Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-18 17:19

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-13 20:49 
Ir is tikro pasitaiko tokiu momentu, kai jautiesi tarsi kazkokioje transo busenoje(be jokiu pagalbiniu medziagu:)). Jausmas toks, kad netik jauti, kad kazkas panasaus jau yra atsitine, bet ir nujauti kas atsitiks.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-18 15:37 
Offline

Joined: 2003-06-16 17:35
Posts: 35
hm...man deja vou pasitaiko daznai,bet kad zinociau kas dabar bus-tokio atvejo dar nebuvo.tiesiog man dejavou trunka vos kelias sekundes,kai ash pajauciu,jog shitoj situacijoj jau buvau.Dazniauisia buna pojutis,jog ash tai jau maciu kazkokiam labai miglotam sapne..nezinau,imho tai susije su mano pasamone-nemazai zmoniu teigia,jog kai uzmiegi ir tavo skeptiskoji samone ishsijungia,sapnuose susiplaka ne tik praeities,bet ir ateities fragmentai.o apie tuos atvejus kai zmones uzsuka i kokia Tibeto sventykla ir jaucia,kad joje jau yra buve,ar kuo puikiauisiai gaudosi pirmakart matomamae mieste be jokiu zhemelapiu-manau tai jau prisiminimai ish praeitu gyvenimu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-08-24 12:33 
Siaip jau yra ganetinai paprastas moksliskas Deja Vu paaiskinimas.
Kai smegenys pervargsta (pvz neissimiegojus arba del ligos, ilgos itampos ar whatever), ten kartais ivyksta toks dalykelis:
netycia trumpam supainiojami duomenu perdavimo kanalai.
t.y. duomenis jus realiai gaunate is trumpalaikes atminties (t.y. is aplinkos), o smegenys juos perduoda per ta kanala, kuris ateina is ilgalaikes atminties, nes trumpalaikes atminties kanalas "pavargo" ir trumpam uzsidare. Tada matote kazka, o atrodo, kad prisimenate. Deja vu. Toks fokusas ypac nustebina, kai taip "atsimenat" kazka absoliuciai naujo ir tikrai niekad nematyto, pvz pokalbi kokia nors negirdeta tema ar pan.
Galima ir atvirksciai: smegenys paduoda kazka is ilgalaikes atminties, bet tas kanalas perkrautas, ir pasiuncia trumpalaikes atminties kanalu. Tada prisimenate kazka, o atrodo, kad ka tik is oro suzinojot/pamatet. Tai arba vadinamoji intuicija, arba net ir haliucinacijos...

Zodziu, kai prasideda deja vu, reikia tiesiog isgerti vitaminu ir pailseti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-13 16:14 
Offline

Joined: 2004-09-09 14:55
Posts: 30
Location: Klaipeda
tas deza vu cioktas dalykas
man labai daznai taip buna - kartais susapnuoju kas atsitiks
vienu metu vos nepatikejau kad esu telepatas ar dar kzkas...
turbut per daug laiko saulej praleidau - sudege mano smegenys :D

_________________
Light side is the best side!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-13 18:57 
Offline

Joined: 2003-11-30 15:07
Posts: 49
Location: Nekropolis
dar kazkur skaiciau,kad gali pasirodyt esas dejavu, o is tiesu smegenu kazkos slankstelis (ar kas....nezinau,kodel nezinau, butu pats laikas mano nicka perskaityt :-P ) truputuka anksciau suvokia vaizda ir tai atrodo dejavu, nes vel matai ta pati. Nors galima sakyt,kad ir kitoks variantas yra teisingas :)

_________________
viska zinoti - kenkia sveikatai


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-13 21:01 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
Slanksteliai yra nugaros smegenyse, o suvokimas vyksta galvos smegenyse

_________________
ar tamsa atsiranda is nieko
jei nieko is viso nera


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-14 16:56 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
<rysio neturintis linkas>

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Last edited by Nomad on 2004-09-15 13:17, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-14 17:54 
Offline

Joined: 2003-10-08 17:15
Posts: 5
Location: Vilnius
hmmm... mazdaug rysio su aptariama tema paskutinis linkas visai neturi, arba as kazko nesupratau XD o gal sitas labiau tiktu...

_________________
I see only darkness... oh... my hood's down


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-17 11:11 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-28 11:01
Posts: 631
Location: Vilnius
Shiaip ash pateikiau mokslo ir mokslines fantastikos sutapimo atveji, o Jus gerbiamieji shnekate kas yra deja vu....
Shi tema yra puikus pavizdys kaip zhmones rasho tik pagal paskutini posta. Arba pamate pavadinima. Tachiau pradinio posto neskaito.....

_________________
Skelbimas: Ieshkau zmogaus su 'spravke', kad jam ne maziau 43 metu, turinti 'spravke' suteikiancia teise isduoti 'spravke' tiems kas neturi 'spravkes'. Butina tureti 'spravke' patvirtinancia ne maziau 20-ties metu 'spravkiu' isdavimo patirti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-17 14:55 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-23 1:34
Posts: 30
Location: VLN
Hmm , pirma perskaiciau foruma , tada jau irgi apie dejavu norejau rasyti kai pamaciau Tado posta apie lemerius kurie nuo temos nukrypo . Nuejau , paziurejau saita ta , pamaciau kad rusiskas (deja nemoku skaityti rusiskai) supanikavau ir isjugiau , tiesiog pasizymejau diskusijoje :)

_________________
Liftininkas buvo atkaklus , bet ir liftas mokejo uz save pakovoti ..


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited