Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 19:46

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 104 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11

Ka jus manote apie DI?
Neimanoma. 3%  3%  [ 3 ]
DI bus ishrastas nepraejus ne keliems metams. 16%  16%  [ 15 ]
Is esmes imanoma, bet tik ne su shiulaikinem technologijom, galbut kazhkada. 56%  56%  [ 53 ]
Tai kad jau yra :) 24%  24%  [ 23 ]
Total votes: 94
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-14 22:09 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Galbut. Bet ash pats tuo isitikinau, kai suvoki savo mintis, gaunasi toks reishkinys refleksija, tai va kai patirsi tikrai suprasi.
Dėkui, tą "kai patirsi suprasi" aš jau esu girdėjęs ir apie OBE, Dievą ar dievus, čakras, karmą ir taip toliau. Norėtųsi ko nors rimčiau iš tavo pusės ;)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-14 22:20 
Offline
User avatar

Joined: 2006-05-12 13:22
Posts: 50
Nomad wrote:
Quote:
Galbut. Bet ash pats tuo isitikinau, kai suvoki savo mintis, gaunasi toks reishkinys refleksija, tai va kai patirsi tikrai suprasi.
Dėkui, tą "kai patirsi suprasi" aš jau esu girdėjęs ir apie OBE, Dievą ar dievus, čakras, karmą ir taip toliau. Norėtųsi ko nors rimčiau iš tavo pusės ;)
Ne, netaip mane supratai, tai nera nieko daugiau tik psichologija. Yra tokia bukle, kai zmogus jei galima sakyti "prigauna" save t.y tu galvoji apie kashka ir tuo momentu suvoki savo galvojima, to galvojimo tiksla, priezasti


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-15 18:59 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
nightex wrote:
Zinoma ir AI gali tureti savo duomenu baze ish kurios galetu paimti jau paruoshta (pasamone) informacija apie norimas atlikti instrukcijas (algoritma), taigi nereiketu kaitinti CPU (samone).
Problema yra informacijos paieška. Žmogus sugeba akimirksiu atrinkti šiuo metu aktualią informaciją, tuo tarpu analogiški paieškos algoritmai neegzistuoja. Iš esmės tokiai paieškai reikalingas milžiniškas indeksų skaičius, bet tada kyla reikiamo indekso paieškos problema.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-09 18:39 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-18 20:37
Posts: 195
Location: Faflikas
Neperskaiciau viso forumo, bet pateiksiu savo nomone apie DI:

Zmogus turi instinktus. DI tokius reiketu idiegti. pvz nora daugintis ;)
esme ta, kad DI, tam, kad galetu normaliai (a la zmogus) vystytis jis turi kazko noreti. Taip pat (savaime aisku) turetu mokytis is savo klaidu (jau nekalbant apie tai, kad isvis privaletu moketi mokytis. Blin, kalamburas gavosi :) Bet to, paties mokymosi privalo panoreti (t.y. jam turetu buti idiegtas tam tikru tikslu siekimas).
O visa kita - kokia pakraipa tu jam idiegsi - toks jis ir "uzaugs". A la tamagocis. Be to galima is karto jam duoti milziniska ziniu bagaza ir apdirbti jo intelekta "rankiniu budu", kad nebutu visai meme ;)

_________________
Žmogus yra žmogaus dydžio


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 104 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited