Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:53

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 235 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 624 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-01 16:59 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-12 5:34
Posts: 366
Location: Klaipeda
Hmm, aš prieš pradėdamas masteriauti, ta ir padariau - nusipiešiau map'ą, apsirašiau miestus, teritorijas, locationus, religijas, tautas ir šiaip grupuotes, apmasčiau viso šito tarpusavio santykius ir tendencijas, ir žalio supratimo neturėjau, kad tai vadinasi KF :)

_________________
Geriau pasiklausyk savo proto balso. Girdi? Ar girdi, kokias nesamones jis shneka?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-01 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Čia jau ne žemėlapiai, o keli herbai tam pačiam pasauliui:
http://easy.savefile.com/aether/herbai3.jpg

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-01 18:45 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
chia tik vienas ir nekoks, veliau daugiau idesiu:
http://img35.exs.cx/my.php?loc=img35&image=map19nr.png


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-01 20:18 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
DarkElf wrote:
Hmm, aš prieš pradėdamas masteriauti, ta ir padariau - nusipiešiau map'ą, apsirašiau miestus, teritorijas, locationus, religijas, tautas ir šiaip grupuotes, apmasčiau viso šito tarpusavio santykius ir tendencijas, ir žalio supratimo neturėjau, kad tai vadinasi KF :)
Tiesu sakant mano atveju taip pat yra :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-02 2:54 
As net kaifuoju, matydamas, kad čia prisirnko tiek daug bendraminčių :D . 1980-aisiais, kai tuo pradėjau užsiimti, net nemasčiau, jog liaudis imsis panašių dalykų ir taip ims reikštis,kurs ir skelbs kad ir žaidimams pritaikytus žemėlapius. Jėga. Peržiūrejau visas nuorodas ir apsidžiaugiau radęs neblogų eskizinių fantastalpių ir jau užbaigtų, jau žiūrovui skirtų demonstruoti.
Iš tikrųjų greitai prireiks atskiro portalo, jei tokiais tempasi viskas judės į priekį.
nieko nekritikuoju, nes dar tik pati pradžia. ir pamačiau oi daug labai teigiamų dalykų, kurie tikrai "veža".
Aš savo darbų dar negaliu pateikti - labai jie dideli. ilgainiui tikriausiai šia problemą išspręsiu, nes kol kas nežinau tokio skanerio, kuris nuskenuotų didelį lapą. kiti darbai sunkiai apdorojami, reikia net kelių programų norint paversti savo darbus (dirbu kompiuteriu) priimtinu internetinei svetainei formatu. Pieštiniai KF darbai irgi reikalauja smarkaus darbo.
Laukiu dar daugiau šio dalyko fanų. Gal daugumai pavyks susitikti per artimiausią konventą ir aptarti šį įsiaudrinusi reikaliuką. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-02 10:39 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
de arnis wrote:
Aš savo darbų dar negaliu pateikti - labai jie dideli. ilgainiui tikriausiai šia problemą išspręsiu, nes kol kas nežinau tokio skanerio, kuris nuskenuotų didelį lapą.
Būtų labai įdomu pamatyti šią temą pradėjusio žmogaus kūrybą. Didelio formato darbus galėtumėte nufotografuoti skaitmeniniu fotoaparatu. Kokybė prastesnė, bet bent jau man tikrai nekantru būtų pamatyti, ką yra sukūręs žmogus, kuris užsiima tuo jau ketvirtį amžiaus :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-02 11:07 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
de arnis wrote:
Gal daugumai pavyks susitikti per artimiausią konventą ir aptarti šį įsiaudrinusi reikaliuką. :)
Butu tikrai idomu, kad tokia gauja kur susitiktu ir pasidalintu kurybine patirtimi, kuri tik skatina ikvepima ir tobulejima :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-02 12:19 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
Quote:
Gal daugumai pavyks susitikti per artimiausią konventą ir aptarti šį įsiaudrinusi reikaliuką.
arba, pabandyti itraukti savo uzhsiemima i konvento programa 8)

dar vienas map'as:
http://img32.exs.cx/my.php?loc=img32&image=52qh.png


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-02 13:19 
Jei tiksliai žinočiau kada ir kur bus artimiausias konventas, jau dabar galėčiau pasakyti ar jame galėsiu dalyvauti. Konvente parodyčiau nors kelis naujausius savo kuklius mėginimus kažką sukurti. Šiame portale šiek tiek pasigendu dailei ir šiam dalykui (KF), kurį narpliojame ir aptarinejame šioje diskusijoje, skirto skyrelio, kur prisiregistrave nariai laisvai galėtų įdėti savo šedevrus. Pagal lankomumą ši didkusijos tema nėra apleista, todėl administratoriai turėtų pagalvoti apie leidimą panašius dalykus publikuoti portale. Neseniai radau kelis nedidelius žemėlapius, kuriuos vadinu fantastlapiais, kuriuos neseniai nuskenavau ir apdorojau. Nežinau kur ir kam juos parodyti. Tai pagrindinė KF kūrėjų problema, nes nėra kur jiems reikštis. Ir belieka tik džiaugtis, jei pavyksta jiems priglausti kituose nespecialiuose portaluose savo kūrybos vaisius.[/img]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-02 14:53 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
de arnis wrote:
Jei tiksliai žinočiau kada ir kur bus artimiausias konventas, jau dabar galėčiau pasakyti ar jame galėsiu dalyvauti. [/img]
Taip, einam į startinį fantastika.lt puslapį, žiūrim "nuorodas", ten spaudžiam ant "Lituanicono" nuorodos ir randame pagrindinę info apie būsiomą Lituanikoną. Kad būtų lengviau, tiesiog:
http://lituanicon.ktu.edu/lt/indexlt.php
de arnis wrote:
Šiame portale šiek tiek pasigendu dailei ir šiam dalykui (KF), kurį narpliojame ir aptarinejame šioje diskusijoje, skirto skyrelio, kur prisiregistrave nariai laisvai galėtų įdėti savo šedevrus.[/img]
Šiuo atveju, matyt, reiktų žiūrėti į skyrelį "Fantastinis menas", kuris, sutinku, gana skurdokas - tačiau mielai jį papildytume jūsų atsiųsta medžiaga - strp., piešiniais (negarantuoju, kad visais atsiųstais piešiniais). Dėl naujų skyrelių kūrimo... Dabar skyrių yra, berods 18-ka (čia be smulkesnių poskyrių, tokių, kaip, pvz. Literatūros "Naujos knygos" ar pan.) ir, bent jau aš, būčiau labiau linkęs talpinti juos prie giminiškų skyrių (Kartografijai galima sukurti poskyrį "Mene"), nei kurti dar desėtką naujų, nes nuo to jau didėtų ir taip nemaža painiava. Aš pats norėčiau prikurti dar kelis skyrius, pvz. skirtus alternatyviajai istorijai, humorui ir pan...

Galimybė "laisvai įdėti savo šedevrus", mano nuomone (pabrėžiu, kad tik mano nuomone) vargu ar įmanoma iš principo, nes 1) portalas ne guminis, o tų šedevrų gali būti, matyt, nemažai ir nemenkų 2) laisvai, savo nuožiūra, skelbti kūrinius (bent jau literatūrinius) galima kituose tinklapiuose, kaip, pvz., "rašykų". Tuo tarpu fantastikoje.lt skelbiam autorių atsiųstą medžiagą, kuri praeina bent minimalią atranką, kartais ištaisomos stiliaus ir gramatikos klaidos ir t.t. Tai galioja pirmiausia tekstams, bet kodėl su vaizdais turėtų būti kitaip?
Todėl galimybė susikurti fantastikoje.lt savo darbų galeriją su kokia 50-čia kūrinių kol kas menka. Tačiau mielai paskelbtume, pvz., strp. apie kartografine fantastika su jos pavyzdžiais-iliustracijomis.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 235 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 624 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited