Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 9:52

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »
Author Message
PostPosted: 2004-09-15 11:45 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Vieno is rusu fantastiko veterano atsiminimai apie klubine veikla.
http://www.livejournal.com/users/barros ... tml#cutid1

Krito i aki idomus momentas, pastebetas jau ne pirma syki: atsiradusi galimybe bendrauti internetu (va, kaip, pvz., siame forume ar mirc-e) labai sumenkino fantastu klubo poreiki. Kiek tai tiesa ir ka apie tai manot?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-15 12:27 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
Internetas is viso menkina bendravimo poreiki :-P

_________________
ar tamsa atsiranda is nieko
jei nieko is viso nera


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-15 13:18 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Sutinku, atsiradus internetui klubai tampa tikrai maziau reikalingi.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-15 16:11 
Offline

Joined: 2004-08-04 23:53
Posts: 36
tai ka "zudyti interneta" ?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-15 16:24 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
klubai labai reikalingi, internetas ju neveikia, juos veikia patalpu stoka. Keistas dalykas yra tas kad tarp fantastu nera ne vieno verslininko, kuris atitinkamai sia problema issprestu
Negana to, dauguma fantastu yra nerealus skurdziai, kurie skaiciuoja kiekviena centa. Blogos isvados persasi :(((


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-15 16:44 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
smeli: ne taip statai problema: ne "dauguma fantastu yra skurdziai", o "dauguma fantastu yra vaikai, nes fanizmas prasideda vaikysteje. Suaugdami zmones arba lieka fantastais, arba padaro zmogiska karjera".

Man uzkliuvo tame straipsnyje ir dar viena fraze (ne visai tiksliai atkartosiu): dabar fantastu klubas issigime, tai pasidare sueiga tiolkinistu ir tu, kaip jie ten, viduramziu ginklu rekonstruktoriu.

Man atrodo, kad tai pakankamai lokiska evoliucija: FMK funkcija kaip informacinio centro pasidare nebereikalinga, taigi reikia kitu dalyku, kuriais traukti ten zmones. LARPas ir stalo geimai - labai logiskas substitutas. Kitas variantas - tipo literatu burelis, bet man neatrodo, kad tokie bureliai butu tvirti - velgi del to paties interneto.

TAM, KAD KLUBINIS JUDEJIMAS TURETU PAKLAUSA, JAME TURI BUTI KAZKAS TOKIO, KO NERA INTERNETE.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-15 17:33 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
shizzar wrote:
Man uzkliuvo tame straipsnyje ir dar viena fraze (ne visai tiksliai atkartosiu): dabar fantastu klubas issigime, tai pasidare sueiga tiolkinistu ir tu, kaip jie ten, viduramziu ginklu rekonstruktoriu.
Aga, man tas ir nelabai patiko, juolab, kad ir i "Dorado" ateina keletas ir vienu ir kitu, ir dar metalistu bei siaip...visokiu... geru zmoniu :)
shizzar wrote:
Man atrodo, kad tai pakankamai lokiska evoliucija: FMK funkcija kaip informacinio centro pasidare nebereikalinga, taigi reikia kitu dalyku, kuriais traukti ten zmones. .
O as galvoju, kad didele reiksme turi informacijos deficito nebuvimas. Anksciau, kai kokia "Zenito" knyga pasirodydavo karta per pusmeti, tokiu pat daznumu parodydavo ir kokia "Maskva-Kasiopeja" - buvo stimulas susitikineti, keistis informacija ir .t.t., ir pan. Dabar gi nepajudedamas is vietos gali patenkinti fantastikos infotroskuli (taip pat pabendrauti internetu) televizijos, knygu ir interneto pagalba. Klubas turi savu privalumu - bendrauti gyvai kur kas maloniau ir idomiau, bet... tam reikia i ji ateiti. Be to, susidare ispudis, kad zmones turi kur kas maziau laisvalaikio, nei anksciau.
shizzar wrote:
LARPas ir stalo geimai - labai logiskas substitutas. Kitas variantas - tipo literatu burelis, bet man neatrodo, kad tokie bureliai butu tvirti - velgi del to paties interneto..
Hm, bet taip pagalvojus - kompiuteriniai zaidimai (kad ir tas pat MTG) lygiai taip pat nurungtu ir siuos.

shizzar wrote:
TAM, KAD KLUBINIS JUDEJIMAS TURETU PAKLAUSA, JAME TURI BUTI KAZKAS TOKIO, KO NERA INTERNETE
Sventa tiesa 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-15 22:10 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Nesutikchiau, internetas niekad nepakeis zhmogaus=/ internete rasi daugiau ir greichiau infa negu ish draugu kurie irgi neturi interneto, tachiau ar klubai kuriami tik del zhiniu troshkimo? imho ne

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-15 23:06 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-12 22:30
Posts: 8
Misliju as tai taip- nepriklausiau niekad jokiam klubui vien del to, kad labai jau daug nepilnameciu renkas ir butent zaist :) O poreikis apie fantastika pabendraut geriausiai realizuojamas prie alaus bokalo kokiam senam rusy...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-16 8:58 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
"Apie fantastika pabendraut" man skamba kaip "Numireli paminet"
IMHO fantastika reikia gyvent!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited