Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 14:50

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »
Author Message
PostPosted: 2015-05-18 18:17 
Offline
User avatar

Joined: 2014-11-26 12:30
Posts: 15
Sveiki,

Kaip šį savaitgalį (gegužės 16d.) per Lituanicono '15 apskritąjį stalą buvo nutarta, gegužės 30 dieną, preliminariai Kaune, planuojamas susitikimas aptarti tolimesnių lituanicono gaivinimo / krypties keitimo klausimų.
Kolegos minėję, kad pakviestumėte projektų rašymo ekspertų, prašau su jais susisiekti ir duoti žinių ar jie dalyvaus :)
Preliminarią darbotvarkę manau susidėliosim iki susitikimo. Šiuo metu pagrindiniai klausimai - kur (tiksli vieta) ir kada (valanda)? Mano siūlymas būtų daryti ~15h, ir arba dabartinėse fenikso patalpose, arba mieste kokiam nors kabake (pastarasis variantas patrauklesnis brainstormo atžvilgiu).
Taip pat būtų gerai, kad planuojantys dalyvauti parašytų čia. Taip būtų galima žinoti susidomėjusių skaičių.
Kaip fox'as rašė - "Taip kad padirbėkime, brangieji fantastai :stiprus:"

_________________
Many a man fails as an original thinker simply because his memory is too good.


Top
   
PostPosted: 2015-05-18 18:36 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
Jei nebus kokio force majore dalyvausiu.

Šiaip, kadangi didžioji dalis žmonijos (deja tame tarpe ir fantastai) turi tokią savybę laukti asmeninio kvietimo, nes dėl įvairių priežasčių jaučiasi neturintys ką pasakyti/neverti/per maži/ir t.t. tai:
1. Žinokite, kad esate kviečiami visi :)
2. Jei žinote žmonių kurie potencialiai norėtų prisidėti bet dėl minėtų priežasčių nedrįsta, raginu tokius pakviesti asmeniškai. Čia svarbi detalė, nes potencialiai yra daug kurie galėtų ir norėtų angažuotis šioje srityje bet nedrįsta

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
PostPosted: 2015-05-18 18:52 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Gaila, netinkamas laikas. O sudalyvauti norėčiau, net iki Kauno atkeliaučiau.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
PostPosted: 2015-05-19 0:29 
Offline
User avatar

Joined: 2011-06-20 23:49
Posts: 7
Location: Kaunas
Žadu prisijungti.


Top
   
PostPosted: 2015-05-19 18:15 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
Mano situacija tokia, kad realiai aš gal tik iš vakaro žinau rytdienos darbotvarkę :) Tai be 29-os dienos nei paneigt, nei patvirtint dalyvavimo - niekaip.


Top
   
PostPosted: 2015-05-20 0:31 
Offline
User avatar

Joined: 2012-05-20 21:20
Posts: 122
Location: Klaipeda
Jai teisingai atsimene po 2014 LituaniCono šeme forume buvo pasakita tris pagrindines mintis.

1. [s]LituaniConas mire.[/s]
2. Galima butu pravesti kartu su kokiu nors kitu rengeniu artima tematika.
3. Dar karta Japoniškas netinka.

Kaip žinau Vilniue tokiu rengeniu, kaip nevjapan viksta daugiau, o vienas iš regulariuju netgi Vilnaus Planetariume. Veta kaip tik fantastams.

_________________
Времена ВЫБИРАЮТ!


Top
   
PostPosted: 2015-05-20 0:42 
Offline
User avatar

Joined: 2012-05-20 21:20
Posts: 122
Location: Klaipeda
Lithuaniconu 2016 jau domesi uŽsenečiai. Štai vieno iš Europos fantastikos associacijoa funkcioneriu klausimas:
David J Lally wrote:
Good to see these-PLEASE as soon as possible re Lithuanicon **2016**: as soon as is known, let people outside the country know: dates, venue, website etc etc (and have some stuff in English on the website).Google "Ansible+ Langford" and look at the way he lists o/seas (to UK) SF Cons and get data to him asap. (I assume ye would like some o/seas SF fans to perhaps attend??!!) best (Ex Chair ESFS)

_________________
Времена ВЫБИРАЮТ!


Top
   
PostPosted: 2015-05-20 12:00 
Offline
User avatar

Joined: 2014-11-26 12:30
Posts: 15
kniazmiloslav wrote:
Jai teisingai atsimene po 2014 LituaniCono šeme forume buvo pasakita tris pagrindines mintis.

1. [s]LituaniConas mire.[/s]
2. Galima butu pravesti kartu su kokiu nors kitu rengeniu artima tematika.
3. Dar karta Japoniškas netinka.

Kaip žinau Vilniue tokiu rengeniu, kaip nevjapan viksta daugiau, o vienas iš regulariuju netgi Vilnaus Planetariume. Veta kaip tik fantastams.
1. Lituanicon'as nemirė tol kol yra jį norinčių daryti žmonių. Mirė nebent dabartinis jo conceptas.
2. Šiuo metu manau netgi būtų patartina jį prišlieti prie kokio nors renginio, tačiau tai daryti atsargiai, kad pats Lituanicon'as nebūtų to renginio "prarytas" ar užgoštas.
3. Niekas ir nesiūlo daryti japoniško. Šiuo metu tai tebuvo diskusija apie eiseną ir atsiminta, kad tokių rimtesnių vyksta Kaune per Anime Nights. Tuo labiau cosplayeriai toli gražu neapsiriboja anime personažais.


Dėl užsieniečių: Ar galėtum plačiau pakomentuoti iš kur ši info (gal aš čia vienas tūlas nežinau kur ieškoti?)?

_________________
Many a man fails as an original thinker simply because his memory is too good.


Top
   
PostPosted: 2015-05-20 19:21 
Offline
User avatar

Joined: 2012-05-20 21:20
Posts: 122
Location: Klaipeda
Big Angry Gnome wrote:
2. Šiuo metu manau netgi būtų patartina jį prišlieti prie kokio nors renginio, tačiau tai daryti atsargiai, kad pats Lituanicon'as nebūtų to renginio "prarytas" ar užgoštas.
Jai tureti omeno cosplay, tai jis užgožia labiau nuotraukose. Žmones naturaliai fotoggafoja daugiau ju pasirodimus negu semenarus. O taip viskas priklauso nuo organizavimo.
Big Angry Gnome wrote:
3. Niekas ir nesiūlo daryti japoniško. Šiuo metu tai tebuvo diskusija apie eiseną ir atsiminta, kad tokių rimtesnių vyksta Kaune per Anime Nights. Tuo labiau cosplayeriai toli gražu neapsiriboja anime personažais.
Rusijoje RosConas irgi turejo tendencija mažeti. Tada organozatoriai nusprende papildomai padariti knigu muge ir cosplay konkursa. Rezultatas - daugiau kaip 200 rašitoju ir 6000 svečiu. Pre kaikuriu rašitoju gauti autografa eiles buvo ilgesnes negu per perestroika pre degtines pardotuviu.
Per LituaniCona manau specialei nekas tokiu daliku ne organizos, bet susijungti su panašiu rengeniu imanoma.
Big Angry Gnome wrote:
Dėl užsieniečių: Ar galėtum plačiau pakomentuoti iš kur ši info (gal aš čia vienas tūlas nežinau kur ieškoti?)?
Tai komentaras, kuri jis paliko pre mano fotoalbumo feisbuke.
https://www.facebook.com/miloslav.kniaz ... nref=story
O prasidejo viskas šiu metu EuroCone. Aš pasakiau kad mažiau negu po menesio Lietuvoi viks LituaniConas. Jis pradejo prekaištauti, kodel jus nekur nesiskelbet? Kodel ape jus nekas Europoi nežino?

_________________
Времена ВЫБИРАЮТ!


Top
   
PostPosted: 2015-05-25 15:46 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-04 2:35
Posts: 239
Location: Lietuva
Sveiki

Na aš nedalyvavau 2015. Bet esmė gal patarimas jog rengini reikia daryti kitoki nei vyko pries 10 metu.

Turime visa eile E-Fantastikos. Turime aktualiu ziaidmu ir potencilaiu turnyru.

Fantastika dabar kitokia. Tad reiktu uzmirst tai kas teses 10 metu. Ir pagalvot kas aktualu dabartiniam fantastui, dabartiniam jaunam zmogui.

Nes sachmatai JEGA. Bet dabar sachmatus zaidzia Mobiliuoju. Taigi sachmatai nemire nors yra starcraftas ir WOW.

TrashTROOPERIAI jega bet ju laikas praejo. YRa Hearthstone, yra LOL ir daugybe visokiu dalyku kuriuos butina pritraukti i LITUANICONA -> suorganizuoti cempionata? Turnyra?

pasakiau.
Dabar linkiu visiems entuziastingai nusiteikusiems sudelioti grazia idomia programa. Ir ne MOKSLO ISTAIGOJE. Dabar madoje COFFE IN'as :)
Seniau buvo madinga BARAS.

Gal tiesiog sugalvoti kad tai butu idomu. Pasikviesti užsieniečius? Kodėl gi ne?

Parašyti lenkų Wtichers 3 kūrėjams kurie pristatytų žaidimo papildymą ar pasaulį. Whatewer ką. Tai būtų mega renginys.

>>> Gal galima VIDEO KONFERENCIJA suorganizouti su MARSO tyrinetojais? Video KONF galimybes yra. Turime geirauisa interneta. Ar jie sutiks, niekas nezino :) galbut ir jie gali sutikti skirti 20 minuciu savo laiko.

Gal galima ONLINE konferencijas daryti su MEGA IDOMIAIS PRANESEJAIS?


(laiko organizuoti CONUI neturiu.) tenorejau pasidalinti keliomis izvalgimis. Ir tikrai nenorejau nei peikti nei kritikuoti.


Visiems sekmes.

_________________
----------------------------
Meška pati stipriausia....


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited