Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 12:20

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 18:25 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
vot s takoj tockoj zrenija, kakuju viskazal gedas ja nikak ne mogu soglasitsia.
perefraziruja ego slova: da, ti mozesh obshatsia s nami, no tolko stav odnim iz nas.
eto znaete li.... nehorosim mne popahivaet.
ne delaetsia tak.

smeli ja toze ne opravdivaju - on prosto ne izlagaet svoi misli v takoj forme, kotoraja ne vizivala bi zelanija otbrehivatsia. emu obidno i obidno dostatocno zasluzenno, no eto ne opravdanie.

a nascet jonasa takoj malenkij offtopic - a sam jonas prinadlezit dorado ili net?

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 18:59 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Narfuin wrote:
vot s takoj tockoj zrenija, kakuju viskazal gedas ja nikak ne mogu soglasitsia.
perefraziruja ego slova: da, ti mozesh obshatsia s nami, no tolko stav odnim iz nas.
eto znaete li.... nehorosim mne popahivaet.
ne delaetsia tak.
Narfuin, tikrai nemanau, kad kvietimu užsukt (o jei yra noro - ir tapti klubo nariu) daviau suprast, kad su kitais mes ir reikalo nenorim turėti. Gal geriau nereikia tų perfrazavimų, a? :)

Smeli pareiškė norą bendrauti, pakviečiau jį užeiti į klubą - tai jau reiškia tapti vienu iš doradiečių?.. Bendram alaus išgėrimui net klubo nereikia.
Svečius mes priimam ir jais džiaugiamės - piknike dalyvavę Laisvieji fantastai ir svečiai iš Kauno gali tai paliudyti.
Bet. Jei. Norisi pastovaus ir nuolatinio bendravimo su "Dorado" nariais - mano galva, nėra geresnio būdo, kaip paprasčiausiai tapti vienu iš jų. Kas tame blogo (prašau be perfrazavimų:)?
Narfuin wrote:
smeli ja toze ne opravdivaju - on prosto ne izlagaet svoi misli v takoj forme, kotoraja ne vizivala bi zelanija otbrehivatsia. emu obidno i obidno dostatocno zasluzenno, no eto ne opravdanie.
O va šito tekstuko tai visai nesuprantu, nors rusų k. dar kažkiek maniausi mokąs. Kuo gi taip įskaudinom smeli? Ar dabar mums reikėtų teisintis, kad nepadarėm to trumpo klubo pikniko viešu renginiu?.. Beresnevičius, beje, vis tiek nedalyvavo - išgert alaus kartu nebūtų pavykę..;)
Narfuin wrote:
a nascet jonasa takoj malenkij offtopic - a sam jonas prinadlezit dorado ili net?
Prinadležit.:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 21:28 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
na nesijauciu as iskaudintas, tikrai

kvietimas uzsukti man tikrai nenuskambejo siulimu tapti vienu is dorado. ir noras pastoviai bendrauti su doradieciais naturaliai su laiku virstu naryste klube, neneigiu kad tai jau butu tiesa jeigu as antradieniais galeciau (cia veikia gijo pamineti prioritetai)

vienok normas bendrauti su kazkuo man yra tiesiogiai proporcingas kitos puses norui bendrauti su manimi
kad kita puse neatsisako bendrauti dai dar nereiskia kad ji nori
kartais gaunasi senbuvio-naujoko efektas. kur senbuvis turetu pasiulyti naujokams bendrauti jei aisku jis nori.

tai yra praktiskai visi atviri tokio pobudzio renginiai. nes kiekviena kvietineti asmeniskai gal ir galima bet bendru atveju nelabai tikslinga
Konai kaip tik ir yra tokie renginiai uzdarose patalpose. Kad butu idomiau parenkama kazkokia tematika ir paruosiama programa

Vasara yra gerai daryti stovyklas gamtoje. Kadangi as daug girdziu ir matau (nors ir ne viska) esu girdejes apie fantropus pakruojyje, kurybines! stovyklas Moletuose, stai apie piknika irgi suzinojau.
Tik jos daugiau kazkaip uzdaros arba tik pusiau atviros

Kad nemaza dalis fantastu nelabai linke dalyvauti larp man ganetinai suprantama, bet tik is mano asupratimo puses - larpai retai turi tematikas (apie tai manau padiskutuosim su norinciais atskirai)

Va labai puikia minti isreiske Linkis!!!
Kodel larperiai nekviecia viso klubo, Doradieciu kaip klubo.
Stai cia is mano puses ir yra STOP diskusijai.
O rimtai! Kvieciami yra visi zmones bet nekvieciami klubai. Pavyzdziui as asmeniskai visaip bandziau isprovokuoti meistrus pakviesti mano kluba i zaidima, tai butu rimtas pasktinimas ruostis kaip komandai ir pan.
Juk Linkis noretu dalyvauti ne atskirai o sus savo klubieciais.


As tiesiog bandziau kapstyti akivaizdzias saknis. Pasikapstinesim LARP skyriuje :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-05 22:43 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
smeli wrote:
Vasara yra gerai daryti stovyklas gamtoje. Kadangi as daug girdziu ir matau (nors ir ne viska) esu girdejes apie fantropus pakruojyje, kurybines! stovyklas Moletuose, stai apie piknika irgi suzinojau.
Tik jos daugiau kazkaip uzdaros arba tik pusiau atviros
Gal kiek klaidingas įspūdis susidarė. Dauguma Pakruojo Fantropų buvo atviri, į juos (kaip ir paskutinįjį šiemetinį) kviesta, pats ne kartą ten dalyvavau. Iš 4-ių kūrybinių stovyklų, tik šiemetinė buvo uždara, priežastis, rods, paaiškinau jos aprašyme.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-06 11:07 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Kadangi čia fantastika.lt forumas, tai leisiu sau nedidelia on-topic fantaziją.

Metų renginys globalticon '06

Veiksmas vyksta Vingio parke, kuris šitam reikalui rezervuojamas. Kur-ne-kur patruliuoja draugiška raitoji ir neraitoji policija.
Kartu su dalyvavimo bilietu (2 Lt) kiekvienas dalyvis gauna kostiumą visam renginiui, atitinkantį jo pasirinktą archetipinį vaidmenį (šį kostiumą privalu dėvėti viso renginio metu). Ginklus gauna, išlaikę nedidelį egzaminą ir pasirašę atitinkamus dokumentus. Žinoma, galima dėvėti savo atsineštą kostiumą ir naudoti savo atsineštus ginklus, prieš tai pateikus juos apžiūrai ir gavus leidimą.
Viskas vyksta 7 dienas, vasarą.
Vingio parke pristatyta butaforinių pilių ir kitokių statinių, vietinės lauko kavinės dekoruotos atitinkamai. Tose butaforinėse pilyse yra vietos, kur galima būtų statyti palapines. Savaime suprantama, nebūtina kiurksoti Vingio parke ištisą savaitę, galima laisvai įeiti ir išeiti, svarbu jo teritorijoje dėvėti savo kostiumą ir elgtis taip, kaip jūsų rolė jums liepia.
Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio programa tokia: iki 18 val. LARP activities, 18-19 val paskaita, vykstanti kažkokioj centrinėj salėj, į kurią įėjimas laisvas visiems, nepriklausomai nuo LARPinės rasės, 19-23 val RPG sesijos, vedamos tam tikrose vietose (pvz., tose pačiose pilyse). Į RPG sesijas registruojamasi fiestos principu. LARPas tuo metu nevyksta.
Penktadienį vyksta tas pats, kas ir anksčiau, tik nėra paskaitos, o RPG prasideda nuo 18 ir tęsiasi "do pobednogo konca" - grand session.
Šeštadienį 12-18 val vyksta viktorinos ir šou visokie koniniai, 18-20 spektaklis, 20+ LARP turnyras su pasidūbasinimais, pirotechnikomis ir pan.
Sekmadienį iki 15 val. - įvairūs uždaromieji eventai kaip tipo RPG finalai, LARP turnyro paskutinieji raundai, gal LARP paskutinysis mūšis pagal siužetą ar pan. 15 val. oficialus uždarymas, su nugalėtojų apdovanojimais where aplicable.

Toks renginys yra, žinoma, gryna utopija ir organizacine prasme neatlaiko jokios kritikos, bet, mano galva, į jį ateitų pasižmogėti triuškinanti dauguma viso fendomo plius dar pora šimtų pašaliečių. Deja, aš galiu įsivaizduoti tik tokį bendrą renginį, kuriame vyrautų LARPas. O dabar yra mažabiudžetiniai lituanikonai, kurių metu LARPui skiriama vis daugiau dėmesio - tikiuosi, tai visi pripažįsta. Asmeniškai man netrūksta skirtingų interesų fantastų bendravimo ir man neatrodo, kad yra ryški diferenciacija pagal pomėgius. Jei žmogus domisi RPG, jam yra sukurtos pakankamai neblogos galimybės prisijungti ir prie LARPerių, jei žmogus domisi LARPu, jis drąsiai gali prisijungti prie kono organizavimo ir t.t. O tai, kad nevyksta kasdieninis bendravimas ir kad būna uždarų renginių, man atrodo savaime suprantama: renginių uždarumą sąlygoja (a) materialinė bazė ir/arba (b) siaura tematika, įdomi tik tiems, kas į ją asmeniškai kviečiamas. O kas dėl elitiškumo, kurį smelis naudoja kaip keiksmažodį, tai man tai irgi neatrodo ydinga: daugelyje sričių yra vienokie ar kitokie lygiai, ir dažnai tenka pasistengti, kad į tą aukštesnį lygį pereitum. Pradėjęs žaisti lauko tenisą tu gi nesitiki jau ant rytojaus dalyvauti turnyre su Ana Kurnikova ir Andre Agassi.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-06 11:14 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Na, gali pradeti ir ne nuo utopijos. Kaip jau minejau, RPGamta turi potencialo isaugti i visa ka apimanti rengini gamtoje. Rpgesnikai losia rpg, larperiai rengia trunyrus, paskaitas, seminarus savo temomis, fantastai rengia visokius literaturinius konkursus, spektaklius ir pan. Sudeerini grafika taip, kad visi galetu padalyvauti vieni kutu renginiuose ir ciki. O vakarai bendros tusovkes prie lauzo.
Sios vasaros RPGamtoje buvo 40-60 dalyviu, nemaza dalis is ju atvaziavo siaip pasizmoneti ir patusinti gamtoje su kolegomis fantastais, o ne zaisti rpg. Jei dalyviu skaicius isaugtu 1,5-2 kartus, tai jau butu visai neprastas renginys. Paprasciausiai visu sriciu entuziastams reikia rpadeti derintis su Legionu ir kartu rengti rengini ir viskas bus ore.

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-06 11:19 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-28 11:01
Posts: 631
Location: Vilnius
Zmones - priezastys keliamos smelio yra kaip visada ne siaip sau, o su tikslu. Visks parasta - kuo daugiau larpo dalyviu, tuo daugiau narodo su kuriuo smeliui ir chebrai atsiranda palankus darbo laukas, galintis duoti gera derliu. Beto kaimynu darzas gali ir nukenteti kai viskas vyksta -en masse...

_________________
Skelbimas: Ieshkau zmogaus su 'spravke', kad jam ne maziau 43 metu, turinti 'spravke' suteikiancia teise isduoti 'spravke' tiems kas neturi 'spravkes'. Butina tureti 'spravke' patvirtinancia ne maziau 20-ties metu 'spravkiu' isdavimo patirti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-06 12:44 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 sioma: Renginys turi būti toks, kad galima būtų užeiti "pakeliui", o ne būtinai pašvęsti tam porą dienų, važiuojant kažkur už 100 km. RPGamta - super renginys, bet jis skirtas tik didžiausiems entuziastams (ir tiems, ką tie entuziastai įkalbės). Be lengvo pasiekiamumo nieko grandiozinio nesigaus.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-06 12:52 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
to Andre

Tai zinoma nebutina dalyvauti visame renginyje. Pries rengini turetu buti pateikta pilna jo dienotvarke ir kas kam idomu i tai ir uzvaziuoja, vienai dienai, dviem dienom, kaip kam patogiau. RPGamtoje taip ir buvo, kad viena diena buvo suvaziave papildomai zmoniu gal 20.
Del 100 km, tai toks sprendimas buvo priimtas, nes fantastu yra ne vien Vilniuje, ju yra ir kituose Lietuvos miestuose. Kaunas yra Lietuvos centras ir i ten vaziuoti nera labai skausminga nei vilnieciams nei klaipedieciams, nei siaulieciams.
Del entuziastu, tai man rodos, jog viskas ore. Yra renginiai patalpose, visokie lituanikonai ir pan. Is renginiu gamtoje yra RPGamta, kiekvieno asmeninis pasirinkimas ar dalyvauti visuose renginiuose ar tik viename is ju.

P.S. Kiek supratau, cia juk ir ejo diskusija apie bendra fantastu rengini gamtoje, o ne kazkur kitur.

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-09-06 13:57 
Offline
User avatar

Joined: 2005-05-23 11:37
Posts: 138
Location: kowno
hm, o kodėl smelli ir kiti, norintys bendravimo negali suorganizuoti pikniko, ekskursijos ir panašiai, kur galėtų bei norėtų dalyvauti tiek fantastai, tiek larperiai, tiek rpg'istai (jei jau skirstome...) ? :roll:

_________________
Beware

www.hedderra.projektas.lt


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited