Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Civilization VI
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=4&t=7968
Page 1 of 2

Author:  Pjovejas [ 2016-10-21 13:41 ]
Post subject:  Civilization VI

https://videozaidynes.lt/2016/10/21/isl ... zation-vi/

:ploti:

(ir sakė, kad jau net negeruose puslapiuose yra)

Author:  Nomad [ 2016-10-21 14:51 ]
Post subject:  Re: Civilization VI

Na aš preorderinau dėl tų actekų, nes šiaip ar taip būčiau pirkęs day 1, po darbo bus matyt kas ten gero. Iš reviu ir gameplay video atrodė visai neblogai, beveik neabejoju kad už civ5 bus žymiai geresnis. Ne tai kad čia būtų didelis pasiekimas :(

Negerų puslapių, gėda prisipažinti, bet žaidimams nenaudoju jau daug metų...

Author:  Pjovejas [ 2016-10-21 16:27 ]
Post subject:  Re: Civilization VI

Nomad wrote:
Na aš preorderinau
Nomadas preorderino žaidimą?! Svieto pabaiga :) Ar ne tu kažkada esi sakęs, kad jau tuo tai neužsiimsi niekada? :)

Author:  Nomad [ 2016-10-21 19:12 ]
Post subject:  Re: Civilization VI

Pjovejas wrote:
Nomad wrote:
Na aš preorderinau
Nomadas preorderino žaidimą?! Svieto pabaiga :) Ar ne tu kažkada esi sakęs, kad jau tuo tai neužsiimsi niekada? :)
Taip griežtai tikrai nesakiau ar bent neturėjau omeny. Preorderinu kai būnu šimtu procentų tikras, kad pirksiu release dieną bet kuriuo atveju. Čia buvo trečias toks kartas gyvenime, pirmi du buvo Blizzard žaidimų :)

Author:  zhukaSS [ 2016-10-23 4:18 ]
Post subject:  Re: Civilization VI

Nomad wrote:
Iš reviu ir gameplay video atrodė visai neblogai, beveik neabejoju kad už civ5 bus žymiai geresnis. Ne tai kad čia būtų didelis pasiekimas :(
Huh?

Po expansionų civ5 pagaliau turėjo bent jau kažką panašaus į diplomatinę sistemą ir diplomatinius būdus laimėti, kai iki tol civuose praktiškai to nebuvo. Tik bijau pameluoti dėl itin senų, gal ten kažkas daugiau buvo, bet principe žaidimas buvo kill or be killed, su "space mission" bullshit. O pats diplomacy apsiribodavo duok man kažko į kažką, viskas, diplomacy over. Man kaip tik itin patiko kai praplėtė civ5 diplomacy, nes niekad nesupratau kodėl alpha centaury buvo normali diplomacy, o civilization ne.

Author:  Nomad [ 2016-10-23 12:32 ]
Post subject:  Re: Civilization VI

Wrong. Ketvirtame, ypač sunkesniais lygiais, diplomatija buvo tikras menas. Penktame lyderiai iki ekspansionų buvo šizofrenikai kurie keisdavo nuomonę kas kelis turnus, backstabindavo ir t.t., diplomatinis žaidimas buvo vargiai įmanomas išvis. Po ekspansionų nežinau kažkiek atrodo patobulino, bet vis tiek dar toli iki ketvirto. Jei turi omeny, kad penktame buvo ryškių patobulinimų lyginant su ankstesniais tai nesiginčyju, buvo ir ne vienas. Bet overall gameplay įspūdis man buvo prasčiausias visų laikų.

Šeštame, kol kas panašu, diplomatija stipriai paturbinta. :banana: Dar neradau, ar galima treidintis balsais United Nations. Bet labai patiko ta agendas mechanika, patiko ir kad pagaliau pridėjo kažkokią tegu ir primityvią Casus Belli mechaniką.

O dėl pergalių, tai galėjai laimėti kultūra, kosmosu, taškais, užkariavimu ir diplomatija (United Nations). Penktame laimėjimas diplomatija buvo daromas taip: nusiperki visus city states, kad jie balsuotų už tave. Ketvirtame - nukariauji ir padarai vasalais pusę pasaulio, kad jie balsuotų už tave. Nedaug "diplomatijos" abiem atvejais. Penkto pliusas tik tie visi "duosiu šimtą pinigų, balsuok už mano pasiūlymą", tikrai geras dalykas buvo, prideda flavor, o kartais ir naudinga.

Author:  Pjovejas [ 2016-10-23 14:27 ]
Post subject:  Re: Civilization VI

aš jau biškį ten pasimetęs nuo featurų gausios :) Panteono koncepcija, religijos... Kaip beje, gamint misionierius? ar jie pays atsiranda?
Ir kaip išsikviest Civilopedią pačiam (ne kai sufleris siūlo).
Ir biškį neįprasta, kad darbininkai yra riboto naudojimo :)

Author:  Nomad [ 2016-10-23 14:32 ]
Post subject:  Re: Civilization VI

Pjovejas wrote:
aš jau biškį ten pasimetęs nuo featurų gausios :) Panteono koncepcija, religijos... Kaip beje, gamint misionierius? ar jie pays atsiranda?
Ir kaip išsikviest Civilopedią pačiam (ne kai sufleris siūlo)
Tai ir penktame buvo panteonai ir religijos ir koncepcijos, čia nėra kažkas labai naujo :)

Civilopedija dešinėje viršuje klaustuko ikona. Misionieriai perkami miestuose už faith resursą. Man atrodo tik tuose, kur yra Holy districtas, bet negarantuoju.

Author:  zhukaSS [ 2016-10-27 2:22 ]
Post subject:  Re: Civilization VI

nu aišku nėra dar expansion'ų, bet įspūdis slogus

vėlgi dėl diplomatijos, aš nuoširdžiai nežinau kokią diplomatiją ir kokį meną civ4 Nomad matė(gal ten ir buvo kažką išgimdyt su 2 diplomatijos pasirinkimais, not sure), bet civ6 yra jausmas kad kažkas yra totally wrong. Nieko nesakau, agendos ir panašus dalykėliai yra žiauriai fainai(neskaitant to, jog įspūdis susidaro kad friendly su faction pasiekti įmanoma tik siunčiant jiems dovanas), bet kai yra imta ir pamiršta apie winning conditions tai casual gameriui labai bjauru. Toks įspūdis, kad tu gali bet kokį non-violent victory condition pasiekt tiesiog tai darydamas, ir niekas tau nieko nepasakys - visiem px.

p.s. ką užskaitau visiškai, tą užskaitau - https://www.youtube.com/watch?v=WQYN2P3E06s

Author:  Nomad [ 2016-10-27 19:27 ]
Post subject:  Re: Civilization VI

Nelabai supratau kritikos, turi omeny, kompai taves nepuola nukariauti vien todėl, kad sieki tarkime kosminės pergalės? Man tai labai patinka, truputį idiotiškas elgesys būtų tarkime JAV mėginti nukariauti Rusiją kad ši nespėtų išsiųsti Gagarino. Čia turbūt skonio reikalas, Civ5 AI buvo labiau "gamey" nei kiti civai, ir todėl labai nepatiko daugeliui senų fanų, įskaitant mane. Civ 6 AI kažkiek grįžta prie ištakų.

Kol kas žaidžiau trissyk, su kinais, egiptiečiais ir graikais. Friendly pasiekti nebuvo sudėtinga, atsižvelgi į agendas, vienodos vyriausybės, nepersistengi su warmongerinimu ir pan., dovanų dar niekam nesiunčiau. Bėda, kad bent jau kai kurie lyderiai yra backstabberiai, tarkime Trajanas sykį užpuolė iš friendly esant vien tik relation bonusams (žali+ ). Jei čia „personalities“ reikalas kaip ketvirtame, tai bala nematė. Bet jei visi tokie, I have a problem with this. Tikiuosi kažkur yra/bus informacijos apie tai. Ketvirtame reikėdavo lįsti į config failus ir žiūrėti, kuris lyderis labiau vertina vienodą religiją kuriam tai px, kuriam svarbu vienodos vyriausybės ir t.t., kad aukštesniam difficulty lygy žinoti kaip elgtis. Not cool.

Man dar labai nepatiko UI, visiškai kreivas, neintuityvus, nepatogus. Bet tiek ketvirtame tiek penktame irgi naudojau UI modus, kažkas sukurs ir šitam.

Nežinau apie kokius du pasirinkimus kalbi, bet Civ4 ant immortal+ laimėti be diplomatijos buvo beveik neįmanoma. Net jei ketinai viską nukariauti, negalėjai rautis ant visų išsyk, buvo svarbu žinoti ką su kuo pjudyti, kokią religiją priimti ar jokios, kokią valdymo formą kada įsivesti o kada nesvarbu ir t.t., kitaip tariant kaip ir kuriuos AI išlaikyti draugiškus kad galėtum mainytis mokslais, resursais ir kad aišku jie tavęs nesunaikintų kol kariauji su kitais. Kažkas tokio grubiai.

Page 1 of 2 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/