Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 2:13

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 55 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

Kas jus paskatino susidomėti fantastika?
Man šią mintį pakišo tėvai 16%  16%  [ 14 ]
Mokyklos (arba miesto) bibliotekoje radau knygų, kurios paskatino susidomėti 34%  34%  [ 31 ]
Didžiausią įtaką padarė tik filmai 1%  1%  [ 1 ]
Mane sudomino draugų (bendraklasių) pomėgiai 17%  17%  [ 15 ]
Susidomėjau neseniai 3%  3%  [ 3 ]
Nežinau jokios priežasties, kuri paskatino tai daryti 16%  16%  [ 14 ]
Žaidimai, žaidimai ir dar kartą žaidimai 13%  13%  [ 12 ]
Total votes: 90
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-18 13:59 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-18 13:38
Posts: 277
Man atrtodo kad fantastika kaip koks virusas jeigu uzsikretei tai visiem laikam.nezinau kokia knyga mane labiausiai patiko ir buvo ta pirma. bet manau kad perskaicius plienine ziurke ar nakties sargyba kiekvienas tampa fantastas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-19 0:58 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-06 16:26
Posts: 196
Location: Kaunas
domas wrote:
Man atrtodo kad fantastika kaip koks virusas jeigu uzsikretei tai visiem laikam.nezinau kokia knyga mane labiausiai patiko ir buvo ta pirma. bet manau kad perskaicius plienine ziurke ar nakties sargyba kiekvienas tampa fantastas
Mda... norėtūs prieštarauti, bet kai pati į fantastiką net kreiva akimi nežiūrėjau, kol brolis (visai ne fantastas) gimtadienio proga nepadovanojo "Plieninės žiurkės"... kažkaip liežuvis neapsiverčia :roll:
Tolesnis mano kelias į fantastes - vienas draugas atsivede į 1998 Feniksadienį (che che, buvau iš tų kelių, kurių nepagavo ir nepakrikštijo 8) ), sekantį kartą su fantastais susidūriau per 2001 Lituaniconą, o paskui jau įsitraukiau ir nebegaliu pabėgt :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-19 1:45 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Viskas prasidėjo, kai dar neidamas į pirmą klasę perskaičiau Sanikovo Žemę ir Pavlovo "Mėnulio vaivorykštę" (kurią iki šiol laikau viena geriausių fantastinių knygų). Suprantame, tokiame amžiuje aš mažai ką supratau ir labiausiai patiko vietos kur laksto ir šaudo, tačiau fantastika domėtis pradėjau :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-19 9:44 
Offline

Joined: 2004-03-02 15:52
Posts: 21
Location: Utena
Long time ago, kai stresas ir depresija dar nebuvo atrasti, o videomagntofono nuoma nakčiai kainavo 25 rub., alų begurkšnojant pamačiau "Svetimą" (Apie įrašo kokybę geriau patylėsiu). Kazkaip po to pradėjau lankyti R.Maskoliūno organizuotas filmų peržiūras, ten kažkaip įdomiai buvo pavadinta. O knyga, kuri "užkabino"- ko gero S.Pavlovo "Okeanautai".


Top
   
 Post subject: aha
PostPosted: 2005-09-19 9:56 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Arunas13 wrote:
Long time ago, ... pamačiau "Svetimą" .
Hehe, skaitau Arunas13, galvoju "Arunas, kuriam 13 metu". Toliau "Long time ago" - na, maniau, tai chia apie laikus, kada jis dar negimes buvo :wink: Paskui visgi apeme abejones del labai jaunyvo Aruno amzhiaus :)
O del "Svetimo" perzhiuros - buvo panashiai. Tik zhiurejau per vidiaka kokioje tai mazhoje salyteje su keliomis eilemis palaikiu svyruojanchiu ir sujungtu (!) kedzhiu.
Tai va, kai pasirode pirmas "Alienas" - jis ten labai netiketai ishnyra/dingsta - musu pirma eile vos neapsiverte :lol:

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject: Re: aha
PostPosted: 2005-09-19 11:42 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Akela wrote:
O del "Svetimo" perzhiuros - buvo panashiai. Tik zhiurejau per vidiaka kokioje tai mazhoje salyteje su keliomis eilemis palaikiu svyruojanchiu ir sujungtu (!) kedzhiu.
Irgi panašūs įspūdžiai dėl "Svetimo" - žiūrėjom sausakimšam miestelio kultūros namų rūsyje, kurį buvo išsinuomavę "vidiakininkai". Tą vakarą rodė porą filmų, berods "Beprotį Maksą" ir "Svetimas 2". Tai buvo krūpčiojimų ir aikčiojimų, o po filmo besiskirstant visi kalbėjo, jog nematė dar baisesnio filmo...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-19 18:14 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 11:54
Posts: 839
Location: Nar Shaddaa
man tai viskas prasidejo nuo "Begalines istorijos" , perskaitytos 5 klasej.......

O poto tevas padejo, jis skaite fantastines knygas, netik lietuviu, bet ir rusu, lenku kalbom, mielai pasidalino knygom ir patare ka geriausia skaityt;P
eidavo pas pazhystamus pasiskolint "trifidu dienos" kad dukte paskaitytu:PPPP
taip visas "zenitas" perskaitytas,

veliau pinigus duotus pietum ishleisdavau ant Eridano knygu...

apie rpg , lituanicona ir feniksa suzinojau ish "kauko " zhurnale mazhychio straipsniuko. Pasvajojau.... kad fainai pazaist butu....

kol antram kurse, atlikinejom praktika kaime Puvochai, viena vakara teko su Cathy paplepet. suzinojau kad ji feniksiete!
ji nusivede mane i Fenikso kluba 1998m.
toliau gurps, spell fire, ir larpas ;].....ect....

_________________
dyvu dyvai...


Top
   
 Post subject: Re: aha
PostPosted: 2005-09-19 20:03 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Akela wrote:
Tik zhiurejau per vidiaka kokioje tai mazhoje salyteje su keliomis eilemis palaikiu svyruojanchiu ir sujungtu (!) kedzhiu.
Kas buvo, tas buvo. :) As visus "Star Wars" perziurejau video "salonuose". Ir taip jau isejo, kad ziurejau atvirkscia tvarka - pradejau nuo VI serijos, po to seke V ir IV. Tai visiskai nesutrukde isimyleti siuos filmus. 8)

As tavo tevas Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-20 1:10 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-13 15:14
Posts: 52
Location: Kaunas
Uzuomazgos dometis fantastika buvo gilioje vaikysteje perskaicius Z.Verno, Pyliponio knygutes. O galutinai pastumejo i si zanra K.Paulausko DORADO ir is kart po jos perskaityta Zenito serijos knyga, berods MIGLU SEZONAS. Tuo metu po visagaliu Diumos personazu ir kapitono Blado tai buvo man neitiketinai uzkabliaves atradimas:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-20 1:15 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-25 23:46
Posts: 188
SW-mano gyvenimo fantastikos pradzia. Nebepamenu ar juos visgi rode Neries kino teatre,ar ne,bet pirma karta isvydau du droidus,stipenancius Tatuino smeliu Palangos kino teatre..ieskojau as tu droidu kita ryta pajury,veliau Parnidzio kopoje...neradau :( :lol: ,bet fantastika susidomejau butent nuo SW..tiesa ne per giliausiai-paskutiniu metu griztu prie saknu,skant :lol:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 55 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited