Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 14:09

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page 1 2 3 »
Author Message
 Post subject: Fallout 4
PostPosted: 2015-11-21 22:58 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Čia matau žmonės linksminasi witcher temoje, o apie naująjį pasaulio išsvajotajį falloutą jokių žinių :lol:

Negi kompiuteriai nepaveža? Ar kokios kitos problemos? :) Aš pats žaidžiu kol kas pretty impressive žaidimas(nors gal šiek tiek ir simpled down)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject: Re: Fallout 4
PostPosted: 2015-11-23 0:31 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
zhukaSS wrote:
Čia matau žmonės linksminasi witcher temoje, o apie naująjį pasaulio išsvajotajį falloutą jokių žinių :lol:

Negi kompiuteriai nepaveža? Ar kokios kitos problemos? :) Aš pats žaidžiu kol kas pretty impressive žaidimas(nors gal šiek tiek ir simpled down)
So much logic :)

Niekam neidomus F4, nes:
1. Blogesnis nei F3
2. Thanks to TW3, net casual'ai pamate koks is tikruju turi but 2015 AAA RPG su open world.


Top
   
 Post subject: Re: Fallout 4
PostPosted: 2015-11-23 3:34 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Uukrul wrote:
So much logic :)
my bad.
Quote:
Niekam neidomus F4, nes:
1. Blogesnis nei F3
Depends. All in all viskas susiveda į asmeninę nuomonę.
Quote:
2. Thanks to TW3, net casual'ai pamate koks is tikruju turi but 2015 AAA RPG su open world.
casualai net nežino, kad yra toks dalykas kaip metacritic.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject: Re: Fallout 4
PostPosted: 2015-11-23 13:09 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
zhukaSS wrote:
casualai net nežino, kad yra toks dalykas kaip metacritic.
Khem khem... Ir kas iš to, kad kažkoks metacritic skelbia reitingus žaidimų? pvz., man pažįstamų žmonių atsiliepimai kur kas daugiau informacijos duoda šiuo požiūriu (net ir neigiami, nes aš tarkim žinau, kas jiems patinka/nepatinka ir kaip man pačiam ten bus).
O dėl kritikų puslapių, tai... esu matęs, kai jie švelniai tariant "nugrybauja", kai vertina kokis apžvalgininkas, pakviestas į leidėjo organizuotą pristatymą.


Top
   
 Post subject: Re: Fallout 4
PostPosted: 2015-11-23 14:26 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
zhukaSS wrote:
Depends. All in all viskas susiveda į asmeninę nuomonę.
Siuo atveju tai ne asmenine nuomone, o faktai: senas grafikos varikliukas, daug kas (skillai/trait'ai/dialogai/...) isimta. Is esmes tai shooteris Fallout settinge.
Quote:
casualai net nežino, kad yra toks dalykas kaip metacritic.
Maybe :)


Top
   
 Post subject: Re: Fallout 4
PostPosted: 2015-11-23 14:29 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Pjovejas wrote:
Khem khem... Ir kas iš to, kad kažkoks metacritic skelbia reitingus žaidimų? pvz., man pažįstamų žmonių atsiliepimai kur kas daugiau informacijos duoda šiuo požiūriu (net ir neigiami, nes aš tarkim žinau, kas jiems patinka/nepatinka ir kaip man pačiam ten bus).
O dėl kritikų puslapių, tai... esu matęs, kai jie švelniai tariant "nugrybauja", kai vertina kokis apžvalgininkas, pakviestas į leidėjo organizuotą pristatymą.
Kai kalba eina apie metacritic, tai turimas omenyje zaideju reitingas. I kritiku reitingus niekas seniai demesio nebekreipia, nes ten objektyvumo 0.


Top
   
 Post subject: Re: Fallout 4
PostPosted: 2015-11-23 15:18 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Uukrul wrote:
Siuo atveju tai ne asmenine nuomone, o faktai: senas grafikos varikliukas, daug kas (skillai/trait'ai/dialogai/...) isimta. Is esmes tai shooteris Fallout settinge.
skillai/traitai pakeisti, ar jų mažiau tai dar klausimas vertas milijono. Neskaitant viso naujo taip vadinamo "perk tree" yra dar n randamų žurnalų/figūrėlių kurie figuruoja irgi kaip perkai.
Va su dialogais mano manymu vis dėl to viskas yra gerai. Daug kas mačiau peikė kad pasirinkimas yra iš vieno žodžio, o bet tačiau darant player voice over kitaip ir nebūna. Beje būtent dialogai ir šiaip visas feeling, etc etc primena Mass Effect. Taip tai nėra fallout kurį mes pamenam, bet tai nereiškia kad tai prastas ar non-enjoyable žaidimas.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject: Re: Fallout 4
PostPosted: 2015-11-24 3:48 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
zhukaSS wrote:
skillai/traitai pakeisti, ar jų mažiau tai dar klausimas vertas milijono.
Milijono ko? Nes, as net nezaides zinau, kad skillu ir trait'u nebera, yra tik perkai, kurie priklauso nuo lvl (kas makes no sense, zinant, kad F4 kaip ir visas kitas Bethesdos sh, yra su autoleveliu).
Quote:
Va su dialogais mano manymu vis dėl to viskas yra gerai. Daug kas mačiau peikė kad pasirinkimas yra iš vieno žodžio, o bet tačiau darant player voice over kitaip ir nebūna.
Kchm...youtube-> "witcher 3". Atrasi kazka naujo, pazadu :)
Quote:
Taip tai nėra fallout kurį mes pamenam, bet tai nereiškia kad tai prastas ar non-enjoyable žaidimas.
Sorry, bet kazkoks fanbojiskas argumentas. Prastas? Be abejones. Enjoyble - maybe. Ta prasme, jei tau patinka shooteriai, tai, pasak ispudziu, visai nieko.


Top
   
 Post subject: Re: Fallout 4
PostPosted: 2015-11-24 9:26 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Išsvajotas? Labiau absoliučiai nedominantis :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Fallout 4
PostPosted: 2015-11-24 11:06 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Dėl dialogų, tai tik paklausiu: o čia padaryta panaši biliberda, kaip Dragon Age II (ala pasirink atsakymą iš 3 variantų: 1. piktas; 2. neutralus; 3. padlyziškas... nea, tau nereikia žinot teksto iš anksto, žodžius patys sudėliosim)? negaliu, kiek man RPG atmosferos numuša tokios nesąmonės.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited