPC tai ir man nelabai reikalingos atrodo... Vietomis tai tik nulemia, ar reikės peštis, ar taikiai išsispręs, arba reloadą reikės daryt...

Dėl 20 lvl skrynių: gaila, o aš jau galvojau... :D Be to, durų taigi nenuneši :)


EDIT sorlacui(dėmesio, kitiems bus spoileriai):

Šitą, o tu perėjai tą sidequestą su Wishing Well? :) Aš ten nueinu kažkur į žiemos pasaulį, bet nerandu jokio raktelio, kad atrakint bent vienerias iš tų trijų durų. Ar aš blogai ieškau, ar tiesiog tas raktelis ne Cyseal guli ir aš jį rasiu vėliau kituose "žemėlapiuose"? :)


Top
   
PostPosted: 2014-07-21 10:38 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Iki ten nenuėjau, darbas savaitgalį trukdė:)

Bet šiap prisiminus kaip aš ieškojau bloody switch... lažinčiaus, kad kažkur praleidai.

edit: sekantis dienos atradimas: pagrindinių char'us vis tik galima kažkiek keisti[šukousena, plaukų/odos spalvą] - tam tik reikia pravalyti atitinkamą amnezijos kiekį....

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited